תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

סקריפטית

משתמש חדש
רינאייר ביטלו טיסות לאפריל??
הזמנתי לוינה דרך קיווי ועכשו קיבלתי הודעה שהטיסה בוטלה:(
באתר של ריינאיר לא ניתן להזמין לוינה באפריל אלא רק מחודש מאי.

3524

משתמש מקצוען
רינאייר ביטלו טיסות לאפריל??
הזמנתי לוינה דרך קיווי ועכשו קיבלתי הודעה שהטיסה בוטלה:(
באתר של ריינאיר לא ניתן להזמין לוינה באפריל אלא רק מחודש מאי.
ריינאייר ביטלו את היום כל הטיסות. השאירו טיסות בודדות ממש.

מאפשרים להזיז לאותו יעד לכל מועד אחר הקיים בלוח, או ליעד אחר תוך 14 יום (לא קיים כמעט בלוח).

סקריפטית

משתמש חדש

מאפשרים להזיז לאותו יעד לכל מועד אחר הקיים בלוח, או ליעד אחר תוך 14 יום (לא קיים כמעט בלוח).
ואם הזמנתי דרך קיווי זה אבוד?
הם מציעים לי אופציות אחרות באותו יום או החזר כספי לפי המדיניות של הספק-לא מתחייבים

אוהב. ישראל

משתמש חדש
עריכה תורנית
הזמנתי בוויז אייר הלוך ושוב ללונדון למאי, הקדימו לי את הטיסה חזור ביום.
במייל שהם שלחו לי כתוב בין השאר כך:
"אפשרויות הטיסה החלופיות שסופקו אינן עונות על הדרישות שלך, או שאיננו יכולים לספק הסדר הזמנה מחדש מתאים, אתה זכאי לארגן את התחבורה החלופית שלך באמצעות רכבת, אוטובוס או חברות תעופה חלופיות.
אם יש לך עלויות כלשהן עקב המסלול מחדש, כגון לינה, העברות לשדות תעופה חלופיים, עמלות הזמנה מחדש (אפילו עם ספקים אחרים או אמצעי תחבורה אחרים), או הוצאות עבור ארוחות וכיבוד, תוכל לבקש החזר על ידי הגשת תביעה באמצעות אתר האינטרנט שלנו . שים לב שאנו יכולים לעבד החזרים על סמך קבלות מפורטות עבור ההוצאות הנתבעות.
אנו מבקשים מכם לעשות סידורי לינה במחירים סבירים, כגון הזמנת מלונות 3 כוכבים או שווה ערך"
יש מצב שאני מזמין באלעל טיסה חזור ליום המקורי והם ישלמו לי על זה?

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
הזמנתי בוויז אייר הלוך ושוב ללונדון למאי, הקדימו לי את הטיסה חזור ביום.
במייל שהם שלחו לי כתוב בין השאר כך:
"אפשרויות הטיסה החלופיות שסופקו אינן עונות על הדרישות שלך, או שאיננו יכולים לספק הסדר הזמנה מחדש מתאים, אתה זכאי לארגן את התחבורה החלופית שלך באמצעות רכבת, אוטובוס או חברות תעופה חלופיות.
אם יש לך עלויות כלשהן עקב המסלול מחדש, כגון לינה, העברות לשדות תעופה חלופיים, עמלות הזמנה מחדש (אפילו עם ספקים אחרים או אמצעי תחבורה אחרים), או הוצאות עבור ארוחות וכיבוד, תוכל לבקש החזר על ידי הגשת תביעה באמצעות אתר האינטרנט שלנו . שים לב שאנו יכולים לעבד החזרים על סמך קבלות מפורטות עבור ההוצאות הנתבעות.
אנו מבקשים מכם לעשות סידורי לינה במחירים סבירים, כגון הזמנת מלונות 3 כוכבים או שווה ערך"
יש מצב שאני מזמין באלעל טיסה חזור ליום המקורי והם ישלמו לי על זה?
יש מצב שתזמין באלעל, אבל שכח מהחזר.
אין אחד שיכול להגיד שהוא קיבל תשלום על טיסה אחרת מויז אייר.
חבל להמר בתקווה שתהיה הראשון....

efratesh

משתמש פעיל
באיזו חברה הכי זול לטוס שבוע הבא לפראג בין ה18 ל20 או בין ה19 ל21. יציאה לפנות בוקר וחזרה בלילה על מנת להיות ימים מלאים.
מישהו מכיר את חברת התעופה SMARTING?

3524

משתמש מקצוען

ולמי שבונה על הזזה חינמית לקיץ, לוח הטיסות המצומצם מתבסס בעיקר על שבתות.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מישהו מכיר את חברת התעופה SMARTING
חברה צ'כית אמינה שמוציאה טיסות צ'רטר עם חברות ישראליות כמו ישראייר וארקיע אבל גם טיסות קוד שייר
בטיסות לפראג היא משתפת פעולה עם ישראייר ומוציאה טיסות משותפות כמעט כל יום גם כעת
תוכלו לרכוש את הטיסה גם דרך האתר של ישראייר, יתכן שהמחיר אפילו יהיה נמוך וגם כפוף לחוק הישראלי

תוכלו לקרוא יותר במאמר שכתבתי בזמנו בדיוק על שיתוף הפעולה הזה

chely

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מישהו יכול בבקשה למצוא לי טיסה (אפשרי גם הערב) ללרנקה-היעד הזול ביותר שמצאתי...או ליעד אחר זול , עד יום שישי בבוקר.
תודה!

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
מישהו יכול בבקשה למצוא לי טיסה (אפשרי גם הערב) ללרנקה-היעד הזול ביותר שמצאתי...או ליעד אחר זול , עד יום שישי בבוקר.
תודה!
יש ללרנקה הלילה בשעה 21:35 חברת ישראייר ב90 דולר
וחזור בשישי ב11 בבוקר בחברת בלו בירד ב70 דולר .

אילה לי

משתמש חדש
שאלה למומחים כאן,
הזמנתי טיסה למשפחה + תינוק ברינאייר, עכשיו הטיסה בוטלה,
רינאייר נותנים כעת לשנות לתאריך אחר אבל בנתיים התינוק יעבור את גיל שנתיים ולכאורה יצטרך כרטיס רגיל, (לא של תינוק שיושב על אחד ההורים).
האם אקבל מהם כרטיס בשבילו או שאצטרך לשלם עליו?

משה פריי

משתמש חדש
מ
שאלה למומחים כאן,
רינאייר נותנים כעת לשנות לתאריך אחר אבל בנתיים התינוק יעבור את גיל שנתיים ולכאורה יצטרך כרטיס רגיל, (לא של תינוק שיושב על אחד ההורים).
נסיון העבר בריינאר הייתי צריך לשלם על כרטיס לילד

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שוב חוזרים המחירים ההזויים של תחילת המלחמה, כי שוב הכול מצטמצם לעבר החברות הישראליות...
מתסכל ממש. (לא התפלאתי שראיינר חזרו בם)

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

קבצים מצורפים

• מזג האוויר בבודפשט.jpg
    מזג האוויר בבודפשט.jpg
    KB 37.2 · צפיות: 10

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
שאלה למומחים כאן,
הצלחתם בכלל להעביר את הכרטיסים?
איך?

המושלמת$$

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
אני צריכה טיסה בין התאריכים 14-18 באפריל
לזוג ליעד ראשון
במחיר סביר (עד 500 שח לטיסה)
למי יש מה להציע לנו?
תודה רבה!

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני צריכה טיסה בין התאריכים 14-18 באפריל
לזוג ליעד ראשון
במחיר סביר (עד 500 שח לטיסה)
למי יש מה להציע לנו?
תודה רבה!
אני גם בחיפוש בתאריכים האלו (אתם עובדים בחינוך?:)
המחירים יקרים להחריד, וגם יש ממש חוסר בהירות לגבי איזה חברות יצאו מפה
יש את אל על וישראייר שהם בטוח יוצאים אבל המחירים בהתאם (לדוג לברלין 400 דולר לאחד, לבולגריה! שזה היעד הכי זול מבחינתי 700! דולר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה