תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

eh

משתמש פעיל
שימו לב הנחות היום לחברי מועדון בwizz 15% בתקווה שהטיסה תצא לפועל.

0זה לטיסות עד יוני כולל)

נחמי ברלינגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שימו לב הנחות היום לחברי מועדון בwizz 15% בתקווה שהטיסה תצא לפועל.

0זה לטיסות עד יוני כולל)
אהההם הם עבדו כמו ישראלים-
העלו קודם את המחירים-
בדקתי על כמה טיסות בהשוואה לאתמול...

מאמינים

משתמש חדש
שימו לב שוויזאיר אמנם חוזרים ליעדים מסויימים
אבל לחלק מהיעדים האחרים (לדוגמא יאשי ) הם ביטלו עד יוני ....

בשלן

משתמש פעיל
טיסה שבוטלה בריינאייר
מה קורה אם אני לא לוקח החזר ולא בוחר טיסה חילופית
ועובר הזמן של הטיסה המקורית ?
אני מפסיד משהו ?

מתנאל עמנואל

משתמש רשום
באתר ישראייר הוא נותן לעשות צ'ק אין מ72 שעות לפני ההמראה.
האם הוא נותן אפשרות לבחור מקומות, או שהוא נותן אוטומטית, או שעולה כסף לבחור מקומות?
תודה

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
טיסה שבוטלה בריינאייר
מה קורה אם אני לא לוקח החזר ולא בוחר טיסה חילופית
ועובר הזמן של הטיסה המקורית ?
אני מפסיד משהו ?
החזר תמיד תוכל לבקש
לשנות ליעד אחר אפשרי רק אם הטיסה היא בטווח של 14 יום מהטיסה המקורית
לשנות לאותו יעד אפשרי אם הטיסה זמינה לקניה אפילו בעוד שנה השאלה היא עד מתי מהטיסה אפשר לבחור אני לא מצאתי הגבלה אבל יכול להיות שיש אני מאמין שלפחות 14 יום מהטיסה בטוח אפשר לבחור טיסה אחרת

בשלן

משתמש פעיל
לשנות לאותו יעד אפשרי אם הטיסה זמינה לקניה אפילו בעוד שנה השאלה היא עד מתי מהטיסה אפשר לבחור אני לא מצאתי הגבלה אבל יכול להיות שיש אני מאמין שלפחות 14 יום מהטיסה בטוח אפשר לבחור טיסה אחרת
מה עושים ?
הרגע חזרתי מחו"ל (כלומר לא יודע מתי יתאפשר לי לטוס שוב )
ואני לא רוצה להפסיד את הזיכוי

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מה עושים ?
הרגע חזרתי מחו"ל (כלומר לא יודע מתי יתאפשר לי לטוס שוב )
ואני לא רוצה להפסיד את הזיכוי
אז תבחר טיסה לאותו יעד לקיץ אם מתאים לך לתכנן מעכשיו
אם זה יעד שפופלרי בקיץ יש מצב שאפילו אם לא תטוס והטיסה היתה זולה כנראה תצליח למכור לפחות במחיר שקנית + 115 יורו החלפת שם

בשלן

משתמש פעיל
החזר תמיד תוכל לבקש
לשנות ליעד אחר אפשרי רק אם הטיסה היא בטווח של 14 יום מהטיסה המקורית
כמה עולה שינוי יעד ?

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
מישהו יודע?
נוסע יוכל לרכוש מראש שירותי הושבה במושב רגיל בטיסות ישראייר בינלאומיות בקוד 6H בכפוף לזמינות בעת ההזמנה, ובכל שלב לאחר ביצוע ההזמנה ועד 10 שעות לפני מועד הטיסה, בעלות של 15 $ לנוסע לכיוון, כך שתהיה לו האפשרות לבחור מושב מבין המושבים שנותרו פנויים בעת הוספת השירות, ובשים לב לכך שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג המושב, מיקומו במטוס ומועד ביצוע ההזמנה, והכל לפי שיקול דעתה הבלעדי של ישראייר. לגבי טיסות פנים ארציות, עלות השירות הינה 10 ש"ח לנוסע לכיוון וההזמנה תתבצע באמצעות האזור האישי באתר עד 24 שעות לפני הטיסה.

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
נוסע יוכל לרכוש מראש שירותי הושבה במושב רגיל בטיסות ישראייר בינלאומיות בקוד 6H בכפוף לזמינות בעת ההזמנה, ובכל שלב לאחר ביצוע ההזמנה ועד 10 שעות לפני מועד הטיסה, בעלות של 15 $ לנוסע לכיוון, כך שתהיה לו האפשרות לבחור מושב מבין המושבים שנותרו פנויים בעת הוספת השירות, ובשים לב לכך שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג המושב, מיקומו במטוס ומועד ביצוע ההזמנה, והכל לפי שיקול דעתה הבלעדי של ישראייר. לגבי טיסות פנים ארציות, עלות השירות הינה 10 ש"ח לנוסע לכיוון וההזמנה תתבצע באמצעות האזור האישי באתר עד 24 שעות לפני הטיסה.
הרבה מלל,אבל הוא שאל האם בתהליך הצ'ק אין (72 שעות לפני הטיסה) הוא כן נותן לבחור מקום ללא תשלום, או שכרוב החברות, כעונש שלא קנית ידפקו לך מקום בגמר הליך הצ'ק אין בלי לתת לך לבחור.
על זה אין תשובה שם בפוסט שם בפוסט שלך עם המלל שלא נגמר.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
@איצ'ה קו המידע מה המקור למה שאמרת היום שחברות מבטלות טיסות? (לא זוכר בדיוק את הנוסח).
או, האם מישהו שמע על ביטולים חדשים (בדגש על וויזאייר)?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
@איצ'ה קו המידע מה המקור למה שאמרת היום שחברות מבטלות טיסות? (לא זוכר בדיוק את הנוסח).
או, האם מישהו שמע על ביטולים חדשים (בדגש על וויזאייר)?
לא מכיר באופן אישי אבל פורסם ביום ראשון על הרבה ביטולים של ויזאייר
בנוסף אייר סיישל שהיתה אמורה לנחות היום ביטלה ברגע האחרון את הטיסה

החסידים

משתמש צעיר
מישהו יודע אם לוויז אייר יש מספר טלפון לדבר עם מישהו (בעברית) לבירורים בנושאי הטיסות שלהם??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה