תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

eh

משתמש פעיל
לכל הנוסעים לאירופה בשבוע הקרוב שימו לב למזג האויר גל קור אם טמפרטורות כמו -14 באומן -17 בקייב בוינה רק -10
באוסלו על חוף הים -25 התארגנו בהתאם! גל הקור ישפיע על אזורינו החל מאמצע שבוע הבא.

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כמה שאלות על אל על:
1. צריך לעשות צ'ק' אין באתר?
2. קניתי כרטיס בונוס , לא הבנתי את עניין הכבודה
זה גם תיק גב וגם טרולי? באיזה משקלים?
תודה!

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
כמה שאלות על אל על:
תודה!
לא צריך אם נוסעים בלי מזוודה זה מומלץ בשביל לקצר את התור בנמל
לגבי כרטיס בונוס כתוב באתר שזה כולל מזוודה אבל אני לא באמת יודע תבדקו בתנאי הכרטיס
כל כרטיס באלעל כולל גם תיק גב וגם טרולי המשקל לא רלוונטי אפילו שכתוב כי הם לא שוקלים את זה רק הגודל רלוונטי לפעמים כשבאים עם מזוודה הם שוקלים גם את הטרולי אבל אם נוסעים בלי ועושים צק-אין באתר המקום הראשון שאתה פוגש את החברה זה בעלייה למטוס ושם לא שוקלים (קרה לי פעם בסוויס שהם הסתובבו עם משקל ידני בגייט אבל באלעל לא נראה לי שיש לזה סיכוי)

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
כמה שאלות על אל על:
תודה!
כל כרטיס באלעל כולל טרולי ותיק גב קטן
כרטיס בונוס כולל גם מזוודה עד 23 ק"ג, אפשר לשדרג במעמד הצ'ק אין
צ'ק אין לא חייבים לעשות, מומלץ בשביל לתפוס מקומות אבל אם קניתם כרטיס בונוס הוא כולל גם הושבה אז אתם יכולים לבחור כבר עכשיו אם לא בחרתם בהזמנה
תיק גב ללא הגבלה של משקל וטרולי מוגבל ל-8 ק"ג, אם אתם צריכים למסור מזוודה ישקלו לכם גם את הטרולי, למעשה בטיסה האחרונה הבאתי טרולי ששקל 11 ק"ג ולא אמרו כלום (חוץ מזה ששלחו אותו לבטן המטוס בגלל המשקל אבל בכל מקרה רציתי שישלחו).

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
כרטיס בונוס כולל גם מזוודה עד 23 ק"ג, אפשר לשדרג במעמד הצ'ק אין
תסביר לי פעם אחת איך עובד הבונוס כי ניסיתי לבדוק אחרי שבדקתי תאריכים עם זמינות לבונוס
דבר ראשון המחירים של הנקודות הרבה יותר גבוה מהמחיר שמופיע במחירון
דבר שני הוא נותן לי אופצייה לבחור בין סוגי כרטיסים גם בלי מזוודה וגם הזול ביותר הוא יותר יקר מהמחירון
1704462949159.png
1704462767657.png
1704462728321.png

1704462653032.png

avi++

משתמש מקצוען
תסביר לי פעם אחת איך עובד הבונוס כי ניסיתי לבדוק אחרי שבדקתי תאריכים עם זמינות לבונוס
דבר שני הוא נותן לי אופצייה לבחור בין סוגי כרטיסים גם בלי מזוודה וגם הזול ביותר הוא יותר יקר מהמחירוןצפה בקובץ המצורף 1543809צפה בקובץ המצורף 1543808צפה בקובץ המצורף 1543807
צפה בקובץ המצורף 1543806
זה לא בונוס, אם היה בטיסות האלו בונוס, היתה צצה לה אופציה רביעית ליד ה''לייט'' - ''בונוס'' והתנאים של הבונוס הם כמו הקלאסיק למעט אולי תנאי ביטול, זאת אומרת שמקבלים טרולי ומזוודה גדולה והושבה

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
דבר שני הוא נותן לי אופצייה לבחור בין סוגי כרטיסים גם בלי מזוודה וגם הזול ביותר הוא יותר יקר מהמחירוןצפה בקובץ המצורף 1543809צפה בקובץ המצורף 1543808צפה בקובץ המצורף 1543807
צפה בקובץ המצורף 1543806
ישנם שני שימושים עיקריים לנקודות באלעל:
א. קאש אנד פוינט - דהיינו תשלום באמצעות מזומן ונקודות לפי מפתח של 100 נקודות לדולר (כרגע במבצע, המפתח הרגיל הוא 150 נקודות לדולר). תוכלו לבחור בכמה נקודות תרצו להשתמש וכמה מזומן תרצו לשלם.
ב. כרטיסי בונוס - כוללים גם מזוודה והושבה כמו כרטיס קלאסיק ותלויים בזמינות, בשביל להזמין כרטיס בונוס יש צורך שיהיו בחשבונכם את כל הנקודות הנדרשות, אחרת המערכת לא תציג לכם אופציה לקנות כרטיס כזה.
בשני האופציות אין אפשרות לשלם את מיסי הנמל בנקודות.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זה צילומסך מאיזיג'ט
1704575608010.png

עד כמה ממה שאני מבין מזה, זה אומר שהם אומרים שיעדכנו עד 4 שבועות לפני אם הם מבטלים את הטיסה, לא כך?
(וקיים באתר טיסות מ1/2, שזה פחות מ4 שבועות..)
הבנתי נכון?
צילום מסך 2024-01-06 231501.jpg

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה עם חברת התעופה ווייז אייר הזמנתי כרטיס טיסה ללונדון בחודש מרץ עוד חודשיים מה הכיוון ועד מתי הם מבטלים והאם מקבלים כסף חזרה או רק זיכוי?????????

צבי2

משתמש פעיל
שאלה למבינים:
אני צריך לטוס לארהב עם כל המשפחה באזור פורים, חשוב לי מחיר כמה שיותר זול אבל חשוב לי יותר להגיע ולחזור בתאריך מדויק [פלוס מינוס יום אחד], לא אכפת לי להזמין טיסה שתבוטל אם הם מחויבים לסדר לי טיסה חילופית (פיצוי והחזר לא מעניין אותי)
מה הייתם ממליצים לעשות?

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מה עם חברת התעופה ווייז אייר הזמנתי כרטיס טיסה ללונדון בחודש מרץ עוד חודשיים מה הכיוון ועד מתי הם מבטלים והאם מקבלים כסף חזרה או רק זיכוי?????????
אני קיבלתי זיכוי על טיסה לתחילת פברואר

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
צפה בקובץ המצורף 1543806
אם אין לך בחשבונך מספיק נקודות אז זה מביא ככה, אפי' אם חסר 15 נקודות (או פחות) לכרטיס הבונוס.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
שאלה למבינים:
אני צריך לטוס לארהב עם כל המשפחה באזור פורים, חשוב לי מחיר כמה שיותר זול אבל חשוב לי יותר להגיע ולחזור בתאריך מדויק [פלוס מינוס יום אחד], לא אכפת לי להזמין טיסה שתבוטל אם הם מחויבים לסדר לי טיסה חילופית (פיצוי והחזר לא מעניין אותי)
מה הייתם ממליצים לעשות?
בעיקרון הייתי אומר לך להזמין אלעל ישיר אבל זה יקר
יש אוסטריאן וסויס שכבר מתחילים לטוס אבל אם יקרה משהו הם יכולים לבטל ואז צריך לבדוק האם בתחילת המלחמה הם נתנו טיסות חלופיות כי היו הרבה חברות אפילו גדולות שהתנערו מזה או שנתנו טיסה חלופית רק עד אירופה
תבדוק אולי אופצייה שהטיסה מישראל ואליה תהיה עם חברה ישראלית אבל יש לזה סיכון אם הקונקשן הוא בלי התחייבות מהחברה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה