תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

אני זה אני:)

משתמש פעיל
רכב אוטומטי נראה לי שזה היה הדגם הזה

לא מבינה ברכבים ובחיפוש גוגל לא יודעת אם זה בדיוק הרכב הזה... ככה כתוב בקבלה שיש לי...
1679053111447.png

סמוטריץ

משתמש פעיל
מה סביבת המחיר לטיסה לארה"ב בתמוז?
תחילת יולי,
לא חייב ישיר.
הכי זול שיש.
תודה רבה.

3524

משתמש סופר מקצוען
ממליצה מאד על השכרת רכב ABRIX שמביאים את הרכב לוינה או לשדה תעופה, לקחנו רכב של 8 מקומות מהם, לא היה מאד זול, אבל לא ראינו רכבים בגודל הזה בזול יותר...
שרות פצצה ממש! (הייתה טעות בהזמנה ע"י מי שהזמין לנו, והם ב2 בלילה הלכו להביא לנו רכב אחר...., בחזור שכחנו למלא דלק בכניסה לשדה והם הסכימו שנשלם להם ואפילו פחות ממה שהיה חסר...)

דירה היינו כאן דירה וינה
היינו מופתעים מהרמה הגבוה של הדירה.. הכל היה נקי במיוחד, והגענו בלילה קפוא לדירה מחוממת ונעימה, הצ'ק אין אוטמטי.
אני רואה שהמחירים שם כן יקרים.. הזמנו לילה לפני, ועלה לנו זול ממש,
ממולץ בחום!
אבריקס נהדרים, אבל לאחרונה הם העלו מחירים והקשיחו את תנאי ההשכרה.

ברקרו זולים יותר, אבל מעט פחות אמינים.

נערך לאחרונה ב:

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
רכב אוטומטי נראה לי שזה היה הדגם הזה

לא מבינה ברכבים ובחיפוש גוגל לא יודעת אם זה בדיוק הרכב הזה... ככה כתוב בקבלה שיש לי...
צפה בקובץ המצורף 1340435
אין את הרכב הזה באתר שלהם.
יש רק 7 מקמות סיטרואן ברלינגו,
או 9 מקומות ידני אבל, לא אוטומטי.

ודווקא זה מוצא חן בעיניי הרכב הזה.
מתי השכרת את זה?
לפני כמה זמן?

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ברקרו זולים יותר, אבל מעט פחות אמינים.
יוצא אבל הרבה יותר זול.
בא נגיד, שאני רוצה לקחת.
אני רואה הגבלה של 400 ק"מ ליום.
אם אני צריך שלושה ימים 1,800 קילומטר,
מה אני עושה?

אגב, למה הם לא אמינים?
לקחת פעם?

3524

משתמש סופר מקצוען
יוצא אבל הרבה יותר זול.
בא נגיד, שאני רוצה לקחת.
אני רואה הגבלה של 400 ק"מ ליום.
אם אני צריך שלושה ימים 1,800 קילומטר,
מה אני עושה?

אגב, למה הם לא אמינים?
לקחת פעם?
בברקרו אם תעשה אצלם ביטוח מלא יבטלו לך הגבלת קילומטרים.

הזמנתי השנה פעם אחת בברקרו, הם ניסו לדחוף לי רכב אחר ברמה פחותה ועם קילומטראז גבוה, למרות שהבטיחו רכב חדש וחדיש.

3524

משתמש סופר מקצוען
אגב, זה גם אחד הדברים שאבריקס הקשיחו. בעבר יכולת לסכם איתם על ביטול הגבלת קילומטרים, היום קשה יותר.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בברקרו אם תעשה אצלם ביטוח מלא יבטלו לך הגבלת קילומטרים.
אני רוצה לשכור את המרצדס 8 מושבים / או 7 (מה עדיף?)

כמה עולה ביטוח מלא?
ואם אני עושה זאת, אני לא צריך לתת להפקדה שום סכום באשראי?
שזה אומר אני משלם במזומן ואאחרי זה שיקפצו?

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אגב, זה גם אחד הדברים שאבריקס הקשיחו. בעבר יכולת לסכם איתם על ביטול הגבלת קילומטרים, היום קשה יותר.
כבר סגרתי איתם והסכימו לי בצ'יק.

אבל היות שאפשר לבטל,
סגרתי עם אבריקס על קיה ספורטאז', ויוצא לי אותו מחיר מרצדס ענק בברקרו, לא עדיף??

3524

משתמש סופר מקצוען
כבר סגרתי איתם והסכימו לי בצ'יק.

אבל היות שאפשר לבטל,
סגרתי עם אבריקס על קיה ספורטאז', ויוצא לי אותו מחיר מרצדס ענק בברקרו, לא עדיף??
ייתכן שכדאי לקחת סיכון עם ברקרו, ולעשות ביטוח מלא ולשלם מראש במזומן בלי לסגור שום מסגרת באשראי. (בעבר גם באבריקס זה היה אפשרי. ביארצייט לפני שנה עשינו כך איתם).

הכל תלוי עד כמה אתם גמישים בשעות. אם אתם תחת לחץ של זמן אחרי הנחיתה, אם אתם נוחתים בשעות היום או הלילה, ועוד כל מיני שיקולים.

דן חסכן

משתמש חדש
מישהו טס לפני פסח לגיאורגיה שיעדכן אנחנו זוג שמחפשים זוג להשכיר נהג לטיולים

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@3524 הם אומרים לי שאפילו אני עושה ביטוח מקיף וצמיגים, אני חייב להפקיד 500 אירו (מזומן או אשראי)
גם לך אמרו זאת?

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל
כל מי שנוסע השבוע לבודפשט ורוצה לנסוע בתחבורה ציבורית בחינם
יש לי 2 כרטיסי חופשי חודשי למסירה
התאריך שלהם נגמר בראש חודש ניסן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה