דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

אדם מקצועי

משתמש צעיר
שלום
אני לאחר בדיקת התאמה אצל דוקטור לוינגר יצאתי מתאימה לשיטה PRK
וגם אינטערלאסיק משהו יודע להגיד לי מה עדיף?
זמן ההחלמה יותר קצר
אבל הסיכוי לתקן את הניתוח גם עכשיו אם לא יצא מספיק טוב וגם בעוד כמה עשרות שנים יותר קטן
כך הרופא אמר לי

יעל גולד

משתמש צעיר
לפני שעשית חיפשתי מידע על הprk ופחות מצאתי אז לטובת כולם אשתף מחוויותי..
אז ככה לפני שבוע עשיתי prk- רק הוא התאים לי לעיניים(יש לי אלרגיה בעיניים) עין ימין מידה 3 וחצי צילינדר, עין שמאל 3.75.
בעיניים אצל פרופ' פרוכט מאוד מקצועי וסבלני, ומסביר הכל!!
אני כבר רואה דיי טוב ממסכים ומרחוק קצת פחות..,
יש כמה ימים מאוד קשים שבהם התחרטתי למה עשיתי.. אבל עכשיו אחרי שבוע אני כבר ממליצה..
חוץ מכאבים בעיניים יש קצת כאבי ראש בגלל הטישטוש שלא רואים טוב משכך כאבים רגיל עוזר. תכינו תעסוקה כי אין מה לעשות עם עצמך (פודקאסטים, מוזיקה, הרצאות כו') ומשככי כאבים חזקים (פרופ' פרוכט נותן משככים מאוד חזקים שאכן עוזרים.
בזמן שאין משככי כאבים כואב מאוד והדבר היחיד שיש לי לומר שזה בסוף עובר.
בניתוח יש איזה 40 שניות של ריח שרוף.. אל תילחצו ככה זה.. בכל זאת משייפים את העין. יש שלב שרואים רק לבן אבל בעיקרון כל הניתוח (רבע שעה בערך) צריך להתסכל באמצע לאור ירוק.
אחרי הניתוח יש יובש קשה מאוד והראיה מטושטשת אבל משתפרת.
בגדול כל המסביב מלחיץ ולא נעים בכלל אבל זה שווה את זה!

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אני רוצה לעשות לייזר
ואני פשוט לא מצליחה לקדם את זה

אשמח לשעת כמה יכול לצאת לי במכבי שלי למספר נמוך בשתי העינים (1.25) עם צילנדר בינוני(2)
ואיפה הכי טוב למכבי לעשות.

אני ממש רוצה ואני לא יודעת מה אני אמורה לעשות
תודה!

יעל גולד

משתמש צעיר
אני רוצה לעשות לייזר

אשמח לשעת כמה יכול לצאת לי במכבי שלי למספר נמוך בשתי העינים (1.25) עם צילנדר בינוני(2)

תודה!
את צריכה ללכת לבדיקת התאמה בכל מכון/ ביה"ח ויציעו לך בדיוק את הניתוח והמחיר בהתאם למספרים ולביטוח שלך.

yael.ga

משתמש חדש
אני רוצה לעשות לייזר

תודה!
היי , אני במקרה עובדת בקר לייזר , מזמינה אותך כצעד ראשון לבדיקת התאמה ללא עלות אצלנו באחת מהמרפאות שלנו . לבדיקת התאמה לחצי כאן - https://www.tor4you.co.il/careh.asp...76.1011317548.1662898805-468782293.1645693677

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם אני מגיעה לבדיקת התאמה אני מחויבת לאותו מקום ולניתוח בכלל?
ההתאמה עולה כסף?

yael.ga

משתמש חדש
אם אני מגיעה לבדיקת התאמה אני מחויבת לאותו מקום ולניתוח בכלל?
ההתאמה עולה כסף?
לא , הבדיקה לא מחייבת , ללא עלות ובסוף הבדיקה גם תקבלי את התיק הרפואי עם כל הבדיקות שתעברי אצלנו . ללא עלות . אגב יש השתתפות של קופות חולים בהליך עצמו .

חילזון

משתמש מקצוען
מישהו יודע לגבי הטיפות לאחר הניתוח?
הבנתי שדרך מרשם של רופא משפחה יוצא יותר זול.
שווה לנסות? מה ההפרש?

yael.ga

משתמש חדש
אני לא יודעת , אבל שווה לבדוק זאת ולבקש מרופא משפחה שיכין מראש

פלטפורמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מי מהרופאים מומלץ בלוינגר?
במחיר הרגיל

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

סלום

משתמש פעיל
בלת"ק אשמח לשמוע אם מישהו עשה סקר איזה קופת חולים הכי זולה

pnina66555

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קופצת על האשכול,
רוצה לדעת אם משהו התנסה בעבר על מקרה כזה או שאני היחידה?...
עשיתי בדיקת התאמה באסותא ואמרו לי שהקרנית מידיי דקה ואני לא מתאימה לניתוח
יש לי סיכוי להיבדק אצל לוינגר ויכול להיות שאצלו אני כן יתאים לניתוח ? או שזהו לעולם ועד עם משקפיים...
הבו עצה!!

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בודאי שיש
קרנית דקה לא מנתחים

מה אומרות,
יש לי התלבטות,
יש לי מספר נמוך 1.25 ומעט צילינדר אבל מציק לי מאד.
לבשתי שנים עדשות ובשנים האחרונות משקפים.
שווה בכזה מספר לעשות ניתוח (עם הכרוך בכך לכל החיים) או להשאר עם משקפים וזהו?
ועוד משהו,
הרופא אמר לי שבגלל שאני קצת מתקרבת לגיל 40 הוא ממליץ לי שהוא לא יוריד לי לגמרי את המספר בעין אחת כדי שבעתיד אם אני יצטרך משקפיים לקריאה זה יוכל לדחות את זה, מכירות משהו כזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה