אלרגיה אשכול אלרגיות מרכזי

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלום לכולם,
ביתי אלרגית לחלב ביצים ואנו בתהליכים של בקשת קצבה מביטוח לאומי, ביקשו מאיתנו תוצאות של בדיקת טסטים, רציתי לדעת האם יש כאן מישהו שיודע לקרוא תוצאות של טסטים ולהגיד לי באיזה רמה זה נקרא, כי הרופא שהלכנו אליו היה דפוק ולא היה לו עצבים לפרט לנו על התוצאות ובקושי נתן פניסטיל, רופא אחר אמר שהיא צריכה מזרק אפיפן, בקיצור אני מבולבל, יש כאן מישהו שיודע לקרוא תוצאות ולהגיד לי מה רמת האלרגיה? צירפתי צילומים של התוצאות.צפה בקובץ המצורף 1169637
בנוסף אחרי הרופא הזה הלכנו לייעוץ אצל עוד אלרגולוג ושלח אותנו לבדיקת דם לזיהוי אלרגיה, ושם יצא שהיא גם אלרגית לשומשום, יש כאן מישהו שיודע לקרוא תוצאות של בדיקת דם ולהגיד לי מה רמת האלרגיה? צירפתי גם צילומים של בדיקת דםצפה בקובץ המצורף 1169640צפה בקובץ המצורף 1169644צפה בקובץ המצורף 1169641צפה בקובץ המצורף 1169642צפה בקובץ המצורף 1169643
תראה אין כאן תורה ממש ברורה ואף רופא לא יקבע שיש לה אלרגיה מסכנת חיים רק על סמך התוצאות הללו ללא שהיה מקרה כלשהו בעבר,
אולי תפרט יותר מדוע הגעתם למסקנה שיש לה אלרגיה ומה קרה בדיוק.
בכל מקרה בתוצאות העוריות צריך גם השוואה לתוצאה להיסטמין אבל נראה שיש לה אלרגיה כלשהי, אם כי שוב בהסתייגות יש הרבה אנשים שיש להם תוצאות חריפות הרבה יותר והם אוכלים את המאכלים הללו ולא קורה להם שום דבר.
לגבי הבדיקות ראסט נראה גם שיש לה אלרגיה קלה, אבל שוב בכזו רמה יש אנשים שכלל לא מגיבים
אז בודאי אין שום סיבה להחליט על סמך כזו תוצאה להפסיק להביא לילד שומשום
הכי טוב פשוט ללכת לאלרגולוג טוב עם סבלנות שיסביר לכם הכל
אולי תפרטו באיזו קופה אתם ובאיזו עיר יש כאן הרבה המלצות על רופאים טובים
בהצלחה

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת גם כן אלרגולוג שלא מתקמצן על הפניה לבדיקת דם לגילוי אלרגיות (כי שלנו מתקמצן ממש......)
במאוחדת. אזור מודיעין
תודה

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
תראה אין כאן תורה ממש ברורה ואף רופא לא יקבע שיש לה אלרגיה מסכנת חיים רק על סמך התוצאות הללו ללא שהיה מקרה כלשהו בעבר,
אולי תפרט יותר מדוע הגעתם למסקנה שיש לה אלרגיה ומה קרה בדיוק.
בכל מקרה בתוצאות העוריות צריך גם השוואה לתוצאה להיסטמין אבל נראה שיש לה אלרגיה כלשהי, אם כי שוב בהסתייגות יש הרבה אנשים שיש להם תוצאות חריפות הרבה יותר והם אוכלים את המאכלים הללו ולא קורה להם שום דבר.
לגבי הבדיקות ראסט נראה גם שיש לה אלרגיה קלה, אבל שוב בכזו רמה יש אנשים שכלל לא מגיבים
אז בודאי אין שום סיבה להחליט על סמך כזו תוצאה להפסיק להביא לילד שומשום
הכי טוב פשוט ללכת לאלרגולוג טוב עם סבלנות שיסביר לכם הכל
אולי תפרטו באיזו קופה אתם ובאיזו עיר יש כאן הרבה המלצות על רופאים טובים
בהצלחה
כמו שאתה אומר לגבי שומשום היא אוכלת ללא בעיה, רק בבדיקה יצא שהיא אלרגית, לגבי חלב וביצים חיות משני אלה היה לה התקיפה, מביצים היא פונתה למיון אך ההתקף עבר ללא התערבות רפואית, זה היה עוד טרם התוודענו על האלרגיה, ולגבי חלב גם היה לה התקים של הקאות וגם מקבלת מייד פריחה וכשזה קרה מייד היא קיבלה פניסטיל ככה שאני לא יודע באיזה רמה זה באמת, מה שאני רוצה לדעת, האלרגולוג רשם שהיא ברמה מסכנת חיים ונתן לה אפיפן ורשם שהיא צריכה השגחה צמודה, ביטוח לאומי ביקשו ממני את התוצאות של הבדיקות של האלרגיה, השאלה האם זה תוצאות מספיק חזקות בשביל לקבל קיצבה, או שזה לא תוצאות טובות והם ישללו לי את הקיצבה?

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כמו שאתה אומר לגבי שומשום היא אוכלת ללא בעיה, רק בבדיקה יצא שהיא אלרגית, לגבי חלב וביצים חיות משני אלה היה לה התקיפה, מביצים היא פונתה למיון אך ההתקף עבר ללא התערבות רפואית, זה היה עוד טרם התוודענו על האלרגיה, ולגבי חלב גם היה לה התקים של הקאות וגם מקבלת מייד פריחה וכשזה קרה מייד היא קיבלה פניסטיל ככה שאני לא יודע באיזה רמה זה באמת, מה שאני רוצה לדעת, האלרגולוג רשם שהיא ברמה מסכנת חיים ונתן לה אפיפן ורשם שהיא צריכה השגחה צמודה, ביטוח לאומי ביקשו ממני את התוצאות של הבדיקות של האלרגיה, השאלה האם זה תוצאות מספיק חזקות בשביל לקבל קיצבה, או שזה לא תוצאות טובות והם ישללו לי את הקיצבה?
אם בעקבות התוצאות הללו והמקרה הנ"ל שאתה מספר עליו האלרגולוג רשם שהיא בסכנת חיים וצריכה אפיפן
לכאורה לא אמורה להיות שום בעיה
בהצלחה

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מחפשת גם כן אלרגולוג שלא מתקמצן על הפניה לבדיקת דם לגילוי אלרגיות (כי שלנו מתקמצן ממש......)
במאוחדת. אזור מודיעין
תודה
מה הכוונה מתקמצן?
הבדיקות הללו עולות המון כסף גם אם יש הפניה
ככל הידוע לי

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
אם בעקבות התוצאות הללו והמקרה הנ"ל שאתה מספר עליו האלרגולוג רשם שהיא בסכנת חיים וצריכה אפיפן
לכאורה לא אמורה להיות שום בעיה
בהצלחה
אז זהו שלא, לפעמים הם עושים בעיות על תוצאות ויכולים להגיד שבתוצאות לא נראה שמגיע לה קיצבה, לכן שאלתי אם מישהו יודע להגיד מה רמת החומרה של האלרגיה

אין עוד מלבדו!

משתמש מקצוען
בלת"ק
2 בני אובחנו בבדיקת דם מיוחדת (ששלח ד"ר הרט משולם מב"ב) סובלים מאלרגיה קרדית האבק
אני חושבת שיש הרבה שסובלים מזה ולא מאובחנים..
יש למישהו עצה או רעיון לטיפול מנסיון
חוץ מהזריקות שהוא הציע....

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הכוונה מתקמצן?
הבדיקות הללו עולות המון כסף גם אם יש הפניה
ככל הידוע לי
עם הפניה עולה פחות מבלי הפניה. אזור 200-300 שקל.
אני חייבת בדיקה כזו כי לאחרונה מתחיל לפרוח קשה בלי שום מגע או אכילה של האלרגנים. כאילו משהו באוייר.

iAm

משתמש חדש
במאוחדת. אזור מודיעין
תודה
אנחנו במאוחדת.
וכמה פעמים ביקשנו הפניה לבדיקת דם לגילוי אלרגיה בכלל מרופאת הילדים ולא דרך האלרגולוג.
ואחר כך הלכנו עם התוצאות לרופא אלרגיה שעשה גם טסטים.

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו במאוחדת.
וכמה פעמים ביקשנו הפניה לבדיקת דם לגילוי אלרגיה בכלל מרופאת הילדים ולא דרך האלרגולוג.
ואחר כך הלכנו עם התוצאות לרופא אלרגיה שעשה גם טסטים.
ביקשתי מרופאת הילדים והיא הפנתה לאלרגולוג :(

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
במאוחדת. אזור מודיעין
תודה
אני קבעתי תור טלפוני / דיגיטלי לד"ר בראבן יבגניה והיא נתנה לי מיד הפניה לבדיקת דם.
הבדיקה לא עולה הרבה אבל התוצאות מגיעות לאחר שבוע - שבועיים.

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אז זהו שלא, לפעמים הם עושים בעיות על תוצאות ויכולים להגיד שבתוצאות לא נראה שמגיע לה קיצבה, לכן שאלתי אם מישהו יודע להגיד מה רמת החומרה של האלרגיה
עד כמה שידוע לי זה לא קורה
הם רק רוצים לראות את התוצאות בשביל לדעת שיש אלרגיה
אבל הם לא מתווכחים עם הרופא על זה

ידוע לך בוודאות על מקרה כזה?
כי אם לא חבל להעלות סתם השערות

iAm

משתמש חדש
יש מישהו שיש לו מידע לגבי סייעת לילד אלרגי לחלב - במעון.
מעל לגיל שנתיים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה