אלרגיה אשכול אלרגיות מרכזי

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי מתעקש על תגר
ובינתיים שיתן לך מכתב על מה היא כן אלרגית
מה שהם אומרים זה משהו אחד ועל מה שהם חותמים זה משהו אחר

• תודה
Reactions: rdt

rdt

משתמש צעיר
תודה - אני ינסה לדבר שוב עם האלרגולוג

אולי סתם היינו בסוף היום ......

הוא רק אמר שהיא לא אלרגית

ערסל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@DvoraVidman יודעת אם באמת כדי לחשוף לאלרגן ברמה של אפיה או בישול?
לפי דעתי זה חייב הוראה מרופא.

יש לי ילד אלרגי לביצים והבנתי שאם אחשוף אותו לאט לאט יכול להיות שזה יעלם
אני הבנתי שזה הולך הפוך
אם הילד הגיב טוב (בהדרגה) לאפוי, מבושל, ומטוגן
הסיכוי שהוא יצא מזה גובר
כי זה מראה שהאלרגן בדרך להיעלם

תותחיתתת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
מה עם הבדיקות RAST? הם לא מספיק קובעות?

נשמע שאת ממש מנוסה בתחום, לאן מומלץ להתקדם מפה

כרגע אין צהרון - אין אישור לאף מנה לא אלרגית ולא רגילה וזה החלק הכי חשוב

בשבילו התחלנו את כל הסבב בדיקות
לגבי צהרון- המנות המיוחדות של הצהרון מיועדות בעיקר לצליאקים, והן לא מכילות גלוטן, זוהי המנה המיוחדת שאותה מתאימים לכל מי שיש רגישות, אבל ברגע שיש כמה רגישויות, או אלרגיה לביצים אין להם משהו מתאים, ולכן - ברוב גאונות- הם לא מאפשרים לילדים מולטי אלרגנים / עם אלרגיות לביצים להישאר בצהרון, אחרי שניסיתי בעבר לפנות לכמה גורמים במשרד החינוך ולפעול בעניין - מה שלא צלח, פשוט ביקשתי מנה רגילה, אמרתי להם שזה על אחריותי הבלעדית, והנחיתי את הסייעת / הגננת, שאם יש משהו שעלול להכיל ביצים שזה שניצלים או קציצות - שיוציאו את זה מהמנה, בהתחלה הם התקשרו כל יום ואמרתי מה היא יכולה לאכול, בהמשך הם התקשרו רק כשהיה ספק, וגם הילדה למדה מה היא יכולה ומה לא, זה עבד כמה שנים מצוין. ב"ה.
ברגע שיש אלרגיה ומבחינתם אין להם מנה מיוחדת - הם אפילו לא מנסים, הם לא לוקחים אחריות ולא מאפשרים לא מנה רגילה ולא מיוחדת שבאמת לא מתאימה, וגם אם הייתה - לא הבנתי למה ילדה שאלרגית לביצים צריכה להתנזר מגולטן

ילילי

משתמש מקצוען
לגבי צהרון- המנות המיוחדות של הצהרון מיועדות בעיקר לצליאקים, והן לא מכילות גלוטן, זוהי המנה המיוחדת שאותה מתאימים לכל מי שיש רגישות, אבל ברגע שיש כמה רגישויות, או אלרגיה לביצים אין להם משהו מתאים, ולכן - ברוב גאונות- הם לא מאפשרים לילדים מולטי אלרגנים / עם אלרגיות לביצים להישאר בצהרון, אחרי שניסיתי בעבר לפנות לכמה גורמים במשרד החינוך ולפעול בעניין - מה שלא צלח, פשוט ביקשתי מנה רגילה, אמרתי להם שזה על אחריותי הבלעדית, והנחיתי את הסייעת / הגננת, שאם יש משהו שעלול להכיל ביצים שזה שניצלים או קציצות - שיוציאו את זה מהמנה, בהתחלה הם התקשרו כל יום ואמרתי מה היא יכולה לאכול, בהמשך הם התקשרו רק כשהיה ספק, וגם הילדה למדה מה היא יכולה ומה לא, זה עבד כמה שנים מצוין. ב"ה.
מוזר.
המנה המיוחדת היא בלי ביצים ומתאימה לרשימה יפה של אלרגיות.
מצורף המסמך ששלחו לי להחתים את הגננת.
חתכתי את ההתחלה עם הפרטים של הילד שלי.
1727178475998.png

rdt

משתמש צעיר
ברגע שיש אלרגיה ומבחינתם אין להם מנה מיוחדת - הם אפילו לא מנסים, הם לא לוקחים אחריות ולא מאפשרים לא מנה רגילה ולא מיוחדת שבאמת לא מתאימה, וגם אם הייתה - לא הבנתי למה ילדה שאלרגית לביצים צריכה להתנזר מגולטן
לילד אחר שלי קיבלתי מנה מותאמת

ולילדה הזו יש פה בעיה כי רשמתי עם סימון אלרגיות ולכן היא לא יכולה לקבל מנה רגילה

ואין לי אישור עדכני לתזונאית למנה מותאמת

כך שאין לה שום מנה

זה בנוסף לעובדה שמשום מה נראה לי שמשהוא לא אמין בטסטים יותר משהיא לא אלרגית........

תותחיתתת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
מוזר.
המנה המיוחדת היא בלי ביצים ומתאימה לרשימה יפה של אלרגיות.
מצורף המסמך ששלחו לי להחתים את הגננת.
חתכתי את ההתחלה עם הפרטים של הילד שלי.
צפה בקובץ המצורף 1782293
מעניין, אז אולי השתנה משהו בכמה שנים האלו, כי לנו לא אפשרו, למרות שכל האלרגיות מופיעות כאן ברשימה.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שנה שעברה החברה שמספקת אוכל לצהרונים לא הסכימו לתת לבת שלי מנה ללא אלרגנים
בטענה שאין להם מנה מתאימה ולא משנה כמה ניסיתי להתווכח עם התזונאית שלהם
לפי תקנון משרד החינוך יש רשימה של אלרגנים שהם מכוסים במנה לילדים אלרגיים
והבת שלי יכולה לאכול את המנה על אף שהיא מולטי אלרגית

במשך השנה היה ביקורת של משרד החינוך והמפקחת שאלה למה הבת שלי לא מקבלת מנה
ענו לה שהיא אלרגית והחברה לא אישרו לה מנה היא ביקשה לדבר עם ההורים
הסברנו לה את כל הסיפור והיא טענה שאין דבר כזה והם חייבים לספק לנו מנה

השנה אישרו לנו מנה אלרגנית והבת שלי כבר מקבלת כמה ימים
לדעתי זה ספק אחר של אוכל לצהרונים

נפתלי ג.

משתמש חדש
חוזר שוב על הבקשה, אם יש כאן משפחה שיש אצלם מזרקי אפיפן שאין בהם צורך או אפילו משפחה שיכולה לבקש מקופת החולים מרשם למזרקים, גם ילד וגם מבוגר זה יועיל מאד ומדובר בהצלת חיים ממש.
רק אציין שמזרק אחד כבר ממה שקיבלתי מכאן הגיע לכונן שברוך השם הציל איתו חיים.
ניתן ליצור איתי קשר בפלא' 0528179128 או במייל S 0533693266 אסור לפרסם מייל להוריד רווחים כמובן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה