אלרגיה אשכול אלרגיות מרכזי

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

חיים פרוג

משתמש פעיל
דחוף!!!
התייעצות- הזמנו לתגר בביה"ח תל השומר בשביל אגוזי מלך, הילדה אלרגית מאוווד, אפילו בהרחה,
והם רוצים לעשות לפני החשיפה הדרגתית תגר של חשיפה למאכל עצמו, ופשוט לתת לילדה אגוזי מלך.
אנחנו מאוד חוששים. מישהו התנסה בזה פעם? ויודע מה אפשר לעשות?

חיה 108

משתמש פעיל
דחוף!!!
התייעצות- הזמנו לתגר בביה"ח תל השומר בשביל אגוזי מלך, הילדה אלרגית מאוווד, אפילו בהרחה,
והם רוצים לעשות לפני החשיפה הדרגתית תגר של חשיפה למאכל עצמו, ופשוט לתת לילדה אגוזי מלך.
מוזר ממש לא שמעתי על כזה דבר תמיד עושים הדרגתי.
הילד של אלרגי לבוטנים וזומנו לתגר וכבר במנה השניה קיבל התקף

חיה 108

משתמש פעיל
אשמח גם להתיעצות
הבן שלי עוד חודש ב4 וקיבלתי מכתב שעומד להגמר הזכאות לקצבה וכי להמשיך יש לשלוח מסמכים .
וצירפו עוד טופס שיש למלא במקום לימודים משהו על התפתחות מכירות כזה דבר?מה בדיוק צריך למלא בטופס ואיך קשורה התפתחות זלקצבה של האלרגיה??

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
דחוף!!!
למה לעשות תגר????

חסרים כאן כמה נתונים, האם הייתה לה תגובה אנפילקטית בעבר? אם כן למה לסכן אותה לחינם? תגר עושים במקרים שחושבים שהאלרגיה אולי עברה, אבל לפי החששות שלכם זה ממש לא נשמע שזה המקרה.

חיים פרוג

משתמש פעיל
למה לעשות תגר????

חסרים כאן כמה נתונים, האם הייתה לה תגובה אנפילקטית בעבר? אם כן למה לסכן אותה לחינם? תגר עושים במקרים שחושבים שהאלרגיה אולי עברה, אבל לפי החששות שלכם זה ממש לא נשמע שזה המקרה.
ממש ממש לא המקרה.
לכן אני לא מבינה מה רוצים בבית חולים.

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ממש ממש לא המקרה.
לכן אני לא מבינה מה רוצים בבית חולים.
בתור הורה לילד כזה חד משמעי לא הייתי עושה את זה, למה התבחיני עור והבדיקות דם לא מספיקים, ואם הרופאה לא מסכימה לזה, פשוט לעבור לרופא אחר.

בדיקות תגר עושים במקרים גבוליים או כשנראה לפי כל הבדיקות שהאלרגיה עברה, וכן בטיפול באלרגיה, אבל אם זה לחינם, אין כל סיבה לסכן את הילד.

BRAYNDY

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מי יכולה לעזור לי
יש לי ילד אלרגי אני הולכת בהדסה בית שמש כל פעם רופא אחר אמר לי שאפשר להתחיל תגר...
הייתי רוצה רופא מקצועי ורופא שילווה אותי
הבנתי שיש ד"ר נטלי ממאוחדת אני בלאומית בית שמש כמה עולה פרטי?
לילד שלי היה אטופיק מאז שהוא נולד ברמה מאוד נמוכה עכשיו בן שנתיים ויש לו אטופיק הרבה יותר חזק
ראיתי איפה שהוא חשוף העור חלק.....
הייתי אצל איב פינקלשטיין נתנה משחות אני שמה לו פעמיים ביום על הבטן אבל הילד לא מפסיק לגרד את הבטן. שמה לו גופיות 100% כותנה נותנת לו תרופה נגד גירוד. מה אתם ממליצים לעשות?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
מי יכולה לעזור לי
יש לי ילד אלרגי אני הולכת בהדסה בית שמש כל פעם רופא אחר אמר לי שאפשר להתחיל תגר...
הייתי רוצה רופא מקצועי ורופא שילווה אותי
הבנתי שיש ד"ר נטלי ממאוחדת אני בלאומית בית שמש כמה עולה פרטי?
לילד שלי היה אטופיק מאז שהוא נולד ברמה מאוד נמוכה עכשיו בן שנתיים ויש לו אטופיק הרבה יותר חזק
ראיתי איפה שהוא חשוף העור חלק.....
הייתי אצל איב פינקלשטיין נתנה משחות אני שמה לו פעמיים ביום על הבטן אבל הילד לא מפסיק לגרד את הבטן. שמה לו גופיות 100% כותנה נותנת לו תרופה נגד גירוד. מה אתם ממליצים לעשות?
להחליף אבקת כביסה.
בגלל שכתבת שאיפה שהוא חשוף המצב שלו טוב.

נערך לאחרונה ב:

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
וואו לא חשבתי על זה
הגופיות תמיד כיבסתי עם אריאל גם היום
אבח ג'ל כביסה החלפתי עכשיו יכול להיות קשור?
אריאל זה ממש ממש גרוע לאטופיק.

ממליצה לך לנסות להעביר את כל הבגדים לכביסה שלו לכביסה בתינוקלין.

חיה 108

משתמש פעיל
אשמח גם להתיעצות
הבן שלי עוד חודש ב4 וקיבלתי מכתב שעומד להגמר הזכאות לקצבה וכי להמשיך יש לשלוח מסמכים .
וצירפו עוד טופס שיש למלא במקום לימודים משהו על התפתחות מכירות כזה דבר?מה בדיוק צריך למלא בטופס ואיך קשורה התפתחות זלקצבה של האלרגיה??
אשמח לתשובה מהמנוסות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה