אלרגיה אשכול אלרגיות מרכזי

שלמה עמנואל

משתמש חדש
ערב טוב
שאלה בענין הביטוח לאומי...
הבן שלי היה מקבל עד עכשיו 100 אחוז קצבת נכות,(אלרגיה ,בעיה בתאי מאסט,אסטמה,תרופות קבועות...)וכרגע במלחמה עשו לו וועדה בלעדיו וסכמו את כל הסיפור שלו באלרגיה לביצה והורידו לו את הקצבה ל50 אחוז,הגשתי ערעור וקבעו לנו וועדה.
השאלה אם לקחת עורך דין או שבגלל שאשרו לו בעבר יהיה לנו יותר קל? יש מישהו שהתנסה בזה אולי?

יוסיK

משתמש פעיל
מה שהוא קיבל עד עכשיו היה מוצדק? השתנה באמת משהו מאז? כי אם האחוזים היו נכונים ולא השתנה משהו מהותי אז למה לקחת עו"ד לא חבל על האחוזים שהוא לוקח?
לא מניסיון אישי, לא עברתי וועדת ערר
בהצלחה

'קרכאעיחלך

משתמש רשום
לכל האלרגיים -
שאלו פה על נטרול האלרגן,אז יש להבדיל קודם בין אלרגיה מסכנת חיים, לכזו שקשה אפילו, אבל לא גורמת חנק/ הלם אנפילקטי וכד'.
באלרגיות מסוג שני, או רגישויות, יש אפשרות של טיפול באייפק/ ש. הממדים, שמוריד הרבה פעמים את העוצמה
למינימום, או חלקי.
לפרטים: איטה אימר
מטפלת רגשית
עוצמות
טל: 0583257250

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לכל האלרגיים -
שאלו פה על נטרול האלרגן,אז יש להבדיל קודם בין אלרגיה מסכנת חיים, לכזו שקשה אפילו, אבל לא גורמת חנק/ הלם אנפילקטי וכד'.
באלרגיות מסוג שני, או רגישויות, יש אפשרות של טיפול באייפק/ ש. הממדים, שמוריד הרבה פעמים את העוצמה
למינימום, או חלקי.
לפרטים: איטה אימר
מטפלת רגשית
עוצמות
טל: 0583257250
חייבת לאזן.
אלרגיה למזון בעלת נוגדני IgE מוגדרת כמצב חירום רפואי!!!
כל אלרגיה מסוג IgE עלולה להיות מסכנת חיים! גם אם בחשיפה הראשונה או השניה היתה רק פריחה או גרד, החשיפה הבאה עלולה להיות קטלנית!

שיטות טיפול שהצעת אינן מוכחות מדעית.
מי שמעוניין יכול "לטפל" בשיטות אלו אבל בשום אופן אין להסיק מסקנות ולתת לילד מהאלרגן ללא תגר שמתבצע בבית חולים בצורה מסודרת!
כבר נתקלתי באמא תמימה שהלכה לטיפול אצל מרפא שמאוד הומלץ פה. והוא אמר לה שהאלרגיה למזון הספציפי חלפה וניתן לתת אותו חופשי! מיותר לציין שלא עבר ולא נעליים והילד היה בסכנת חיים.

כאמא לילד מולטי אלרגי שחווה כבר מספר התקפי אלרגיה משמעותיים, בבקשה אל תקחו סיכון לעולם על החיים של הילד שלכם. אין לכם מושג איך ההרגשה להחזיק את הילד שלכם בידיים כשהוא נחנק ונמצא בסכנת מוות מידית.

חיים פרוג

משתמש פעיל
יש לי שאלה מעניינת-
יש דבר כזה התמכרות לטיפות פנסטיל?
הבת שלי כל הזמן אומרת שהיא מרגישה אלרגיה ומבקשת טיפות, גם כשממש לא נראית אלרגית.
ראיתם תופעה כזו?

יוסיK

משתמש פעיל
יכול להיות, לא יודע אם ממש התמכרות, אבל יש כאלו שזה מרגיע אותם בכללי ונותן להם תחושה רגועה ונעימה.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אלרגיה למזון בעלת נוגדני IgE מוגדרת כמצב חירום רפואי!!!
כל אלרגיה מסוג IgE עלולה להיות מסכנת חיים! גם אם בחשיפה הראשונה או השניה היתה רק פריחה או גרד, החשיפה הבאה עלולה להיות קטלנית!

שיטות טיפול שהצעת אינן מוכחות מדעית.
מי שמעוניין יכול "לטפל" בשיטות אלו אבל בשום אופן אין להסיק מסקנות ולתת לילד מהאלרגן ללא תגר שמתבצע בבית חולים בצורה מסודרת!
זה לא מדויק.
יש רופאים (מעולים!) שכן מסתמכים על תגובות קודמות כשהם נותנים הנחיות הלאה.
הרופאים שלא - נוקטים במה שנקרא 'רפואה מתגוננת' שדוגלת בכמה שפחות סיכונים.

כאמא לילד מולטי אלרגי שחווה כבר מספר התקפי אלרגיה משמעותיים, בבקשה אל תקחו סיכון לעולם על החיים של הילד שלכם. אין לכם מושג איך ההרגשה להחזיק את הילד שלכם בידיים כשהוא נחנק ונמצא בסכנת מוות מידית.

התנסיתי כנ"ל.
ההבדל הוא, אולי, שיש לי גם ילדים אלרגים 'בקטנה', ולכן אני מודעת לזה שיש הבדל.

ממליצה לפעול לפי הנחיות רופא, אבל לבחור את הרופאים מהסוג הראשון:)

מלכה לב

משתמש רשום
שאלה:
עד כמה אתם נזהרים מעלול להכיל?
גילינו אלרגיה לשומשום לילדה בת 10
טחינה וחלווה למזלי היא לא אוהבת

עד כמה אני צריכה לבדוק דברים שעלול להכיל, ולא רק מה שמכיל...

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שאלה:

תבררו אצל הרופא
במקרה שלנו, אלרגיות לחלבי שומשום וסויה, אמרו שעלול להכיל לא רלוונטי

יוסיK

משתמש פעיל
שאלה:

תלוי ברמת האלרגיה.
כל שעלול להכיל לא מסכן אותה יתכן שכדאי דווקא לא להיזהר, כדי לא להחמיר את האלרגיה.
מומלץ להתייעץ עם אלרגולוג.

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עלול להכיל כשמו כן הוא- או שהוא מכיל או שלא.
אני לרוב לא לוקחת סיכון אלא אם ממש אין לי תחליף.
וכבר קרה לי לא מעט שהילד שלי הגיב למוצר שעלול להכיל. אמנם לא תגובה מסכנת חיים אבל כן פריחה מופשטת וגרד.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אנחנו למדנו עם השנים על אלו חברות לסמוך ועל אלו לא.

ובנוסף-
תלוי ברמת האלרגיה.
כל שעלול להכיל לא מסכן אותה יתכן שכדאי דווקא לא להיזהר, כדי לא להחמיר את האלרגיה.
מומלץ להתייעץ עם אלרגולוג.
חשוב!!!

9 שעות ביום...

משתמש חדש
שלום
אני כרגע במכבי, גילינו לבת שלי אלרגיה והפנו אותנו לבדיקת RAST
ואמרו לנו שבמכבי זה רק עם ביטוח משלים ובתשלום של כ200 ש"ח
מישהו יודע איך זה עובד בקופות אחרות?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
שלום
אני כרגע במכבי, גילינו לבת שלי אלרגיה והפנו אותנו לבדיקת RAST
ואמרו לנו שבמכבי זה רק עם ביטוח משלים ובתשלום של כ200 ש"ח
מישהו יודע איך זה עובד בקופות אחרות?
בכל מקרה אתם אמורים לעשות אותה לפני שתספיקו לעבור קופה....

שיינא פרידמן

משתמש צעיר
מכירה אמא לילד אלרגי?
אני מארגנת מפגש מטורף לאמהות שיש להם ילדים אלרגים פשוט מפגש כיפי ומשחרר
אם גם את רוצה להצטרף תשלחי מייל ל meetingallergies שטרודל גימייל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה