אפשרויות תעסוקה בעריכה התורנית וגובה המשכורת

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מינימום 80 שעות.

AA052

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מישהו יכול לעזור לי?
אני חדש בתחום!
איפה אני יכול להציע את עצמי לעבוד בפרויקט השו"ע של עוז והדר
אני יודע שזה לא כ"כ רווחי אבל בשביל להתחיל זה טוב?

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מישהו יכול לעזור לי?
אני חדש בתחום!
איפה אני יכול להציע את עצמי לעבוד בפרויקט השו"ע של עוז והדר
אני יודע שזה לא כ"כ רווחי אבל בשביל להתחיל זה טוב?
למה זה לא רווחי?

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ארבעים ש"ח לשעה זה 'רק'?

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כן ולא. להתחיל בשכר הזה, זה יפה. לחיות ממשכורת כזו עם משפחה קצת יותר גדולה, וגם ביחס למה שאפשר לקבל בעבודה פרטית, זה קצת.
נניח שעבודה ממוצעת היא 8 שעות ביום, וימי העבודה הם 20 בחודש.
8*40=320
320*20=6400 ש"ח לחודש.
אני לא מכיר שום עבודה שאברך יכול מיד להתחיל לעבוד בה, בלי הכשרה מוקדמת, באיזו שעה ביום ובאיזה מקום שהוא רוצה, והוא מקבל 6,000 בחודש.
וכמובן שאין שום הפחתה למס וכו'.
ולגבי עבודה פרטית - אין לך שום קביעות של עבודה, יכול להיות לך חודש עבודה וחודש לא. וגם קשה לך להרגיש סיפוק בזה שאתה עורך חידושים של בן בלי שם, שלפעמים הוא כותב דברים ממש מגוחכים, השם שלך לא יוזכר בכלל, והספרים ירבצו בנחת במחסן ביתו של המחבר...

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לגבי עבודה פרטית - אין לך שום קביעות של עבודה, יכול להיות לך חודש עבודה וחודש לא. וגם קשה לך להרגיש סיפוק בזה שאתה עורך חידושים של בן בלי שם, שלפעמים הוא כותב דברים ממש מגוחכים, השם שלך לא יוזכר בכלל, והספרים ירבצו בנחת במחסן ביתו של המחבר...
עם זה אני מסכים.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
וגם קשה לך להרגיש סיפוק בזה שאתה עורך חידושים של בן בלי שם, שלפעמים הוא כותב דברים ממש מגוחכים, השם שלך לא יוזכר בכלל, והספרים ירבצו בנחת במחסן ביתו של המחבר...
ממש לא מסכים עם הגישה הזו, וכבר כתבתי לעיל: "אני באופן אישי שואב סיפוק מלהביא הביתה פרנסה ברווח. עדיף לי להשקיע בספר לא מוכר של איזה רב נידח במרחבי הפרא של אמריקה ולקבל תשלום הוגן, מאשר להשקיע את אותן שעות באחד הפרוייקטים של עוז והדר בעבור משכורת רעב, ובלבד ששמי יוזכר בשורה אחת בין עוד עשרים עורכים ומבקרים".
לענין הקביעות - עם קצת סבלנות וס"ד אפשר למצוא פרויקטים קבועים/ארוכי טווח גם במקומות יותר שפויים, עם תנאים יותר טובים.

מה שכן, בשביל עורך מתחיל זו באמת אופציה נפלאה. וראה עוד בהודעתו המפורטת והבהירה של @מוישה כאן.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בכלל צריך להבין הגישה שלך:
נניח שעבודה ממוצעת היא 8 שעות ביום, וימי העבודה הם 20 בחודש.
האם זה מתאים ל...
...שאברך יכול מיד להתחיל לעבוד בה...
מעניין לערוך סקר, האם רוב המבקרים והחברים בפורום כאן הם אברכים שעובדים 'בין הסדרים' או קצת יותר, או שלוקחים לעצמם יום עבודה שלימה.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כשאני כותב 'אברך' כוונתי 'אברך בהכשרתו', לא 'אברך בפועל'.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כשאני כותב 'אברך' כוונתי 'אברך בהכשרתו', לא 'אברך בפועל'.
זה לא כ"כ משנה, תשובתך התייחסה לאמירה של מישהו, והשאלה האם @שמחהל'ה מייצג אברך - או בכלל חברים בפורום כאן - כמשמעותו או אברך בהכשרתו.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תשובתי התייחסה לתגובה הזו -
כן ולא. להתחיל בשכר הזה, זה יפה. לחיות ממשכורת כזו עם משפחה קצת יותר גדולה, וגם ביחס למה שאפשר לקבל בעבודה פרטית, זה קצת.
וכשכותבים 'לחיות ממשכורת כזו עם משפחה קצת יותר גדולה' ברור שהכוונה היא לעבודה במשרה מלאה.

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מאשר להשקיע את אותן שעות באחד הפרוייקטים של עוז והדר בעבור משכורת רעב
נכון שהמדד הוא כמה אפשר להשתכר, אבל רוב העובדים במכונים מרוויחים סכום דומה, ולא מצאו משהו מכניס יותר.
ולא לשכוח שהרבה מאד נשים במגזר החרדי (לא כולל עובדות הייטק) מקבלות 40 שקל לשעה.

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
תשובתי התייחסה לתגובה הזו -

וכשכותבים 'לחיות ממשכורת כזו עם משפחה קצת יותר גדולה' ברור שהכוונה היא לעבודה במשרה מלאה.
לא. התכונתי להודעתו.
בכלל צריך להבין הגישה שלך:

האם זה מתאים ל...
אני לא מכיר שום עבודה שאברך יכול מיד להתחיל לעבוד בה,

מעניין לערוך סקר, האם רוב המבקרים והחברים בפורום כאן הם אברכים שעובדים 'בין הסדרים' או קצת יותר, או שלוקחים לעצמם יום עבודה שלימה.

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כוונתי הייתה, שמכיון שרוב אלו שעוסקים בעריכה תורנית לא עוסקים בה במשרה מלאה, לכן עבודה במכון, היא לא הכנסה מספקת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה