איפה הכי משתלם לרכוש דירה להשקעה?

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
השקעה בבאר שבע בראש שקט​

ברצוני להמליץ למי שחושב לקנות דירה בבאר שבע, על מתווך אמין ומקצועי בשם עידן שעושה את העבודה חוסך לכם כאבי ראש מיותרים מתעסק במקצועיות עם השוכרים וכן מפצל דירות והכל ביושר ואמינות פשוט נהננו ממנו ומפרסמים את המספר שלו כדי שגם אחרים יהנו מקניה ו/או חלוקה בראש שקט 0522244733 בהצלחה רבה
הוא גם משפץ
ומשכיר אח"כ את הדירות ?
מוצא שוכרים ?
כמה עלות השיפוץ, וכמה דמי ניהול ?

האמת, שהתנהלתי פעם אחת מולו (הוא ייצג את המוכרים), והוא אכן איש נעים הליכות והוגן.

אני יכול להמליץ על משרד תיווך בעל ותק, שמשיג דירות לרכישה, מחלק - משפץ - ומוצא שוכרים, זמינות ושקיפות מלאה לכל אורך הדרך.
מי שמעוניין בפרטים נוספים : zerprachim4:)gmail.com
(אני לא עובד בזה. ולא צד בעיסקה. המלצה מהיכרות קרובה)

נערך לאחרונה ב:

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
כרמי גת הוא באמת פרויקט מגורים גדול במיוחד ויש נהירה של רכישת דירות בקריית גת. אבל משקיע חכם גם אם הוא לא צפוי לגור בדירה בשנה הקרובה ויש לו הון זמין יכול להרוויח לטווח ארוך. למרות שזה מתבקש לעשות השוואה לערים אחרות היא צפויה לצמוח כולל מקומות התעסוקה בה, מקומות בילוי ובתי ספר. אני חושב שהקורונה שפרצה לחיינו לפני חצי שנה הראתה ששום דבר לא בטוח ומה שהיה נכון לפני שנתיים לא יהיה נכון לעוד שנה. אני חושב שכרמי גת צפויה להיות מקור השקעה טוב מאוד ואם הצפי לעלייה לארץ של יהודים בעקבות הקורונה הדבר צפוי להגדיל את הביקוש לא רק במרכז הארץ אלא גם בישובים נוספים כולל קריית גת.
איני שולל כלל השקעה ב"כרמי גת".
רק צריך לקחת בחשבון את ההצפה של הדירות החדשות הקיימת שם בעיר,
דבר שהוביל לעצירה של עליית מחירי הדירות שם, וממילא מטיל בספק את כדאיות ההשקעה שם.

ולטווח הארוך,
מתוכנן שם עוד פרויקט אדיר (של השר הרב ליצמן) של עוד כמה אלפי דירות חדשות.

מעוניין לקנות להשקעה דירת גג עם שתי יחידות באלעד ,או במודיעין, או בביתר עילית
באיזה עיר הכי שווה כלכלית ?

נערך לאחרונה ב:

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מחפשת לרכוש נכס להשקעה בתחום הנופש
יש למישהו הצעה?
כמה הערות.
1. אם סכום ההשקעה הוא פחות מ500.000 אז הסכום אינו רלוונטי לתחום דירות נופש.
2. אם סכום ההשקעה הוא בין 500.000 למליון אז האפשרויות הם או טבריה או צפת, ומדובר על דירות שניתן להסב בהשקעה סבירה לדירות נופש.
3. מעל מליון כבר אפשר לעשות דברים גדולים יותר, בתים פרטיים, וכדומה.
4. פעמים רבות ההשקעה בתחום הנופש נראת קורצת, אולם צריך לעשות ניקוי של העלויות כמו תחזוקה, תשלומים, פירסום, ועוד.
5. אם אתה מתעניין ברמה המעשית יתכן ואוכל לעזור במשהו.

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
כמה הערות.
2. אם סכום ההשקעה הוא בין 500.000 למליון אז האפשרויות הם או טבריה או צפת, ומדובר על דירות שניתן להסב בהשקעה סבירה לדירות נופש.
4. פעמים רבות ההשקעה בתחום הנופש נראת קורצת, אולם צריך לעשות ניקוי של העלויות כמו תחזוקה, תשלומים, פירסום, ועוד.
אני מתענינת ברמה המעשית
יש לי תקציב של כמיליון - (על בסיס משכנתא כמובן)
במה תוכל לעזור לי?

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
יש להתייחס גם להיבטי המיסוי שמשמעותיים מאד בדירות נופש

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
מה אתם אומרים על דירות שלא רשומות בטאבו? אלא רק עם הערת אזהרה ומחירן נמוך בכ50% מדירה עם טאבו?

נוביק

משתמש חדש
התפרסם לאחרונה על קרקעות לפני הפשרה ליד מכון וייצמן, כדאי לברר

נוביק

משתמש חדש
מה אתם אומרים על דירות שלא רשומות בטאבו? אלא רק עם הערת אזהרה ומחירן נמוך בכ50% מדירה עם טאבו?
זה מאד תלוי: מי הבעלים הרשום, מי גר בדירת המקור, האם לא יהיה מצב שיום בהיר השכנים יחליטו למכור את הבנין בן ה2/3 קומות לקבלן שיבנה שם מגדל.
אבל אם התנאים והנסיבות הם כאלו שיש על מי לסמוך מבחינת המוכר והשכנים והמיקום לפעמים ההצעה יכולה להיות משתלמת בפרט כשמדובר לגור ולא להשקעה.
יש לקחת בחשבון שדירה ללא טאבו לא מקבלים עליה משכנתא.

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני רואה שזה אשכול ישן קצת,
יש אשכול יותר עדכני- איפה עכשיו הכי משתלם לקנות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה