לימוד נהיגה איך עוברים טסט?

תותית י.

משתמש מקצוען
קרה משהו שלא קרה לפני כן?
מה שהשתנה זה שבאתי בהרגשה שאני לא עוברת.. לכן הייתי רגועה כי מילא אין סיכוי :cautious:
(ריטלין ניסיתי באיזה טסט, לא עזר)
לא עשיתי גם שיעורים לפני הטסט הזה מרב ייאוש
היה לי טסטר ממש ממש קשוח..
כשראיתי שאני נכנסת חזרה למגרש בלי בלימה או נגיעה בהגה הייתי בהלםםםםםם

נמבר וואן

משתמש פעיל
(ריטלין ניסיתי באיזה טסט, לא עזר)
שמעתי שיש אומרים שעוזר.
לא הבנתי מה הקשר.
הרי ריטלין משפר מיקוד וריכוז. ובנהיגה א"א להתמקד רק בכביש צריך להיות עירני לכל הכיוונים ולכל הסכנות.
אבל אם עזר למישהו אדרבה.
לדעתי מועיל כדור הרגעה [אין לי מושג מה לא מבין בזה]. כי הבעיה היא שבלחץ עושים שטויות וטעויות.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
שמעתי שיש אומרים שעוזר.
לא הבנתי מה הקשר.
הרי ריטלין משפר מיקוד וריכוז. ובנהיגה א"א להתמקד רק בכביש צריך להיות עירני לכל הכיוונים ולכל הסכנות.
אבל אם עזר למישהו אדרבה.
לדעתי מועיל כדור הרגעה [אין לי מושג מה לא מבין בזה]. כי הבעיה היא שבלחץ עושים שטויות וטעויות.
השאלה היא מה הבעיה.
אם הבעיה היא לחץ, אז משהו להרגעה [יש דברים יותר חזקים מרגיעון] אבל זה יכול להרדים.
לכן צריך לנסות קודם.
אם הבעיה היא הפרעת קשב, אז ריטלין יעזור.
לפעמים ריטלין מגביר את הלחץ ואז אפשר שניהם ריטלין וגם משהו להרגעה.
הכל לנסות כמה ימים קודם ולראות איך ההרגשה.
למה לא להתייעץ עם רופא המשפחה?

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תקחי מישהו שיש לו רכב עם מצלמת דרך, ויש לו זמן מיותר בשבילך, תלכו למקום ששם מתחילים הטסטים, תסעו 2-3 נגלות אחרי רכבים שיוצאים לטסט, תראי את הסרט הזה במחשב כמה פעמים, ותימצאי ותסמני לעצמך דגשים.
בדוק ומנוסה אצל רבים

כל הדלק והזמן עולים פחות משיעור אחד נוסף
ואיך יודעים מה הדגשים ואיפה הטעויות?
זה הרי בלי המורה שמסביר.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ואיך יודעים מה הדגשים ואיפה הטעויות?
זה הרי בלי המורה שמסביר.
אחרי שתצפו בסרט שהסרטתם כמה פעמים לא יהיה לכם שאלות כאלו... זה מסדר את הראש וגורם לכם להכיר את המסלולים וממילא תוך כדי נזכרים שבכיכר הזה הוא העיר לכם ואת התמרור ההוא פיספסתם.
אם אתם ממש לא זוכרים כלום מההערות של המורה, אז כדאי להקליט (אודיו) 1-2 שיעורי נהיגה, ואח"כ לשמוע את המורה ולרשום את ההערות

• תודה
Reactions: cv

מרים:)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אילך כביש 6 יקר.
אין לי מושג כמה טסטים עשית עד שעברת, אבל אני בכ"א עשיתי שמונה טסטים,
ראיתי את האשכול שפתחת על הנושא הזה פעם, ולדעתי מעצפ העובדה שכולם חולקים עליך וכמו"כ רוב מורי הנהיגה תבין שטעית ולא נורא אם תודה בטעות, הכל בסדר נקבל את זה בהבנה,
עכשיו ככה לעצם העניין אני עברתי שמונה טסטים שבע היו טסטרים שונים, וכך גם שמעתי מהרבה חברים, ישנם כאלה כמו שתיארת והם ממש בודדים, רובם לא דומה ולא מתקרב לתיאורים שלך,
אתה בהחלט יכול ליפול על שטיות וטעויות שבכלל לא היו באשמתך, או שלא היו בכלל, ואתה יכול לעבור עם כל הטעויות שרק אפשר וזה עצמו עובדה שהם עושים על פי שיקול דעתם,
בהקשר למה שאמרת שהטבלט מחליט לבד (משהו בסגנון הזה), אז לפחות לפי הידוע לי זה שטות אחת גדולה,
כי לפי הידוע לי הרי בעבר היו עונים את התשובות מיד אחרי הטסט רק בגלל איזה סיפור שהיה פעם החליטו שמקבלים את התשובה רק שלוש שעות אחרי, ככה שפחות נראה לי שזה קשור לטבלט,
תודה לד' שקבלת טסטר טוב, תתפלל על לכל הטסטרים שיהיו טובים, שהמשיח יבוא והכל יבוא על מקומו בשלום,
הרבה הצלחות,

אני זה אני!!!

משתמש פעיל
השאלה היא מה הבעיה.
אם הבעיה היא לחץ, אז משהו להרגעה [יש דברים יותר חזקים מרגיעון] אבל זה יכול להרדים.
לכן צריך לנסות קודם.
אם הבעיה היא הפרעת קשב, אז ריטלין יעזור.
לפעמים ריטלין מגביר את הלחץ ואז אפשר שניהם ריטלין וגם משהו להרגעה.
הכל לנסות כמה ימים קודם ולראות איך ההרגשה.
למה לא להתייעץ עם רופא המשפחה?
דע לך שרטלין לא רק שלא עוזר אלא גורע מכושר הנהיגה
אדם שנוהג אמור לשים לב למכלול הדברים הנעשים בכביש ....
רטלין ממקד את האדם ולא נותן לו לחזות את כל מכלול הדברים שלפניו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  37  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה