לימוד נהיגה איך עוברים טסט?

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך טעות
אני ראיתי בעצמי מה הטסטר רשם על הבחור שיהיה איתי בטסט ויש לו בחירה בין כפתור ירוק שזה עבר לבין אדום שלא עבר
דווקא על זה אני יכול לומר שככל הידוע לי , זה לא נכון.
הבוחן כותב כמה הערות יש לו ואם יש 4 הערות הטסט נפסל.
וזה חוץ ממקרה של בלימה או נגיעה בהגה שאם היה אחד מהנ"ל הלך הטסט.

TRE

משתמש חדש
אני מספר מה ראיתי
אולי אני טועה

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אך כל קשר בינן לבין המציאות הינו מקרי לחלוטין והאמת שהקשר כלל לא קיים.

מניסיון אישי של כמה וכמה פעמים
מכיר טסטרים שהעבירו למרות אי עצירה במקומות שחובה בהם לעצור כולל ברקס
הכוונה היא שהוא יכול להעלים עין כי הרי הנבחן לא יערער ע"ז...

אסתי :))

משתמש חדש
אני הייתי ממליצה גם שנוהגים טוב והכביש חלק והכל בסדר, להיות ערניים כל כמה דק להסתכל במראות לראות ולהראות שאנחנו בסדר (זה נותן תחושה לטסטר שאנחנו ערניים)
ובנוסף הייתי ממליצה על הסגולה של ר מתיא בן חרש - הרבה נושעו!
המון הצלחה!!

שירונת

משתמש מקצוען
גם הערות יחסית "פשוטות"?
כמו:
שימוש במאותת, מבט במראות, הסתכלות לכל הכיוונים ואבחנה שהדרך פנויה
הקפדה על נסיעה בימין הדרך בהתאם לתנאי הדרך וחזרה לימין הדרך לפי צורך לאחר סטייה מהנתיב
נסיעה במהירות המתאימה לתנאי הדרך והסביבה

אפרתתתת

משתמש רשום
אני עברתי בזמן האחרון בטסט ראשון והטסטר נגע לי בהגה ואמר לי שאני לא מסתכלת במראות
ולמרות זאת הוא העביר אותי ככה שזה לא בטוח!!
וגם בעלי עבר והיה לו נגיעה בהגה

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ולמרות זאת הוא העביר אותי ככה שזה לא בטוח!!
וגם בעלי עבר והיה לו נגיעה בהגה
דיברתי על מקרה בו הטסטר כתב בתוצאות שהוא נגע או בלם
יכול להיות שגם אם הייתה נגיעה או בלימה והוא לא כתב את זה בתוצאות אז זה לא פוסל -
לתשומת ליבך @כביש 6 שעם כל הכבוד לשם הניק בכל זאת מוכח מכאן שיש ביד הטסטר שני אפשרויות האחת לכתוב שהוא נגע/בלם והשניה לא לכתוב..

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם הערות יחסית "פשוטות"?
כמו:
שימוש במאותת, מבט במראות, הסתכלות לכל הכיוונים ואבחנה שהדרך פנויה
הקפדה על נסיעה בימין הדרך בהתאם לתנאי הדרך וחזרה לימין הדרך לפי צורך לאחר סטייה מהנתיב
נסיעה במהירות המתאימה לתנאי הדרך והסביבה
אני חושב שכן

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
וזה חוץ ממקרה של בלימה או נגיעה בהגה שאם היה אחד מהנ"ל הלך הטסט
אני בטסט הרביעי שלי נהגתי מצויין, והיה לטסטר הערה אחת בלבד עליי - שלא הסתכלתי במראות עם לסובב את כל הראש ימינה ושמאלה. ונכשלתי על זה.
וכששאלתי את המורה אם היו עוד טעויות הוא אמר לי שזה היה הטעות היחידה.
ואילו בטסט החמישי קיבלתי באחת הפניות גם בלימה וגם נגיעה בהגה ועברתי.
אמנם אני התווכחתי עם הטסט מייד (בתוך כדי דיבור...) והוכחתי לו שאני דווקא עשיתי כחוק ואילו הוא טעה...

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני הייתי ממליצה גם שנוהגים טוב והכביש חלק והכל בסדר, להיות ערניים כל כמה דק להסתכל במראות לראות ולהראות שאנחנו בסדר (זה נותן תחושה לטסטר שאנחנו ערניים)
בעיקרון צריך להסתכל במראות כל כמה שניות ולא כל כמה דקות...

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בעיקרון צריך להסתכל במראות כל כמה שניות ולא כל כמה דקות...
לי המורה הסביר אחרי שנכשלתי על זה בטסט שבכל מהלך הטסט הראש צריך להיות על מצב מאוורר... כלומר להסתכל ישר לכביש ואז ימין ושמאל לכיוון המראות למשך פחות משנייה ולחזור ולהסתכל ישר, ושוב ימין שמאל וישר וכו’ ואין באמת צורך להתבונן כל הזמן במראות אלא אם כן צריך, אבל העיקר שהטסטר יראה שהסתכלת למראות.

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עברתי מירושלים לקרית גת ונושעתי
ממליץ לכל אחד, שווה את המאמץ

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה