לימוד נהיגה איך לעזוב בשלום מורה נהיגה?

מצב
הנושא נעול.

הבט

משתמש פעיל
לפי מה שידוע לי כבר שבוע פלוס שיש טסטים
אתה יודע על אשדוד או בכללי?
נשמע מענין מאוד!
מידיעה?
בהחלט!!
המורה שלי תמיד יודע מי הולך להיות ראשון ומי שני
יש לו פטנט שרוב המורים לא יודעים
כמובן שרשמית זה אוטומטי ואין אפשרות למורה לדעת

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש לכם שיטה איך לנסוע במעגל תנועה בעל שני נתיבים?
בעיקרון אמור להיות די ברור
אם ממשיכים ישר או פונים ימינה, להיכנס ולצאת רק מהנתיב הימני
אם פונים שמאלה, להיכנס למעגל דרך הנתיב השמאלי, לקראת היציאה לעבור לנתיב הימני ולצאת מהמעגל רק דרך הנתיב הימני

291

משתמש פעיל
לצערינו, עוברים בטסט לפי חזותך החיצונית.
היה לי טסט שבו המורה אמר לי קודם - אין לך סיכוי, לפחות תהנה מעצם הנהיגה. לאחר ממוצא אחר, הוא אמר לו - יש לך סיכוי טוב אצלו ודווקא אצלו. אם אצלו לא תעבור, כנראה שאין לך תקנה. וכך היה...

רפרפת

משתמש פעיל
היה לי טסט שבו המורה אמר לי קודם - אין לך סיכוי, לפחות תהנה מעצם הנהיגה. לאחר ממוצא אחר, הוא אמר לו - יש לך סיכוי טוב אצלו ודווקא אצלו. אם אצלו לא תעבור, כנראה שאין לך תקנה. וכך היה...

על איזו תקופה את מדברת?

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
נשמע די דמגוגי

291

משתמש פעיל
אתה באמת חושב שזה עובד ככה?, אם כן אולי נעבור לעזה שם לפחות אפשר להפעיל פרוטקציות
סיפרתי סיפור. אתה כותב: "דמגוגי". הבנת את עצמיך? פתח מילון אבן שושן...
אולי תכתוב: "דמיוני" וזה תלוי באמון שאתה נותן לסיפור.
ועל שאר דבריך: מה עניין שמיטה להר סיני?

291

משתמש פעיל
על איזו תקופה את מדברת?
חצי שנה אחרונה.
יש כאלה שלא מעבירים חרדים, ערבים, אשכנזים וספרדים. כל אחד לפי דיעותיו הקדומות.
אני נתקלתי בשמאלני (לכאורה), יפה נפש, שדאג להעביר בן מיעוטים, למרות שנגע לו בהגה כמה פעמים.
אבל נדיר עד בלתי אפשרי, למצוא אצלו מהמיעוט החרדי, אחד שעבר....

נערך לאחרונה ב:

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אתה מתבסס על מה שהמורה אמר לך אז לכאורה בגלל שהוא מכיר את הסגנון של הטסטרים אז הוא יודע שלא תעבור במצב נהיגה שלך..
אז אין כל כך הוכחה ממה שהמורה אמר..

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא
אין לי אומץ
נכשלתי לצערי בטסט ראשון ועוד מעט טסט שני ה' יעזור
בעז"ה תעברי אבל אם לא..
חובה לעזוב אותו במהירות האפשרית!
אל אם את מרגישה שהוא כן מקדם אותך אל ההצלחה....

נעמה -

משתמש סופר מקצוען
לכל אחד ואחת יש תירוצים למה הוא לא עבר,
פעם המורה צועק מדי, קשוח, גולש, או שהטסטר נקץ ושמאלני ולקח אותי לאנלאיודע איפה,
בתכלס בדרך כלל, הבן אדם צריך להתאפס על עצמו, הוא לא המקצועי בעניין, שיתחיל להתעורר ולהבין מה מצבו.
לעבור מורה לא תמיד עוזר, וזה שוב להוריד את האחריות מעצמך.
לעבור עיר זה גם סוג של התחמקות אבל זה יותר הגיוני בנסיבות כמו ירושלים. רק לקחת בחשבון שבמקום אחר כמו מעלה אדומים ועוד, הנסיעה היא של כל הזמן רצוף, כולל מהירויות של 90 קמ"ש פלוס, וזה מצריך לימוד נוסף והרגל.

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לכל אחד ואחת יש תירוצים למה הוא לא עבר,
פעם המורה צועק מדי, קשוח, גולש, או שהטסטר נקץ ושמאלני ולקח אותי לאנלאיודע איפה,
בתכלס בדרך כלל, הבן אדם צריך להתאפס על עצמו, הוא לא המקצועי בעניין, שיתחיל להתעורר ולהבין מה מצבו.
לעבור מורה לא תמיד עוזר, וזה שוב להוריד את האחריות מעצמך.
לעבור עיר זה גם סוג של התחמקות אבל זה יותר הגיוני בנסיבות כמו ירושלים. רק לקחת בחשבון שבמקום אחר כמו מעלה אדומים ועוד, הנסיעה היא של כל הזמן רצוף, כולל מהירויות של 90 קמ"ש פלוס, וזה מצריך לימוד נוסף והרגל.
בגדול את צודקת שהבן אדם צריך להבין שהוא זה שצריך לתרגל ולהשתפשף
אבל אם היא רואה שאין לה שום התקדמות עם המורה ההוא עליה לעזוב ובמיידי!
אפילו במחיר של להתרגל לאיזור שונה ולמהירויות שונות-
אני עברתי מי-ם למודיעין ולא היה לי בכלל קשה להתרגל - חוץ מהקטע של החד סיטרי והדו.. שאליו לוקח שיעור שתיים שלוש עד שמתרגלים לזה..

291

משתמש פעיל
אם אתה מתבסס על מה שהמורה אמר לך אז לכאורה בגלל שהוא מכיר את הסגנון של הטסטרים אז הוא יודע שלא תעבור במצב נהיגה שלך..
אז אין כל כך הוכחה ממה שהמורה אמר..
איזו החלטיות בכל תגובה שלך...
לעניינינו:
סיפרתי סיפור. תכתבי שאינך מאמינה לי.
לא להתפלסף ולהתעלם מרוב פרטי הסיפור. לדוגמא, תתייחסי לזה:
"העברת בן מיעוטים למרות התערבות הטסטר פעם אחר פעם".

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
איזה מזל שאני גר בלונדון אין כזה דבר פה שחייבים מספר מינימום של שיעורים בעיקרון אתה יכול לעשות טסט בלי שום שיעור כמובן סיכוי קלוש לעבור כך שאם לא מתאים לך מורה אתה עובר לאחר בלי לחשוב פעמיים

רפי לייזרוביץ

משתמש רשום
איזה מזל שאני גר בלונדון אין כזה דבר פה שחייבים מספר מינימום של שיעורים בעיקרון אתה יכול לעשות טסט בלי שום שיעור כמובן סיכוי קלוש לעבור כך שאם לא מתאים לך מורה אתה עובר לאחר בלי לחשוב פעמיים
אטימות.
אין לך מקום אחר להודות לד' על הטובות חוץ מאשר במקום שבו אנשים מבכים את מר גורלם על התלאות בדרך אל הרישיון?
מיסיס שוקולד בלונדי, כואב מאוד לשמוע על ההתנהגות של המורה שלך.
אין אפשרות למצוא גבר קרוב שישים לו את האמת מול הפנים? [בעל/אבא/אח]
המון הצלחה והמון סיעתא דשמיא

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה