לימוד נהיגה איך לעזוב בשלום מורה נהיגה?

מצב
הנושא נעול.

כסא נח

משתמש מקצוען
המורה נהיגה שלי צורח עלי כל שיעור במך 40 דקות רוב השיעור צרחות על טעויות קטנות ברמה שאחרי השיעור אני יוצאת בוכה
עברתי טסט פנימי בהצלחה
הוא אמר לי שצריך עוד כמה שיעורים כדי לגשת לטסט
ויש לי מחר שיעור ואני רוצה לעזוב אותו
השאלה אם כדאי? אם יש מורה נהיגה אחר זמין שיוכל לעשות לי כמה שיעורים עד לטסט?
מאוד מאוד עצוב וגם מדאיג.
במיוחד העובדה שכנראה הוא שם לב
שאין לך מספיק אומץ מולו
זה לא בריא משום בחינה.

אך 'לטפטף' לך אומץ דרך הפורום
קצת קשה לדעתי.

יותר פשוט להציע לך
שתכניסי לתמונה מישהו מטעמך
בעל / חברה / הורים או אחים / אחיות

עדיף מישהו/י עם פה טוב
ואומץ קצת מעל הממוצע..

שיגן על זכויותייך מולו בכל התחומים
וגם עצם הנוכחות שלו/ה ברקע
יגן עלייך מעצם היותו/ה.

נ.ב. אם ההרגשה הזו מגיעה לך בעוד סיטואציות
כדאי לך לטעמי לפתור את הנושא בכללותו.

כי זה עשוי להגיע בעוד הרבה מצבים בחיים שלך
מול קרובי משפ' / שכנות / בוס / לקוחות וכו' וכו'

לא צריך לההיפך לגולדה מאיר..
כל שיפור עשוי לשפר את איכות החיים!

לארג'

משתמש מקצוען
אגב, גם לגבי רופאים כשיש זמן רצוי לעשות שאלת רב. בתשובות והנהגות ר' משה שטרנבוך מאוד מתנגד לעניין כשאין הכרח גמור, והוא כותב שהגיעו איליו סיפורים מזעזעים.

תמצא לי רב אחד שמתיר ללמד מגבר, אני אשמח לשמוע.
כמובן שאני בעד שאשה תלמד אצל מורה אשה
אבל אשה שהולכת לרופא גבר בקלות ,הבעיה הקטנה זה ללמוד אצל מורה גבר..
כותב זאת בתור בעל שהיה עם אשתו אצל רופא בכיר מאוד,ולמד נהיגה (לפעמים) עם תלמידה אצל מורה גבר

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לא ברור לי למה את לוקחת את החוויות האישיות של עצמך ומשליכה על שאר העולם
לפעמים, ואפילו הרבה פעמים, יש תערובת באוטובוסים ובפרט בשעות העמוסות. זו המציאות. "לא חייבים להיצמד לגברים" זו בעיני אמירה *מאד פוגענית* כלפי נשים שכל חטאן הוא רצון חזור הביתה בזמן ולהספיק לקחת את הילדים.
כנ"ל שאר אמירותייך. מה זה קחי מונית? את רצינית עכשיו?
ולגבי מספר שיעורים- כל אחד ומספר השיעורים שהוא צריך. ואם מישהו צריך 40 למה לפגוע בו? הוצאת אותו טיפש. יכול להיות שלך ספציפית הספיקו פחות שיעורים. יש אנשים שצריכים 28 שיעורים ויש שצריכים 100. מה זה עניינך ובאמצעות איזה כלי מדידה החלטת ש40 זה המון?
סליחה שיצאתי ככה על הפוסט הזה. אני לא נוהגת בדרך כלל לנסות לחנך אנשים בפורום ציבורי.
אבל נפגעתי בשם רבות נוספות
אלף כל מתנצלת שככה זה היה נשמע, לא התכוונתי לפגוע ואני יסביר את עצמי.
לגבי צפיפות באוטובוס, אני בהחלט חושבת שזה הרבה תלוי באשה, עובדה שיש כאלה שאף פעם לא נצמדות. ואני לא אומרת שלי זה לא קורה, אבל בהחלט אפשר לראות שיש כאלה שזה לא קורה להן!
לגבי מונית, אני חושבת שיש כאלה שבאמת אכפת להן וזה מה שהן עושות, יש לי כמה חברות כאלה. ושוב- לא אני זאת שלוקחת מונית, ואני גם עולה לאוטובוסים עמוסים, אבל אני בהחלט מעריכה את אלה ששומרים על העקרונות שלהם ומוכנים לשלם על זה גם שאין להם!
ולגבי מספר השיעורים: ראית על מה עניתי? הוא כתב שהממוצא זה 40, ואני חושבת שזה לא הממוצא. לממוצא זה הרבה 40, לא למספר השיעורים. ולא הכונה שמי שעושה 40 שיעורים הוא טיפש, כתבתי שזה הרבה תלוי במורה, וזאת היתה הכונה שלי שכתבתי שהמורה שאני למדתי אצלה הרבה עברו אצלה בטסט הראשון- כי זה הרבה תלוי בה.
אני לא חושבת שמי שעושה הרבה שיעורים הוא טיפש, ממש לא. אני מכירה כאלה שעשו הרבה יותר מ40 והם לא טיפשים בכלל.
ושוב, אני מתנצלת ממש אם מישהי נפגעה, לא זאת היתה הכונה
לדעת ר' משה פיינשטיין אין איסור בהצמדות באוטובוסים.
אתה בטוח? כי עד כמה שידוע לי אין איסור לשבת ליד גבר, אבל בלי לגעת ולהיצמד. ואת זה מתיר גם הרב עובדיה

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש לך קישור לאתר הזה?
אני למדתי בספר: הצלחה במבחן התאוריה
יש שם ספר תאוריה, חוברת תמרורים, וספר של שאלות לכל פרק.
יש שם גם דיסק עם מבחנים אבל אותו לא ניסיתי.
ספר מדהים ושמעתי שהרבה שלמדו ממנו עשו את המבחן בקלות
מומלץ מאד

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
כמובן שאני בעד שאשה תלמד אצל מורה אשה
אבל אשה שהולכת לרופא גבר בקלות ,הבעיה הקטנה זה ללמוד אצל מורה גבר..
כותב זאת בתור בעל שהיה עם אשתו אצל רופא בכיר מאוד,ולמד נהיגה (לפעמים) עם תלמידה אצל מורה גבר
ההקבלה בין מורה נהיגה לרופא היא לא רלוונטית כשמגיעים לרופא יחד עם הבעל... לעומת ישיבה ממושכת בחלל קטן במשך כ40 שעות...

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לגבי צפיפות באוטובוס, אני בהחלט חושבת שזה הרבה תלוי באשה, עובדה שיש כאלה שאף פעם לא נצמדות. ואני לא אומרת שלי זה לא קורה, אבל בהחלט אפשר לראות שיש כאלה שזה לא קורה להן!
אני ממש שמחה בשבילך שיש לך בכלל את האופציה של לחשוב אם להיצמד...
אצלינו אין כזה דבר, וזה תלוי כמובן באיזו שעה, אבל יש שעות שגם אם את ממש רוצה לא בטוח שתצליחי לנשום, אז מי בכלל מדבר על צפיפות...

לארג'

משתמש מקצוען
ההקבלה בין מורה נהיגה לרופא היא לא רלוונטית כשמגיעים לרופא יחד עם הבעל... לעומת ישיבה ממושכת בחלל קטן במשך כ40 שעות...
ישנם זוגות שעושים שיעורי נהיגה ביחד אצל מורה גבר וזה הרבה יותר טוב מאשר אשה שהולכת לרופא עם בעלה
ואכמ"ל..

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ישנם זוגות שעושים שיעורי נהיגה ביחד אצל מורה גבר וזה הרבה יותר טוב מאשר אשה שהולכת לרופא עם בעלה
ואכמ"ל..
אני לא חושבת שאלה שמתנגדים למורה גבר לאישה זה גם במקרה כשבעלה לומד יחד איתה...

פרוסטיץ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
יש לך קישור לאתר הזה?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הקישור הזה לא תקין!, תוכל לשלוח חדש? ומה זה סימולטור?
לגמרי תקין
סימולטור הכוונה, מדמה מבחן אמיתי, השאלות והתשובות הן מתוך התוכנה של משרד התחבורה ונראות בדיוק כמו במבחן

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני ממש שמחה בשבילך שיש לך בכלל את האופציה של לחשוב אם להיצמד...
אצלינו אין כזה דבר, וזה תלוי כמובן באיזו שעה, אבל יש שעות שגם אם את ממש רוצה לא בטוח שתצליחי לנשום, אז מי בכלל מדבר על צפיפות...
לא קראת את כל המשפט, כתבתי שלי זה גם קורה. אבל יש כאלה שלא.

ומרגיש לי שהויכוח פה קצת יצא מפרופורציה

תותית י.

משתמש מקצוען
מומלץ מאד לעשות את הסגולה של ר' מתיא בן חרש (ולהבטיח לפרסם, יש לי אח שהיה מאד בלחץ מהטסט והמורה אמר לו שאם הוא יכשל זה רק מהלחץ, הוא עשה את הסגולה ועבר טסט ראשון, והיה לו טסטר מאד עדין שאפי' כשהוא שכח להרים את האמברקס בתחילת הנסיעה הטסטר העיר לו בעדינות רבה, בקיצור סגולה שווה לחלוטין, זה בסה''כ 18 נרות, ולקרוא פרק תהלים אחד 18 פעם, בדוק ומנוסה)
עכשיו כשאני רואה אני כבר אחרי
(3 בלימות.. כצפוי)

ד. פריד

משתמש מקצוען
לדעת ר' משה פיינשטיין אין איסור בהצמדות באוטובוסים. (אגרו"מ אבהע"ז ח"ב סי' י"ד)

אתה בטוח? כי עד כמה שידוע לי אין איסור לשבת ליד גבר, אבל בלי לגעת ולהיצמד. ואת זה מתיר גם הרב עובדיה
בטוח 100%
יעויין באגרו"מ אבהע"ז ח"ב סי' י"ד

התנצלותי שלא צירפתי מקור בהודעה הקודמת, ובנוסף לא הייתי זמין לענות עד היום.

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תגידו אפשר לשאול איך אתם ממליצות להתחיל ללמוד תיאוריה?
באיזה אופן הכי מומלץ?
אפליקציה? ,קבצי PDF?, דיסק? ספר? ,
מה הכי יעיל וכדאי? אשמח לדעת מנסיון מי שאחרי...
תודה!! :) :D
הכי מומלץ ללמוד מתוך ספר!
וגם כמובן לתרגל מבחנים בקישורים שהביאו למעלה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה