דרוש מידע איך להגדיל הכנסות?

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בכל עירייה יש אפשרות לעבוד כמלווה הסעות של חינוך מיוחד / חינוך רגיל.
ומרוויחים ממש יפה.
עובדים שעה ביום (חצי שעה בבוקר וחצי שעה בצהריים)
ומקבלים משכורת של 4,500 ש"ח.
זה לא מפריע בכלל לסדרים של הכולל.
בעלי עובד בזה והוא גם אברך.
הוא עובד בבוקר (לפני כן הוא מתפלל בנץ) ואז הוא אוכל ארוחת בוקר ומגיע לכולל.
ובצהריים בהפסקה של הכולל (3 שעות הפסקה) הוא מגיע הביתה, אוכל צהריים, נח, יוצא לעבוד, וחוזר לכולל.
4500 על הסעה אחת ביום הלוך חזור?

וידאומקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אל תחשוב שעבודה מגיעה בשלוף!
צריך להזיע בשביל לקבל עבודה טובה עם משכורת טובה,
קח בחשבון גם, שאתה לומד עם בחורים אז אתה עצמאי, אף אחד לא יגיד לך מה לעשות בכל רגע נתון, ברגע שתהיה שכיר זה דורש הרבה הרבה יותר מוסר עבודה [וכן, אני ניודע שאתה אומר לעצמך עכשיו שיש לך מוסר עבודה בשמיים, אבל כולם אומרים את זה...].
עצה שלי, תכתוב לעצמך במה אתה חושב שאתה טוב, דבר ראשון איזה סוג עבודה, אם זה מחשוב או ידיים טובות או סתם מהיר וזריז וכו', ברגע שתדע במה אתה טוב - תדע לי זה להחליט מה בעיקרון מתאים לך, וכשתגיע למסקנא במה אתה טוב תתחיל לחשוב 'שחור' על העבודה, כלומר אם זה ליווי בהסעות לדוגמא תרשום רשימות של חסרונות של העבודה הזאת כמו לקום מוקדם יום יום, אחריות על כל ילד וילד ועוד ועוד, אחרי שכתבת הכל אל תשקר את עצמך! תשב ותחשוב היטב האם אתה יכול לעמוד בזה, ואני מדגיש שאל תשקר את עצמך כי הטבע של האדם הוא לשקר את עצמו שהוא טוב בזה כשהוא רואה את המשכורת מול העיניים...
המון הצלחה!

רבקי ואזנר

משתמש רשום
בכל עירייה יש אפשרות לעבוד כמלווה הסעות של חינוך מיוחד / חינוך רגיל.
ומרוויחים ממש יפה.
עובדים שעה ביום (חצי שעה בבוקר וחצי שעה בצהריים)
ומקבלים משכורת של 4,500 ש"ח.
זה לא מפריע בכלל לסדרים של הכולל.
בעלי עובד בזה והוא גם אברך.
הוא עובד בבוקר (לפני כן הוא מתפלל בנץ) ואז הוא אוכל ארוחת בוקר ומגיע לכולל.
ובצהריים בהפסקה של הכולל (3 שעות הפסקה) הוא מגיע הביתה, אוכל צהריים, נח, יוצא לעבוד, וחוזר לכולל.
מישהו יודע בבני ברק כזה דבר תודה

זחלוואי

משתמש צעיר

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-09-12 115605.png
    צילום מסך 2024-09-12 115605.png
    KB 13.7 · צפיות: 3

זחלוואי

משתמש צעיר
אני בעלה של זחלוואי, עובד בתור מלווה הסעות בעיריית רמת גן ולא בעיריית בני ברק (קיבלתי שם קו יותר טוב מבחינת המיקום והזמן), אבל זה אותו רעיון.
בגדול, מתחילים את העבודה בבוקר, אני אישית מתחיל בערך ב - 7:35 ומסיים את העבודה גג 10 דקות אח"כ (הילדים קרובים לבית ספר), אבל זה יכול להשתנות ופעם עבדתי גם חצי שעה בבוקר והתחלתי בסביבות 7:00 וסיימתי ב - 7:30, בצהריים זה אותו דבר רק הפוך, מתחיל ב - 15:25 ומסיים ב - 15:35.
סך הכל היום יוצא לי עבודה של שעה כולל נסיעות הלוך ושוב בוקר וצהריים (נוסע עם קורקינט, כי גר רחוק קצת מהעבודה וזה החיסרון היחידי בעבודה הזאת, במיוחד בחורף).
מרוויח על זה בערך 4,500 ש"ח לחודש נטו ומצליח ללמוד בכולל יום שלם תוך כדי ב"ה כך שתוסיפו עוד 1,800 ש"ח ויוצא לי לחודש 6,300 נטו (יש אגב אפשרות ללמוד בכולל בוקר ובכולל צהריים נפרדים ולהרוויח הרבה יותר, אבל יש לי חברותא טוב ופחות קריטי לי הכסף).
אגב, שכחתי לציין, העבודה היא גם בימי שישי ובצהריים כמובן עובדים יותר מוקדם.

נערך לאחרונה ב:

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בעלה של זחלוואי, עובד בתור מלווה הסעות בעיריית רמת גן ולא בעיריית בני ברק (קיבלתי שם קו יותר טוב מבחינת המיקום והזמן), אבל זה אותו רעיון.
בגדול, מתחילים את העבודה בבוקר, אני אישית מתחיל בערך ב - 7:35 ומסיים את העבודה גג 10 דקות אח"כ (הילדים קרובים לבית ספר), אבל זה יכול להשתנות ופעם עבדתי גם חצי שעה בבוקר והתחלתי בסביבות 7:00 וסיימתי ב - 7:30, בצהריים זה אותו דבר רק הפוך, מתחיל ב - 15:25 ומסיים ב - 15:35.
סך הכל היום יוצא לי עבודה של שעה כולל נסיעות הלוך ושוב בוקר וצהריים (נוסע עם קורקינט, כי גר רחוק קצת מהעבודה וזה החיסרון היחידי בעבודה הזאת, במיוחד בחורף).
מרוויח על זה בערך 4,500 ש"ח לחודש נטו ומצליח ללמוד בכולל יום שלם תוך כדי ב"ה כך שתוסיפו עוד 1,800 ש"ח ויוצא לי לחודש 6,300 נטו (יש אגב אפשרות ללמוד בכולל בוקר ובכולל צהריים נפרדים ולהרוויח הרבה יותר, אבל יש לי חברותא טוב ופחות קריטי לי הכסף).
זה בערך מחיר הסעות בכל הארץ?
או שרק ברמת גן
כי איך שז יוצא שזה 2250 לצד וזה נשמע המוןןן

שכויח

משתמש מקצוען
האם זה גם הולך לפי תמחור של שכר מנימום כמו בירושלים?
תפרט לי איך זה הולך לפי מה משלמים כי זה נשמע לי מטורף אני עובד בירושלים ולא מגיע לסכומים כאלו בלי לעבוד שעה וחצי / שעתיים ביום
אשמח שתשתף אותי כדי לדעת לתבוע יותר בירושלים

זחלוואי

משתמש צעיר
תפרט לי איך זה הולך לפי מה משלמים כי זה נשמע לי מטורף אני עובד בירושלים ולא מגיע לסכומים כאלו בלי לעבוד שעה וחצי / שעתיים ביום
בירושלים הבנתי שזה באמת אחרת.
אני מקבל 32.31 ש"ח לשעה, והקו נחשב 6 שעות ליום.

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני יודע שבחולון, בת ים, בני ברק, רמת גן ופתח תקווה זה כך.
מסתמא זה ככה גם בכל שאר האזורים.
אני לא בטוחה שבכל המקומות זה כך
אני יודעת שבמ. עילית זה באזור ה60 לצד לחוץ לעיר!!
לא ממגיע לסכומים שאתה כתבת.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
דרך מי אתה עובד?
על מונית היו נותנים לי שעה וחצי או שעתיים, ולקח בסביבות חצי שעה
על מסלול ארוך יותר- טנדר- 3 או 4 שעות, תלוי באורך
נ.ב. זה היה לפני כמה וכמה שנים...אולי השתנה. בלביא (אז זה היה רנה קאסן)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה