שאלה איך אני מתמחרת ציור כזה?!

רחלי בנימין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היי, מישהי רוצה ציור מפה כזאת עם הרים ואגם ו-8 בתים קטנים באזורים שונים במפה עם 8 דמותגים שאיירתי לה.
שכל אחד גר במקום משלו על המפה הזו.
את המפה הזו בעתיד היא תדפיס בענק כנראה על קיר.
מישהו יודע איך מתמחרים כזה דבר?!

רחלי בנימין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מישהו יודע לעזור לי בזה?

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
יש סיבה שהשאלות מהסוג הזה לא מקבלות מענה.
התשובה היא: איך שנראה לכם.
שימו עצמכם בתור הקונה, תחשבו כמה הייתם מוכנים להשקיע על כזה דבר. תחזרו להיות אתם, ותחשבו כמה מגיע לכם.
אם ההבדל גדול, לכו על משהו באמצע.
אבל בסופו של דבר, לא המחיר משנה. זה לא יקבע אם יקבלו את ההצעה שלכם או לא. אם תשדרו ביטחון בתמחור, גם במחיר גבוה יקחו את זה. אם לא, כנראה שגם מחיר נמוך לא יספיק. בסופו של דבר, לקונה אין יותר מושג ממכם כמה דבר כזה עולה.

יוספי יוסף

איור#קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
במקרים כאלו אפשר לחשב כמה שעות עבודה ייקח ציור כזה, לחשב כמה אתם לוקחים לשעת עבודה, ואז להוסיף עוד איזה שעתיים רזרבה למקרה שזה ייקח יותר זמן,
ואז מספר השעות כפול המחיר לשעה = מחיר הציור

מציירת לילדים

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
כל מה שכתבו כאן נכון מאוד.
בכל אופן אם יעזור לך אשתף בהצעת המחיר שלי לכזה פרוייקט- באיזור 3 או 4 K ויש מצב ליותר.
תלוי ברמת הבניה וההשקעה בצביעה.
כמובן שיש בשוק הצעות זולות משלי, כל אחד מתמחר לפי מערכת שיקולים המורכבת מפרמטרים שונים.
(דדליין, דיוקים ותיקונים, גודל קובץ, רמת בניה, רמת צביעה, ליטושים)
אצלי, לדוגמה, הנושא של סבלנות לתיקונים ולליטושים מצדיק את המחיר עבור לקוחות שזה חשוב להם.

רחלי בנימין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה רבה לכם,
לפחות נתתם לי קצת כיוונים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה