דרוש מידע איזה טעויות לא לעשות בטסט?

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אני חושב שהרטט מוציא את הריכוז לא?

ומה עם כדור ריטלין אומרים שזה עוזר אשמח לשמוע ממי שניסה

אליכסנדר

משתמש פעיל
ומה עם כדור ריטלין אומרים שזה עוזר אשמח לשמוע ממי שניסה
כן שמעתי מכמה שניסה ולא עוזר בכלל מכניס אותך במצב שינה לגמרי ואתה לא יודע מה קורא איתם ועשים הרבה טעיות
לדעתי מה שצריך הכי הרבה להשקיע להשתחרר מהלחץ שיש לך מהבוחן שהדבר הכי גדול שמביא אותך לטעיות
ואני ברגע שהשתחררתי מזה עברתי ב''ה

ישראל רוטמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
שמחתי בטיפים והתובנות המחכימות באשכול, אנסה גם להציג את מסקונותי ואולי נחכים אתכם באתגר העומד בפננו.
אני ב"ה נכשלתי בטסט ראשון בעיקר משום שרכב הפתיע אותי בכיכר (הכיכר היה קטן והרכב ממול נכנס בכיכר אחרי שהכיכר היה נקי בעיני) ואכשיו אני מחכה לטסט שני.
התובנה שלי היא אחרי שסימתי התחיל שוטפי למסע (טסט שני) נהג הרבה פחות טוב ממני (לטעמי) ופשוט היה נראה משחק ראש קטן, באיטיות מוגזמת, בעצירה מוחלטת, בכל ספק הכי קטן למשל בכיכר היה עוצר, ולא ממשיך עד שהיה בטוח ברדיוס רחוק שהכול נקי לא התרגש מציפצופים מאחור וגם לא מהערות הבוחן ש...למה אתה מחכה? וכד', ולא לא תאמינו המבחן עבר בהצלחה.

לסיכום: ההדרכה של איציק ממש מחכימות אבל הרבה מידי שנוכל לזכור בזמן אמת את פרטה ודקדוקה, לכן מה שאני כן אוכל לתמצת והכי חשוב זה לא למהר ולא להלחץ ולהאט וגם לעצור גם בכל ספק ולא להמשיך עד שכל הרדיוס נקי לגמרי, תזכור הבוחן לא יכול לפסול האטה או עצירה אפ' מעל הצורך.

כמובן כל זה מהנראה מעיני יתכן שטעיתי, ואדרבה אשמח אם תתקנו אותי

אני עברתי טסט ראשון
דבר ראשון פתחתי בשיחה על דה ועל אה עם הטסטר אבל כבר אחרי המילה הראשונה הטסטר קטע אותי שהוא מבקש סליחה ושאני לא אפגע וזה לא אישי אבל אסור לו לפתח איתי שום קשר אישי כלשונו {ברור שאחרי התנצלות כזו זה כבר נוצר לבד + שעשיתי לו כאילו אני בשליטה על המצב}
בחניה הסתבכתי אבל המורה אמר לי לפני זה שאם אני מסתבך בחניה לא לשאול/לבקש לעשות שוב רק לעשות שוב ולהכריז אי טעיתי ואז לעשות שוב חניה
אחד אחרי הבוחן כול הזמן יתעצבן עלו על כול שטות כך שזה לא בוחן שחשוד כמאוד קל

לארג'

משתמש מקצוען
תזכור הבוחן לא יכול לפסול האטה או עצירה אפ' מעל הצורך.
הוא יכול לפסול,
הבוחן אמר לי מפורש שאם אמשיך ליסוע לאט הוא פוסל אותי על עיכוב תנועה(נתן לי צ'אנס ועברתי)
הם לא פוסלים בקלות כמו על ברקס,אבל כן יכולים לפסול על זה.
בהצלחה!

e b p

משתמש מקצוען
התובנה שלי היא אחרי שסימתי התחיל שוטפי למסע (טסט שני) נהג הרבה פחות טוב ממני (לטעמי) ופשוט היה נראה משחק ראש קטן, באיטיות מוגזמת, בעצירה מוחלטת, בכל ספק הכי קטן למשל בכיכר היה עוצר, ולא ממשיך עד שהיה בטוח ברדיוס רחוק שהכול נקי לא התרגש מציפצופים מאחור וגם לא מהערות הבוחן ש...למה אתה מחכה? וכד', ולא לא תאמינו המבחן עבר בהצלחה.

כמובן כל זה מהנראה מעיני יתכן שטעיתי, ואדרבה אשמח אם תתקנו אותי
לפעמים לא מעבירים אל חוסר התאמה לתנאי הדרך שזה אומר מהר מידי או לאט מידי ועצירות לא במקום.
זה שיושבים מאחורי נהג ואחרי מבחן עם כל הלחץ- זה נראה שהנהג נוסע לאט ועוצר בלי קשר- מנסיון!
גם אם לא נוסע כזה לאט זה סתם הרגשה שהזמן לא זז.

בקשר לכיכר- לא רק על זה פוסלים טסט! ואת זה אמר טסטר. זה הצטרף לו לעוד משהו אולי מראות או דריכות וכדו'

בהצלחה!

ישראל רוטמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
הוא יכול לפסול,
הבוחן אמר לי מפורש שאם אמשיך ליסוע לאט הוא פוסל אותי על עיכוב תנועה(נתן לי צ'אנס ועברתי)
הם לא פוסלים בקלות כמו על ברקס,אבל כן יכולים לפסול על זה.
בהצלחה!
אני לא הייתי מאמין לכל משפט כזה או אחר של טסטר, אחרי הכול הוא חייב עילה לפסול, ואתה מצידך מותר לנהוג בזהירות יתר

ישראל רוטמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
זה שיושבים מאחורי נהג ואחרי מבחן עם כל הלחץ- זה נראה שהנהג נוסע לאט ועוצר בלי קשר- מנסיון!
גם אם לא נוסע כזה לאט זה סתם הרגשה שהזמן לא זז.
זה לא מהרגשות שלי הטסטר עצמו העיר לו בחומרה, על עיכוב התנועה לחינם

MR Designs

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בעיקרון, צריך לשאוף למהירות המותרת בכביש,
אחרת זה מעכב את התנועה, וגם מראה על חוסר ביטחון.
יפה שהוא עבר..

חרישאי

משתמש מקצוען
אני עברתי שלושה טסטים ראשונים, אוטומט הסבה לידני ואופנוע.
אני יודע שאולי זה לא בשליטה מה שאני אומר, אבל מה שגרם לי לעבור זה הנה פשוט ניתוק מהארוע, נהגתי כאילו אין לידי טסטר, כאילו זה סתם אדם שנותן לי הוראות לאיפה ליסוע, כמובן שזכרתי את כל הערות המורה בפרוטרוט ויישמתי אותם, אולי זה פשוט ענין של מורה טוב ותלמיד מקבל, מה שכן לא הסתרתי את הטסט מאף אחד אלא סיפרתי לכולם ובביקשתי שיתפללו.

אברהם קורניק

משתמש מקצוען
ממליץ לעשות חיפוש בתוך הפורומים בפרוג
(לכתוב בגוגל 'טסט פרוג')
יש המון דברים חשובים ומרגיעים (כמו לקרוא ממישהו שעבר בטסט תשיעי...............)

אליכסנדר

משתמש פעיל

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני עברתי שלושה טסטים ראשונים, אוטומט הסבה לידני ואופנוע.
אני יודע שאולי זה לא בשליטה מה שאני אומר, אבל מה שגרם לי לעבור זה הנה פשוט ניתוק מהארוע, נהגתי כאילו אין לידי טסטר, כאילו זה סתם אדם שנותן לי הוראות לאיפה ליסוע, כמובן שזכרתי את כל הערות המורה בפרוטרוט ויישמתי אותם, אולי זה פשוט ענין של מורה טוב ותלמיד מקבל, מה שכן לא הסתרתי את הטסט מאף אחד אלא סיפרתי לכולם ובביקשתי שיתפללו.
תשתף בסוד שלך, אולי תמליץ על המורה שלך, או שזה משהו מוצלח אצלך בראש?

The artist

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני לא הייתי מאמין לכל משפט כזה או אחר של טסטר, אחרי הכול הוא חייב עילה לפסול, ואתה מצידך מותר לנהוג בזהירות יתר
אני מכירה אדם שנפסל בטסט על נהיגה איטית מדי והיסוס בכניסה לצמתים
בעיקרון 4 הערות גורמות להפסל ןוהערה כוללת היסוס וכדומה

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
שמעתי מ-מורה מאוד ותיק {35 שנה בתחום} עם לפי תלמידים בדימוס
הוא מממליץ להיכנס לבית מרקחת לקנות טיפות רגיעון (טבעי לגמרי ולא מעייף)
חצי שעה לפני השיעור/ טסט להכניס בתוך כוס מים וכדו'
עוזר פלאות מפחית לחץ
לא מכניס אותך לאדישות בכביש - אך אתה כן נהיה אדיש בשאלה האם אני יעבור או לא
אחרי הטיפות - אתה פשוט מבצע טסט כי אמרו והולך
אני לקחתי לפני כל השיעורים והטסט הראשון שעברתי ב"ה
מו צלץ....

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא מסכים לזה בכלל! הם עושים את עבודתם,
למרות שעברתי בטסט לא ראשון לא שני ולא שלישי..
כשהרגשתי שנהגתי טוב ידעתי שעברתי.

וזה טיפ קטן -תזכור אפאחד לא מנסה לפסול אותך,תנהג בביטחון ובחשיבה מרוכזת לזמן של 15 דקות בלבד
לי המורה אמר לאחר הטסט שאם הייתי מקבל את הטסטר xxx הייתי יכול לשלם מראש את אגרת הטסט הבא.
לדבריו הוא הגיש אליו עשרות נבחנים ואפילו אחד מהם הוא לא העביר

The artist

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
וגם אם הוא לא מחפש לפסול בפועל, אם הגישה של הטסטר היא מלכתחילה תוקפנית ומלחיצה שצועק כל הזמן יש הרבה פחות סיכויים לעבור מכיון שזה מוציא מהריכוז

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה