לימוד נהיגה אחרי כמה טסטים מתייאשים?

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
פחחח
מכירה כמה עם הפרעת קשב וריכוז ברמה הכי גבוהה שיש (לא מתרכזים בשיחה לפעמים...) שנוהגים מצוין, בלי תאונות שנים, לנהיגה זה ממש לא קשור.
גם אני לא מבינה מה הקשר
להיפך, לפעמים נראה לי שבעלי הפרעת קשב וריכוז מצליחים יותר בנהיגה בגלל העובדה שקשה להם להתרכז במשהו אחד והם בעצם רואים הכל ביחד: תמרורים, סימונים על הכביש וכו'
מכירה אישית כמה עם הפרעות קשב שעברו בטסט ראשון -שני ונוהגים מצויין
ובלי קשר אין לי שום הפרעת קשב

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
למיטב ידיעתי, השיבוץ של שעת הטסט, ומי יהיה הטסטר - הוא אוטומטי לחלוטין, ואין למורה שום אפשרות לדעת מי הוא יהיה, או לשנות אותו.
נכון הכל אוטומטי, אבל המורה יכול להחליף את מועד הטסט עם תלמיד אחר.

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
נכון,
למרות שבד"כ זה לא קורה
בכל מקרה, המורה צריך את הסכמת 2 התלמידים לביצוע ההחלפה
המורה מקבל את לו"ז הטסטים לפני התלמידים והוא צריך לאשר אותו.
לפני שההודעה מגיעה לתלמיד, המורה יכול "מאחורי הקלעים" להחליף תאריכים...

משולם לוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איפה ירושלים בסיפור...?:(
הכי קשה בעולם
אני נוהג מצויין אבל נכשלתי בגלל נהג משאית שהתפרץ לצומת ולא נתן לי זכות קדימה הטסטר נלחץ ובלם אותי שנייה לפני שאני עשיתי את זה

RLY

משתמש רשום
יש עוד כמה טיפים לטסט
הטסטר יושב בצד הימני
ובטוח שעוד דקה אתה נכנס למכוניות שחונות בצד
הרבה מכירים את זה שהטסר אומר אתה נצמד למכוניות ואתה לא מבין מה הוא רוצה ממך
תשתדלו לנסוע די בקצה השמאלי לא מידי שלא תסעו על הנתיב השני
וכמובן להשראות ביטחון

בהצלחה

9

90635

אורח
שהתלמיד מגיע ל32 שיעורים והוא מרגיש שהוא מוכן
שלא ישמע למורה ..
המורה המטרה שלו זה להשאיר אותך איתו ולמשוך את השיעורים [למה לא כסף]

לי המורה אמר לי באותו יום שעשיתי שיעור לפני הטסט
אמר לי אתה לא מוכן , חכה עווד קצת
אמרתי על מה ולמה אני מרגיש מוכן , למה מה , יש לי ווילה בקסריה והכסף נוזל לי מהקירות
קמתי ועשיתי טסט והצלחתי

9

90635

אורח
טיפ גדוול מאד
תעשו את הטסט על הבוקר שהראש נקי וצלול
וגם התגובות מהירות וטובות ושקולות לא פזיזות

חייצ'ו

משתמש פעיל
אחרי הרבה טסטים, מצווה להתייאש, זה מראה שאין לנבחן כושר נהיגה.
לדעתי היו צריכים לאסור בחוק רישיון למי שלא מצליח מעבר למספר מסוים של טסטים.
זה עניין של סכנת נפשות.
לנהוג זה כשרון מסוים, לא לכל אחד יש אותו.
לא בטוח.
לפעמים הפתרון להחליף מורה...
ניסיון של אנשים מסביבי. חלקם יודעים לנהוג טוב אבל נפלו על מורה שרצה מושלם ורצה להרוויח כסף.

RLY

משתמש רשום
לא להתיאש
אני לא יודעת למה כמעט כל המורים האוהבים לרדת על התלמידם שלהם(סוג של שליטה ברמה גבוהה)
א.לא להתרגש מהם
ב.תמיד לבדוק המורה מקדם אותי או לא אם לא להחליף מורה
ג. להתקש על זכיות שלכם (זה מראה חוזקה מול הסטלבטיות שלהם) כמו לבקש חשבונית
אחרי 28 שיעורים טסט וכד'
בהצלחה לכולם בסוף עוברים

RLY

משתמש רשום
לא להתיאש
אני לא יודעת למה כמעט כל המורים האוהבים לרדת על התלמידם שלהם(סוג של שליטה ברמה גבוהה)
א.לא להתרגש מהם
ב.תמיד לבדוק המורה מקדם אותי או לא אם לא להחליף מורה
ג. להתקש על זכיות שלכם (זה מראה חוזקה מול הסטלבטיות שלהם) כמו לבקש חשבונית
אחרי 28 שיעורים טסט וכד'
בהצלחה לכולם בסוף עוברים

קפה קפה

משתמש מקצוען
אשמח לשתף במה שעברתי כדי לעודד עוד נהגים כמוני: (בטוחני שיש כאלו)
בגיל מאוחר יחסית (40) התחלתי ללמוד, הכל היה לי קשה: השיעורים, העלויות, התאוריה, הטסט הפנימי, החלפתי מורים, הגעתי ל140 שיעורים, ובנוסף לכל זה, ככל שהתקרב מועד הטסט הראשון כך עלה מפלס הלחץ (חשוב לי לציין שאני טיפוס רגוע מאד) בלילה שלפני הטסט לא הצלחתי כמעט לישון מרוב פחד ודמיונות שאני בטסט ובטח הטסטר דופק לי ברקס וכו', ככה עברתי את 6 הטסטים, ובטסט ה7 עברתי בחסדי שמים מרובים. כמובן שעשיתי את כל הסגולות הידועות והלא ידועו.
אבל חייבת לספר לכולם:
זה משתלםםםםםםםםם
החיים שלי לפני הרשיון ואחרי הם לא אותם חיים. היום אני עצמאית, מגיעה לכל מקום בעצמי ללא חסדי אחרים. אין שווה מזה. לו הייתי מתייאשת הייתי היום במקום אחרי ונחות ממה שאני נמצאת היום.
מתפללת להצלחת כל אחד ואחד ממכם.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אשמח לשתף במה שעברתי כדי לעודד עוד נהגים כמוני: (בטוחני שיש כאלו)
בגיל מאוחר יחסית (40) התחלתי ללמוד, הכל היה לי קשה: השיעורים, העלויות, התאוריה, הטסט הפנימי, החלפתי מורים, הגעתי ל140 שיעורים, ובנוסף לכל זה, ככל שהתקרב מועד הטסט הראשון כך עלה מפלס הלחץ (חשוב לי לציין שאני טיפוס רגוע מאד) בלילה שלפני הטסט לא הצלחתי כמעט לישון מרוב פחד ודמיונות שאני בטסט ובטח הטסטר דופק לי ברקס וכו', ככה עברתי את 6 הטסטים, ובטסט ה7 עברתי בחסדי שמים מרובים. כמובן שעשיתי את כל הסגולות הידועות והלא ידועו.
אבל חייבת לספר לכולם:
זה משתלםםםםםםםםם
החיים שלי לפני הרשיון ואחרי הם לא אותם חיים. היום אני עצמאית, מגיעה לכל מקום בעצמי ללא חסדי אחרים. אין שווה מזה. לו הייתי מתייאשת הייתי היום במקום אחרי ונחות ממה שאני נמצאת היום.
מתפללת להצלחת כל אחד ואחד ממכם.
140 שיעורים? :rolleyes::rolleyes::rolleyes: כמה קופות חיסכון שברת כדי לממן את הפרויקט הגרנדיוזי הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה