לימוד נהיגה אחרי כמה טסטים מתייאשים?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
:
אני עברתי בהצלחה בטסט שלישי אחרי שהבוחן דפק לי ברקס... אז הכל יכול לקרות..
מקרה נדיר וזה קורה רק כשמתברר לבוחן בדיעבד באופן ברור שהברקס היה בטעות, או ששם לב שלחצתם ביחד
אגב הייתה תקופה (בתחילת הרפורמה) שהיו באגים במערכת ואנשים עברו למרות שקיבלו ציונים שליליים בטאבלט, היה על זה תחקיר

חן לב

משתמש רשום
נכון. נדיר!!
ופה בדיוק הנקודה. יצאתי בהרגשה שלא עברתי ובאמונה שאני יעבור למרות הכל!! כי עשיתי גם קצת השתדלות רוחנית מעבר...

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
לכל המעוניין/ת:
כמה דברים חשובים שעשיתי:
אני עברתי בהצלחה בטסט שלישי אחרי שהבוחן דפק לי ברקס... אז הכל יכול לקרות..
מה??? תוכלי לכתוב את זה שוב????? אני לא בטוחה שקראתי נכון...
אלא אם כן זה היה מקרה נדיר שהוא שם לך ברקס ב* טעות * - שזה ממש מוזר -כי כידוע לכולנו , טסטרים לא טועים אף פעם.

נערך לאחרונה ב:

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מעניין לעשות סקר ולראות כמה אחוזים עוברים בראשון וכמה בשני, וכן הלאה.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מעניין לעשות סקר ולראות כמה אחוזים עוברים בראשון וכמה בשני, וכן הלאה.
אפשר לבקש ולקבל נתונים רשמיים ממשרד התחבורה - לפי חוק חופש המידע.
לפני כמה שנים מישהו ביקש והיה משהו כמו 50% בטסט ראשון, אבל זה היה לכל הארץ לא מחולק לפי אזורים

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אפשר לבקש ולקבל נתונים רשמיים ממשרד התחבורה - לפי חוק חופש המידע.
לפני כמה שנים מישהו ביקש והיה משהו כמו 50% בטסט ראשון, אבל זה היה לכל הארץ לא מחולק לפי אזורים
ואז מה אם זה היה לכל הארץ, זה לא מדגם מייצג?

אברהם קורניק

משתמש מקצוען
עברתי אתמול טסט (שלישי). ב"ה ובס"ד.

תובנות,
א. אחרי שני טסטים הייתי ממש בדיכאון, קראתי כאן באשכול ובאשכולות מקבילים ונתן לי הרבה חיזוק לא להתייאש והאמין בעצמי.
ב. כמו שכולם כתבו זה נטו עניין של סייעתא דשמיא. בשני הטסטים הראשונים נכשלתי כי נצמדתי ברחובות צרים למכוניות חונות בימין. בטסט האחרון לקחו אותי רק ברחובות רחבים.... ואף אחד לא קפץ לכביש וכו' וכו'.
ג. היה כאן סגולה לשיר את השיר 'אוס גיפוילט אלעס גיט' וכו' לקחתי את זה לאיזור, ושרתי לעצמי רוב הזמן את השיר 'רבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי שהנני בידך בידך לבד וכו'. זה סגולה מצוינת! גם מסיבה פרקטית - משחרר לחץ ונותן רוגע בנהיגה. וגם מסיבה רוחנית - מחדיר שבאמת "גם כי אתאמץ בעצות ותחבולות וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולסמוך נפשי" הרי "מבלעדי עזרתך וישועתך אין עזרה וישועה"!!!!!
ד. בהצלחה לכולם.

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני עברתי בשישי, וזה היה אחרי שמישהו הציע לי קומבינה, דחיתי את ההצעה, אבל היה לי "פת בסלו" והרגיע לי את כל המתח....

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה