לימוד נהיגה לא מצליחה לעבור טסט...לפני ייאוש

ששועלי

משתמש חדש
הבעיה בטסטים מתקדמים היא הרגשת היאוש שאוכלת
אולי אני לא יעבור אף פעם, כי אם 8 פעמים נכשלתי למה שאני יעבור עכשיו??
ואז מראש מרגישים מסכנים ולא יוצלחים, וזה מה קורה בסוף..
והפתרון הוא לקורא את כל מה שכתבו כולם.. וגם את שלי, שבטסט שישי עברתי..

ולכן להגיע בפנן, לא למהר לשום מקום, לחכות כמה זמן שיקח עד שהאופק יהיה נקי מציפורים ורק אז לפנות..​

ובסוף בעז"ה תעברי כמו כולם, תסכלי מסביבך כמה אבלים יש על הכביש, ותביני שאם הם הצליחו, את ודאי תצליחי !
אבל מה לעשות שיש בוחנים למשל בוחן פנימי שלי שבאמצע המבחן אומר לי תאיץ אתה נוסע מדי לאט וגורם לעיכוב תנועה ויכשילו אותך כך בטסט (נסעתי אז בתוך העיר ברחוב סביר לא צפוף ולא מרווח באיזור 25-30 קמ"ש) אז בקשה תאיץ ואותו דבר בפניות שאתה מחכה שיעבור רכב שאתה צריך לתת לו זכות קדימה ואתה מקדם לאט בשביל לפתוח שדה ראייה מצד אחד אומרים לך נו כבר מה אתה מהסס אתה מעכב תנועה כנס זהו פיספסת הגיע רכב ובצומת הבאה באותה סיטואציה שאתה מנסה להיות יותר מהיר הבוחן יתן לך ברקס מה אתה מתפרץ לכביש ובכלל אני לא מבין מה ההגדרה של נסיעה איטית בשביל להיכשל בטסט הרי בתוך העיר אפשר לנסוע עד 50 קמ"ש אבל לפי תנאי הדרך חייבים גם פחות ותנאי הדרך ניתן לפרשנות על ידי כל אחד ואפ' כל מורה ואפ' כל יום משהו אחר לפי המצב רוח מה זה המהירות הסבירה לאותו רחוב אז איך אתה הבוחן יכול לומר לי שזה לאט מדי אני דווקא חושב שזה מהירות סבירה לפי מה זכור לי ברחובות דומים שהמורה אומר לי בלם אתה לא רואה שזה רחוב שיכולים לקפוץ לך אנשים פתאום לתוך הכביש

ששועלי

משתמש חדש
אבל מה לעשות שיש בוחנים למשל בוחן פנימי שלי שבאמצע המבחן אומר לי תאיץ אתה נוסע מדי לאט וגורם לעיכוב תנועה ויכשילו אותך כך בטסט (נסעתי אז בתוך העיר ברחוב סביר לא צפוף ולא מרווח באיזור 25-30 קמ"ש) אז בקשה תאיץ ואותו דבר בפניות אולפני צומת מתומרר שאתה מחכה שיעבור רכב שאתה צריך לתת לו זכות קדימה ואתה מקדם לאט בשביל לפתוח שדה ראייה מצד אחד אומרים לך נו כבר מה אתה מהסס אתה מעכב תנועה כנס זהו פיספסת הגיע רכב ובצומת הבאה באותה סיטואציה שאתה מנסה להיות יותר מהיר הבוחן יתן לך ברקס מה אתה מתפרץ לכביש ובכלל אני לא מבין מה ההגדרה של נסיעה איטית בשביל להיכשל בטסט הרי בתוך העיר אפשר לנסוע עד 50 קמ"ש אבל לפי תנאי הדרך חייבים גם פחות ותנאי הדרך ניתן לפרשנות על ידי כל אחד ואפ' כל מורה ואפ' כל יום משהו אחר לפי המצב רוח מה זה המהירות הסבירה לאותו רחוב אז איך אתה הבוחן יכול לומר לי שזה לאט מדי אני דווקא חושב שזה מהירות סבירה לפי מה זכור לי ברחובות דומים שהמורה אומר לי בלם אתה לא רואה שזה רחוב שיכולים לקפוץ לך אנשים פתאום לתוך הכביש
אולי באמת יש למישהו תובנות ולעשות סדר בעניין שיספק וירצה את הובחן התורן וכן בכביש דו סטרי צר שפעם אומרים לך להיתרחק מהקוים בכביש כדי לא לזלוג לכביש ממול ופעם מתלונן שאתה מתקרב מדי לרכבים שחונים מימין ומדובר בכבישים צרים מאד וזה מרגיש עניין של סנימטרים בודדים לכאן ולשם

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אבל מה לעשות שיש בוחנים למשל בוחן פנימי שלי שבאמצע המבחן אומר לי תאיץ אתה נוסע מדי לאט וגורם לעיכוב תנועה ויכשילו אותך כך בטסט (נסעתי אז בתוך העיר ברחוב סביר לא צפוף ולא מרווח באיזור 25-30 קמ"ש) אז בקשה תאיץ ואותו דבר בפניות שאתה מחכה שיעבור רכב שאתה צריך לתת לו זכות קדימה ואתה מקדם לאט בשביל לפתוח שדה ראייה מצד אחד אומרים לך נו כבר מה אתה מהסס אתה מעכב תנועה כנס זהו פיספסת הגיע רכב ובצומת הבאה באותה סיטואציה שאתה מנסה להיות יותר מהיר הבוחן יתן לך ברקס מה אתה מתפרץ לכביש ובכלל אני לא מבין מה ההגדרה של נסיעה איטית בשביל להיכשל בטסט הרי בתוך העיר אפשר לנסוע עד 50 קמ"ש אבל לפי תנאי הדרך חייבים גם פחות ותנאי הדרך ניתן לפרשנות על ידי כל אחד ואפ' כל מורה ואפ' כל יום משהו אחר לפי המצב רוח מה זה המהירות הסבירה לאותו רחוב אז איך אתה הבוחן יכול לומר לי שזה לאט מדי אני דווקא חושב שזה מהירות סבירה לפי מה זכור לי ברחובות דומים שהמורה אומר לי בלם אתה לא רואה שזה רחוב שיכולים לקפוץ לך אנשים פתאום לתוך הכביש
זה נראה שכדאי לכם לעשות עוד כמה שיעורים
הדברים שכתבתם זה ללמוד להרגיש את הכביש, והמרחב
ולזה פשוט צריך לעשות שיעורים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה