דרוש מידע אולמי הטקרלין בבני ברק

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
שמעתי על האולם החדש בבני ברק "הטרקלין" מתחת ארמונות חן.
יש למישהו מידע על האולם הזה? ואם יש תמונות של האולם, נשמח אם יוכל להעלות, כי כמעט ואין בכל הרשת (!).
תודה רבה רבה

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מקפיץ

Savyon

משתמש פעיל
בת שבע ז"ל עברה שיפוץ
כרגע אין לה ר ועזרת נשים שלה פיצית
ע"כ נקרא שם "הטרקלין"

היו היה

משתמש פעיל
ההגדרה לאולם
"לקחו את כל הדברים היפים שי בככככלללל האולמות האחרים"
שילבו ביחד יצא "הטרקלין"
נראה זוועה (ענין של טעם) אוכל ארמונות חן (רק הרבה יותר יקר)
לדעתי עדיף כל אולם אחר כמו וגשל למשל באותו מחיר אבל תמורה יותר טובה
ואגב החופה ם פיצית ברמה הזויה (יחסית)

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ההגדרה לאולם
"לקחו את כל הדברים היפים שי בככככלללל האולמות האחרים"
שילבו ביחד יצא "הטרקלין"
נראה זוועה (ענין של טעם) אוכל ארמונות חן (רק הרבה יותר יקר)
לדעתי עדיף כל אולם אחר כמו וגשל למשל באותו מחיר אבל תמורה יותר טובה
ואגב החופה ם פיצית ברמה הזויה (יחסית)
מה פתאום.
אני חולק על הכל!

הייתי שם בחתונה של חבר, (ובעז"ה אני מתחתן שם).
האולם נראה מטורף, יחסית לאולמות חרדיים אני לא מכיר אולם יותר יפה.
אוכל בכלל לא כמו של ארמונות חן, זה מטבח שונה וטבח שונה, והמחיר בכלל לא יקר (120).
תלכו לאולמות אחרים שהאוכל שם לא מי יודע מה, ורק יש להם שם טוב, ותראו מחירים (180-200).
אם אתם ממליצים על וגשל במקום הטרקלין, כנראה שאתם מתבלבלים עם אולם אחר.
ומה פתאום חופה פיצית? היא דיי גדולה, וגם יש את החופה בחוץ שהיא הרבה יותר גדולה, עם רחבה מבחוץ.

הבעיה, שבגלל שהוא אולם חדש, ובקושי מכירים אותו, אין לו תמונות ברשת (לבינתיים) וכל מי ששואל אותי איפה זה, חושב שאני מתחתן באיזה אולם פשוט, לכן ביקשתי תמונות עדכניות של האולם.

היו היה

משתמש פעיל
מה פתאום.
אני חולק על הכל!

הייתי שם בחתונה של חבר, (ובעז"ה אני מתחתן שם).
האולם נראה מטורף, יחסית לאולמות חרדיים אני לא מכיר אולם יותר יפה.
אוכל בכלל לא כמו של ארמונות חן, זה מטבח שונה וטבח שונה, והמחיר בכלל לא יקר (120).
תלכו לאולמות אחרים שהאוכל שם לא מי יודע מה, ורק יש להם שם טוב, ותראו מחירים (180-200).
אם אתם ממליצים על וגשל במקום הטרקלין, כנראה שאתם מתבלבלים עם אולם אחר.
ומה פתאום חופה פיצית? היא דיי גדולה, וגם יש את החופה בחוץ שהיא הרבה יותר גדולה, עם רחבה מבחוץ.

הבעיה, שבגלל שהוא אולם חדש, ובקושי מכירים אותו, אין לו תמונות ברשת (לבינתיים) וכל מי ששואל אותי איפה זה, חושב שאני מתחתן באיזה אולם פשוט, לכן ביקשתי תמונות עדכניות של האולם.
אני אמרתי את דעתי בלבד זכותך לחלוק
הרחבה זה לא של הטרקלין אלא של האולמות למעלה (כך שאם אתה בונה ע"ז תבדוק את זמני החופה שלהם)
של הטרקלין זה צמוד לכניסה והבליטה של הכניסה מקטינה את המקום

ולעצם הבעיה שחושבים שזה אולם פשוט נונו שיחשבו מי שישמע לא נראה לי שאתה צריך כ"כ להשקיע
כדי להוכיח

אמונה ובטחון

משתמש צעיר
הרחבה זה לא של הטרקלין אלא של האולמות למעלה (כך שאם אתה בונה ע"ז תבדוק את זמני החופה שלהם)
של הטרקלין זה צמוד לכניסה והבליטה של הכניסה מקטינה את המקום
היה לי לפני חתונה של אחיין למעלה,
ועשו את החופה צמוד לטרקלין, כי החופה עם הרחבה שייכת לטקלין.

אולי מעניין אותך גם...