דרוש מתכון בשר טחון

PNINIT

משתמש חדש
אני צריכה רעיונות..
מה אפשר להכין עם בשר טחון לשבת (כמובן כשלפ")
ללא תפוחי אדמה
משהו חגיגי ולא טחון...😜

lotr

משתמש מקצוען
לא יודע איך להסביר מה שאצלנו מכינים אבל זה תערובת של חציל ובשר טחון מצד אחד לא יודע אם זה אפוי או מטוגן) וזה משמש בתור מלוי ל״דף״ של חציל מקופל או סתם למילוי של חציל ששוב מטוגן או אפוי
מבחינתי הכל מאוד טעים, רק שהאפשרות הראשונה יפה יותר להגשה

סימי

משתמש מקצוען
אם יש לך תנור בשרי- את יכולה להכין עיסה של פשטידת תפו"א ולשטוח בתבנית בגובה של כ-2 ס"מ. מעל זה להניח עיסה של בשר טחון ולאפות יחד. מיד כשמוכן- להוציא מהתנור ולגלגל כמו רולדה ממולאת בבשר. אפשר גם להשתמש בפירה ועליו עיסת הבשר.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אני הכנתי לאירוח איטריות בולונז.
יצא חגיגי וטעים במיוחד.

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום
קרעי אטריות ובשר טחון מטוגן
לזנייה מעלי בלינצ'עס

יהודיתו

משתמש מקצוען
אמא שלי מכינה בתבנית אינגליש קייק עיסה של בשר טחון עם לוף
יוצא מעדן!

למנצח מזמור

משתמש צעיר
גם מתכננת מנה כזו לחג הקרוב
@ה. בקר שאלה- הבלינצסים מהמתכונים שלך (זה שמתאים גם לאיטריות למרק) יתאים עבור בלינצעס במילוי בשר טחון? או שכדאי הטורטיה?
שואלת כי יותר זמין לי הבלינצעס
איפה המתכונים לבלינצעס \ טורטיה נמצאים?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
גם מתכננת מנה כזו לחג הקרוב
@ה. בקר שאלה- הבלינצסים מהמתכונים שלך (זה שמתאים גם לאיטריות למרק) יתאים עבור בלינצעס במילוי בשר טחון? או שכדאי הטורטיה?
שואלת כי יותר זמין לי הבלינצעס
אני מכינה גם בלינצ'ס ממולאים בבשר טחון. יוצא מעולה. רק שהבשר צריך להיות לא רטוב מדי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה