whatsapp עבור windows 11

אברךליטאי

משתמש מקצוען
אני מנסה להתקין whatsapp עבור windows 11 כשהמטרה היא לחסוך אימולטור כמו הפירסומים שפורסמו
למעשה אני מצליח להפעיל רק whatsapp web דרך החנות Microsoft store ולא לחסוך באימולטור
למישהו יש ידע בנושא?
תודה מראש

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני מנסה להתקין whatsapp עבור windows 11 כשהמטרה היא לחסוך אימולטור כמו הפירסומים שפורסמו
למעשה אני מצליח להפעיל רק whatsapp web דרך החנות Microsoft store ולא לחסוך באימולטור
למישהו יש ידע בנושא?
תודה מראש
אני לא ממש מעודכן
אבל נראה לי שרק אפליקציות מהחנות של אמזון נתמכות

אמנית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L

בנצי20

משתמש פעיל
למישהו יש ידע בנושא?
תודה מראש
האפשרות להפעלת אפליקציות apk טרם שוחררה וצפויה להגיע בהמשך (לפחות כמה חודשים)

אברךליטאי

משתמש מקצוען
@אברךליטאי
קבוצת הנסיינים?
כתוב כאן שזו תכונה שעדיין לא פעילה
בלתי אפשרי ש @אברךליטאי

ולעצם השאלה בודאי שכן כי מי שלא בביטא לא יכול להתקין
האפשרות להפעלת אפליקציות apk טרם שוחררה וצפויה להגיע בהמשך (לפחות כמה חודשים)

תודה רבה לכולכם
הבנתי
תודה

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הבנתי שכבר זה נפתח לכל המשתמשים, אלא שצריך להוריד אפלקציות דרך החנות של אמזון - שהיא פותחה רק בארה"ב.
קראתי שיש דרך פשוטה לעקוף את זה ולהפעיל אפליקציות אנדרואיד גם אצלינו בישראל בווינדוס 11.
כאן ראיתי בדרכה לענין https://ik4.es/iw/התקן-והפעל-אפליקציות-אנדרואיד-ב-Windows-11/
אבל אני לא הצלחתי כי זה נראה מאמר מתורגם, וכנראה לא מספיק ברור
אם מישהו מצליח להתקין, נשמח שיעלה הוראות ברורות להתקנה

גלינג

משתמש סופר מקצוען
הבנתי שכבר זה נפתח לכל המשתמשים, אלא שצריך להוריד אפלקציות דרך החנות של אמזון - שהיא פותחה רק בארה"ב.
קראתי שיש דרך פשוטה לעקוף את זה ולהפעיל אפליקציות אנדרואיד גם אצלינו בישראל בווינדוס 11.
כאן ראיתי בדרכה לענין https://ik4.es/iw/התקן-והפעל-אפליקציות-אנדרואיד-ב-Windows-11/
אבל אני לא הצלחתי כי זה נראה מאמר מתורגם, וכנראה לא מספיק ברור
אם מישהו מצליח להתקין, נשמח שיעלה הוראות ברורות להתקנה
זה לא נכון.
יש דרכים להתקין WSA ועליו כל אפליקציה רצויה..

גלינג

משתמש סופר מקצוען
אם באפשרותך לפרט ולהסביר - נשמח

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
@גלינג אני מנסה ולא מצליח בהוראות הנ"ל. האם תוכל להתקין לי בשליטה מרחוק - בתשלום?
בתודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה