SOS מטבח

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כמה בערך?
עכשיו הבצק נראה ממש יבש.
אם אני יוסיף מים, יהיה שינוי משמעותי בטעם? (פשוט חבל לי להמשיך לעבוד סתם על משהו שבסוף לא יאכל...)
זה תלוי סוג הקמח
זה לא אמור להיות משמעותי במים אולי מעט יוצר יבש
תוסיפי לאט לאט מים
עד שמתקבל מרקם שנראה לך רגיל

מיהו

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כמה זמן בצק של שושני שמרים עם קצף יכול להיות במקרר?

976חני

משתמש מקצוען
הרכבתי לזניה והכנסתי לתנור. אבללללללל- התנור לא עובד פתאום! יש דרך להכין את הלזניה ללא תנור? במחבת? בסיר? ואם לא- האם ניתן לשמור את היצירה במקרר עד שיחוס וירחם והתנור יטופל ויתוקן?

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הרכבתי לזניה והכנסתי לתנור. אבללללללל- התנור לא עובד פתאום! יש דרך להכין את הלזניה ללא תנור? במחבת? בסיר? ואם לא- האם ניתן לשמור את היצירה במקרר עד שיחוס וירחם והתנור יטופל ויתוקן?
את יכולה לבשל את הדפי לזניה בסיר עם מים
ולהוסיף אח"כ את הרוטב
לא יצא הכי הכי...
במקרר, לא יודעת...

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
האם ניתן לשמור את היצירה במקרר עד שיחוס וירחם והתנור יטופל ויתוקן?
אפשר, כמה ימים בודדים, ואם זה יותר אפשר אפילו להקפיא.
זה אדרבה, ישביח את התוצאה. העלים יתרככו ויספגו מהרוטב.

976חני

משתמש מקצוען
את יכולה לבשל את הדפי לזניה בסיר עם מים
ולהוסיף אח"כ את הרוטב
לא יצא הכי הכי...
במקרר, לא יודעת...
תודה אבל לא רלוונטי.
הלזניה כבר מורכבת בתבנית- שכבות של דפים, רוטב וגבינות.....
אבוד?

שבי❤️

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צריכה עזרה דחוף

באמצע להכין מוקרם עם שמנת
ביקשתי לקנות שמנת מתוקה
פותחת את המקרר, אני רואה שמנת להקצפה,
זה 2 דברים שונים בתכלית?
לא ילך אם אשתמש? טעם שונה?

976חני

משתמש מקצוען
צריכה עזרה דחוף

ביקשתי לקנות שמנת מתוקה
זה 2 דברים שונים בתכלית?
מנסיון יצא לי להשתמש בשמנת להקצפה למוקרמים ויצא מצוין.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צריכה עזרה דחוף

ביקשתי לקנות שמנת מתוקה
זה 2 דברים שונים בתכלית?

אני משתמשת בזה מלכתחילה
יוצא מעולה!

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צריכה עזרה דחוף

ביקשתי לקנות שמנת מתוקה
זה 2 דברים שונים בתכלית?
מנסיון יצא לי להשתמש בשמנת להקצפה למוקרמים ויצא מצוין.
אני משתמשת בזה מלכתחילה
יוצא מעולה!
גם אני משתמשת בזה (לרוב מיקס).
רק שפעם ניסינו עם שמנת צמחית. גועל נפש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה