SOS מטבח

מאה100

משתמש מקצוען
אני שמרתי מרביעי בלילה למוצ"ש נשאר מעולה
לפני שהשתמשתי ערבבתי שוב בבלנדר לאיחוד

-זה משחיר קצת

גילה רינה

משתמש פעיל
יש לי הרבה קוטג', אני רוצה להכין פשטידת קוטג' ליום א'
האם אפשרי להכין את התערובת מראש היום (שישי)
או עדיף שהקוטג' ישמר בקופסא הסגורה שלו כמה שיותר?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ריץ'.
אינלי מושג איך, אבל התאריך שלו זה 18-4...
ריח מצוין, לא ניצפו גושים.
אפשר להשתמש?.

על הדרך-יש מתכון לקינוח? אינלי שוקולד בבית.
ולא מיקסר.

מה אפשר להכין?

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איך אפשר להכין גנאש אם יש רק מים חמים?
ואם יש רק מיקרוגל? (אני לא בטוחה שיש מיקרו).
אני דווקא חושבת שעדיף ההיפך. להרתיח את השמנת מתוקה, ואז להכניס את השוקולד והוא יימס.
@משתמש אנונימי צודק.
קודם קצפת, אח"כ שוקולד.
(מיקרו)

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שאלה דחופה
מישהי יודעת אם ניתן להחליף קמח רגיל בחביתיות לקמח עדשים כתומות?

תמלול זריז

משתמש מקצוען
אני רוצה להכין פלאפל מחומוס שהשריתי והיה במקפיא.
לחכות שיפשיר קצת ואז לטחון, או שאפשר לטחון ישר כשזה עוד קפוא?
מקווה שמישהו פה לענות לי ;)

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני רוצה להכין פלאפל מחומוס שהשריתי והיה במקפיא.
לחכות שיפשיר קצת ואז לטחון, או שאפשר לטחון ישר כשזה עוד קפוא?
מקווה שמישהו פה לענות לי ;)
אני חושבת שכדאי שתפשירי קצת ואז שזה קר תטחני, ע"מ שלא יהיה נוזלים בעיסה ואז הקציצות יתפרקו בטיגון.
בהצלחה

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מילויים לתשעת הימים לטורטיות, יש למישי?
בדחיפות, תודה:)
חוץ מטונה, כי אין יש רק 2 קופסאות וזה לא מספיק..

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מילויים לתשעת הימים לטורטיות, יש למישי?
בדחיפות, תודה:)
חוץ מטונה, כי אין יש רק 2 קופסאות וזה לא מספיק..
שימי לב שיש כבר אשכול בנושא
כמו כן, לפי הכללים אשכול זה משמש לשאלות ולא לבקשת מתכונים.

חוקרת

משתמש מקצוען
אפשר
עשיתי את זה בעבר
יצא מצוין
רק תקפידי להכניס לתנור חם כבר
אם זה כבר שחום מלמעלה תני לו להאפות עם נייר כסף מעל

big smile

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הבת שלי משועממת והבטחתי לה שנאפה עוגיות
אבלאין לי כמעט סוכר לבן
יש לי סוכר חום כהה +סוכר דמררה
אפשר להחליף את הסוכר הלבן בדמררה, או שלא כדאי?

חוקרת

משתמש מקצוען
אם זה לא סוכר שמוסף לקצף לא אמורה להיות בעיה
אם זה עוגיות - זה יעשה אותם יותר טופי ופחות קראנצ'י
לטעמי מוצלח יותר...

גילה רינה

משתמש פעיל
הכנתי את המתכון הזה כבר כמה פעמים, יוצא טעים מאוד ממש מעדן, אך התחתית ממש מתפוררת ולא נחתכת יפה, ניסיתי לשנות מעט אך לא ממש הצלחתי
אני תוהה למה בכלל מצריך אפיה? אולי אם אוותר על האפיה יתפורר פחות
מה דעתכם? @סטאזרית האם גם אצלך מתפוררת השכבה התחתונה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה