netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מאט, יש לכם פתרון לגיבוי קבצים בענן?
מגה- סגור.
וואנדרייב- סגור.
דרייב- סגור.
יש שירות חינמי שפתוח אצלכם ועובד טוב?
תודה

yosi7708

משתמש רשום
נכתב ע"י איש שמח;2056602:
מאט, יש לכם פתרון לגיבוי קבצים בענן?
מגה- סגור.
וואנדרייב- סגור.
דרייב- סגור.
יש שירות חינמי שפתוח אצלכם ועובד טוב?
תודה
אתה צריך להבין רב שרתי הענן כן פתוחים ,אבל לשיתוף פרטי בלבד (לך ולכל אחד אחד ששיתפת את זה איתו) , בשיתוף ציבורי כל השרתים חסומים.

בשיתוף פרטי השרתים הפתוחים הם:
גוגל דרייב
וואנדרייב
https://degoo.com/ - מקבלים 100GB

לשיתוף ציבורי יש פיתרון חלקי:
שרת מיוחד שנטפרי פתחה לעלות קבצים של עד 10GB ולתת את הקישור שמתקבל בסוף למי שבא לך , אבל החסרונות הם: 1. הקובץ נמחק לאחר 3 ימים . 2. כל אחד יכול למחוק את הקובץ.

בקשר לשרת מגה - הוא חסום לגמרי ,כי לפי מה שהבנתי מ MAT לבנתיים לא הצליחו להפריד בין קישורים ציבבוריים לפרטיים.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
דרופ' כן פתוח ליצירת תקיות משותפות,
אבל לא להורדה ציבורית.

והיה כאן גם איזשהו אתר שמישהו העלה בעבר לגבוי של 100GB לא זוכרת את השם שלו.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י yosi7708;2056684:
אתה צריך להבין רב שרתי הענן כן פתוחים ,אבל לשיתוף פרטי בלבד (לך ולכל אחד אחד ששיתפת את זה איתו) , בשיתוף ציבורי כל השרתים חסומים.

בשיתוף פרטי השרתים הפתוחים הם:
גוגל דרייב
וואנדרייב
https://degoo.com/ - מקבלים 100GB

לשיתוף ציבורי יש פיתרון חלקי:
שרת מיוחד שנטפרי פתחה לעלות קבצים של עד 10GB ולתת את הקישור שמתקבל בסוף למי שבא לך , אבל החסרונות הם: 1. הקובץ נמחק לאחר 3 ימים . 2. כל אחד יכול למחוק את הקובץ.

בקשר לשרת מגה - הוא חסום לגמרי ,כי לפי מה שהבנתי מ MAT לבנתיים לא הצליחו להפריד בין קישורים ציבבוריים לפרטיים.
כלומר שיש לי תיקיה על המחשב, וכל מה שנשמר בה עולה מיידית לענן?

ונטפרי יודעים לחסום לינקים ציבוריםם ולא פרטיים? איך זה יתכן? הרי-
אני מייצר לינק לשיתוף קובץ ספציפי שהעליתי לענן, אולי שולח אותו באופן פרטי לאח שלי, ואולי שולח את הלינק ל10 אנשים....
תודה

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י איש שמח;2056897:
כלומר שיש לי תיקיה על המחשב, וכל מה שנשמר בה עולה מיידית לענן?

ונטפרי יודעים לחסום לינקים ציבוריםם ולא פרטיים? איך זה יתכן? הרי-
אני מייצר לינק לשיתוף קובץ ספציפי שהעליתי לענן, אולי שולח אותו באופן פרטי לאח שלי, ואולי שולח את הלינק ל10 אנשים....
תודה
????

יהודיתה

משתמש פעיל
אני לא יודעת אם שאלו כבר את השאלה שלי או לא (פשוט אין לי כוח לדפדף בכל האשכול הענק הזה) אבל מקווה שתסלחו אם יש כפילות..
יש לי אינטרנט עם מכשיר נטסטיק. ויש לי כמובן את החסימה של נטפרי, האינטרנט עובד לי ל-א-ט בצורה כזו שאני לא מצליחה לעבוד איתו (עד כדי כך שאני לא מצליחה לראות מיילים.)
לא אכפת לי לשלם ושיהיה לי יותר אפשרויות לגלישה, השאלה היא איך עושים את זה? למי אני יכולה לפנות?

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בשעות האחרונות הפסיקו לבדוק תמונות.
ז"א שע"א שכתוב שכעת נבדקות התמונות של לפני 3-1 שניות, אפי' לאחר זמן רב ורענון הן לא חוזרות.
זה רק אצלי?

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני רואה שעובדים לפי התחלפות זמני הבדיקה. אבל למה אין תוצאות בשטח (בכ"א אצלי)?

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בכל האתרים, והייתי בהרבה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י יהודיתה;2064096:
אני לא יודעת אם שאלו כבר את השאלה שלי או לא (פשוט אין לי כוח לדפדף בכל האשכול הענק הזה) אבל מקווה שתסלחו אם יש כפילות..
יש לי אינטרנט עם מכשיר נטסטיק. ויש לי כמובן את החסימה של נטפרי, האינטרנט עובד לי ל-א-ט בצורה כזו שאני לא מצליחה לעבוד איתו (עד כדי כך שאני לא מצליחה לראות מיילים.)
לא אכפת לי לשלם ושיהיה לי יותר אפשרויות לגלישה, השאלה היא איך עושים את זה? למי אני יכולה לפנות?
יתכן מאוד והבעיה בנטסטיק עצמו ולא בסינון, צרי קשר עם מי שמספק לך את האינטרנט בסטיק, בנוסף תרצי לבצע בדיקת מהירות כדי לאמת את הדבר.

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י הגפן;2064940:
בשעות האחרונות הפסיקו לבדוק תמונות.
ז"א שע"א שכתוב שכעת נבדקות התמונות של לפני 3-1 שניות, אפי' לאחר זמן רב ורענון הן לא חוזרות.
זה רק אצלי?
עכשיו אני רואה שהבעיה לא רק אצלי. הראיה התמונות של קול חי (על אף שלא חסר נטפרים שנמצאים שם כעת) נשארו מטושטשות.

יהודיתה

משתמש פעיל
יש לי נטפרי נטסטיק וכמות הגלישה נגמרת תוך יומיים שלוש יש אפשרות לחבילת גלישה גדולה יותר ? וא"כ מה המקסימום והאם זה כרוך בתשלום וכמה
תודה

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י הגפן;2065155:
עכשיו אני רואה שהבעיה לא רק אצלי. הראיה התמונות של קול חי (על אף שלא חסר נטפרים שנמצאים שם כעת) נשארו מטושטשות.

תקפוץ גם כשזה יסתדר? :D

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י יהודיתה;2065164:
יש לי נטפרי נטסטיק וכמות הגלישה נגמרת תוך יומיים שלוש יש אפשרות לחבילת גלישה גדולה יותר ? וא"כ מה המקסימום והאם זה כרוך בתשלום וכמה
תודה
אפשר לפנות לאר-אל

בן של מלך

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מלבב,

א. תודה שהגבת.

ב. המספר שלנו הוא 0722-132999

נטסטיק זה לא כמות כ"כ גדולה שווה לברר כמה גולשת ואם גולשת הרבה אין ברירה או לעבור לקווי או לצמצם גלישה

זורם

משתמש צעיר
נטפרי עומדת בסימן המספר 3.
מתקרבת ל30 מליון תמונות שנבדקו, עברה את ה30 אלף פניות, מתקרבת ל3 אלף קטעי וידאו שנבדקו, ומתקרבת ל30 אלף אתרים דורגו במערכת.

והכל בשנה +.

שאפו לנטפרי!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה