netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

זורם

משתמש צעיר
עכשיו בפורים תרמו את מחצית השקל, עבור אלו שפועלים עבורנו 24/6 (או אפי' לפעמים 24/7:eek::eek::eek: והמבין יבין).

התוצאות לפניכם:

קבצים מצורפים

• נטפרי.JPG
    KB 46.8 · צפיות: 18

A052

משתמש סופר מקצוען
מישהו נתקל בבעיה בשליחה וקבלה של פקסים דרך RL/נטפרי?

אני מחובר לנטפרי דרך RL, מודם של נטוויז'ן עם קו של נטוויז'ן.
ואני לא מצליח לשלוח ולקבל פקסים.
וכשישיניתי לשם משתמש המקורי של נטוויז'ן שניתן לי לצורך הקו הביתי זה כן עבד, כך שלכאורה הבעיה היא בRL/נטפרי.
מישהו יודע על זה? מישהו יודע מה אפשר לעשות?

בתודה מראש.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י A052;2033763:
אני מחובר לנטפרי דרך RL, מודם של נטוויז'ן עם קו של נטוויז'ן.
ואני לא מצליח לשלוח ולקבל פקסים.
וכשישיניתי לשם משתמש המקורי של נטוויז'ן שניתן לי לצורך הקו הביתי זה כן עבד, כך שלכאורה הבעיה היא בRL/נטפרי.
מישהו יודע על זה? מישהו יודע מה אפשר לעשות?

בתודה מראש.

תפנו לישי מ-RL.
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בשקט בשקט
האריכו את זמן בדיקת התמונות לעד 4 לפנו"ב.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בשקט בשקט
האריכו את זמן בדיקת התמונות לעד 4 לפנו"ב.

coprint

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
VPN של נטפרי

רציתי לברר כמה פרטים:
כמה עולה חיבור VPN בלי להתחבר לספק של נטפרי אם זה בכלל אפשרי? כמו כן האם זה מאיט את האינטרנט באופן רציני? (זה מיועד עבור חסימה לנייד שלא מהבית).
כמו כן, אם זה מאט האם יש אפשרות שבבית (ורק בבית, שמחוץ לבית לא תהיה אפשרות להתחבר חוץ מדרך הVPN) המחשב נייד יהיה מחובר לספק הרגיל (אתרוג)?

נ.ב. אל תשאלו למה לא לעבור גם מהבית לנטפרי, אני חוסם את האינטרנט דרך אתרוג עם הנטו שלי, שרק ע"י טלפון יש לי אפשרות לשנות את ההגדרות ולהכניס עוד אתרים. המטרה שלי זה שרק אתרים שהם נצרכים לי לפרנסה ואי אפשר בלעדיהם יהיו פתוחים ומה שאפשר בלי אפילו שקשה (בנקים, אתרי ממשלה וכו') גם ישאר סגור.

asf

משתמש פעיל
באתר של נטפרי נוסף עוד ספק, יש פרטים?

קבצים מצורפים

• 2016-04-04_121332.png
    KB 7 · צפיות: 15

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני רוצה לשים את נטפרי בנוסף לאתרוג אולם שאתר אחד לא יחסם לי וידוע לי שנטפרי חוסם אותו - אפשרי לעשות לי דבר כזה?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
ברור שלכל דבר יש דרך לעקוף
אבל לדעתי לא ראוי לדון על כך בפומבי
וגם אחרי שמתחילים עם החרגה של אתר אחד יש אחריו עוד אחדים

אתה יכול לפנות לאיש מקצוע
ואם זה קשור למקום העבודה, המתכנת שם וודאי אמור לדעת על פתרונות.

קהילות יעקב

משתמש פעיל
נכתב ע"י אביחי בס;2052314:
אני רוצה לשים את נטפרי בנוסף לאתרוג אולם שאתר אחד לא יחסם לי וידוע לי שנטפרי חוסם אותו - אפשרי לעשות לי דבר כזה?

ימות המשיח?
או שאלה מתקילה?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י mat;2052355:
נטפרי לא רק מסננים. אלא נותנים לכם יתרון על אינטרנט לא מסונן.
הוספנו כפתור הורדה באתר יוטיוב. זה נראה כאילו ככה יוטיוב נראה. אבל זה לא ככה באינטרנט לא מסונן.

תודות ל MacroShadow שבזכותו זה בוצע.
...

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שאלה קצת מורכבת

שבוע טטוב.
אני משתמשת באינטרנט של שכנים (באישור כמובן). ויש לי חייגן של נט פרי. אך בהוראת הרבי שלנו חייגן אינו מספיק כי אתה בוחר מתי לפתוח ומתי לא.
האם יש אפשרות לחסום לתמיד את המחשב ע"י נט פרי בלי שאצטרך כל פעם להפעיל את החייגן. ועם כל זה להמשיך להשתמש בויי פיי של שכנים. ושלשכנים זה לא יחסום כמובן. רק לי.
(בהורדת התוכנה של נט פרי שמיועדת לדברים כאלו כתוב שזה עובד רק עם ספקים שעובדים עם נט פרי, האם זה כולל אינטרנט של שכנים?)
מחכה לתגובה בדחיפות

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י משב;2052749:
שבוע טטוב.
אני משתמשת באינטרנט של שכנים (באישור כמובן). ויש לי חייגן של נט פרי. אך בהוראת הרבי שלנו חייגן אינו מספיק כי אתה בוחר מתי לפתוח ומתי לא.
האם יש אפשרות לחסום לתמיד את המחשב ע"י נט פרי בלי שאצטרך כל פעם להפעיל את החייגן. ועם כל זה להמשיך להשתמש בויי פיי של שכנים. ושלשכנים זה לא יחסום כמובן. רק לי.
(בהורדת התוכנה של נט פרי שמיועדת לדברים כאלו כתוב שזה עובד רק עם ספקים שעובדים עם נט פרי, האם זה כולל אינטרנט של שכנים?)
מחכה לתגובה בדחיפות

אם החייגן עובד על פרוטוקול PPTP. זה אמור לעבוד גם אחרי התקנת התוכנה.
כלומר אחרי שתתקינו. זה יעבוד לכם רק אם תתחברו לחייגן. אם לא תתחברו האינטרנט יהיה סגור לגמרי.

אני מחלק בין פרוטוקל PPTP ל L2TP כי יש כאלו שאראל חיבר אותם עם החייגן האחרון וזה לא עבד. אז שימו לב שרק PPTP עובד ביחד עם התוכנת חסימה

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י mat;2052755:
אם החייגן עובד על פרוטוקול PPTP. זה אמור לעבוד גם אחרי התקנת התוכנה.
כלומר אחרי שתתקינו. זה יעבוד לכם רק אם תתחברו לחייגן. אם לא תתחברו האינטרנט יהיה סגור לגמרי.

אני מחלק בין פרוטוקל PPTP ל L2TP כי יש כאלו שאראל חיבר אותם עם החייגן האחרון וזה לא עבד. אז שימו לב שרק PPTP עובד ביחד עם התוכנת חסימה

איך יש לי אפשרות לדעת איך זה עובד?(על איזה פרוטוקול?)

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
התקנתי את החייגן לבד דרך האינטרנט

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כתוב לי "NISIM CLICKONE"

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה