netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אגב, למה מידי פעם התוכנה חוסמת לי את האינטרנט, ואני צריך להתקין את החסימה מחדש?

רחוב חמש

משתמש רשום
נכתב ע"י איש שמח;1903900:
אענה שלא בציניות, מכיוון שהציניות של המגיבים האחרים גרמה לבלבול.
באקספלורר בינג (אדג') אין אפשרות לשנות את מנוע החיפוש....

ענית לעניין

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י רחוב חמש;1905526:
ענית לעניין
האמת שיש כן דרך. טעיתי.
הם עשו אותה מסובכת וסודית כל כך שרק בחיפוש גוגל (אוי, האירוניה...) מצאתי את האפשרות הזו.

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י צמח;1903946:
בצד שמאל למעלה לפתוח את התפריט ולבחור הגדרות, לרדת למטה ולבחור הגדרות מתקדמות, ולבחור, חפש בשורת הכתובות באמצעות, ולבחור שינוי
בהצלחה

כבר כתבתי איך עושים את זה, זה לא מסובך אלא מאוד פשוט....

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י park;1904824:
אגב, למה מידי פעם התוכנה חוסמת לי את האינטרנט, ואני צריך להתקין את החסימה מחדש?

יש הסבר?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י צמח;1906003:
כבר כתבתי איך עושים את זה, זה לא מסובך אלא מאוד פשוט....
זה טריקי.
כדי להגדיר את גוגל כמנוע חיפוש, צריך לגלוש לכתובת שלו, ורק כשהדף פתוח ניתן לשנות בהגדרות ולהגדיר שגוגל יהיה מנוע חיפוש. הזוי.

frumi

משתמש רשום
נכתב ע"י park;1906070:

אם אתה גולש דרך VPN אז כנראה שזה מה שמתנתק
ואז בגלל שהתקנת את התוכנה הוא לא נותן לך לגלוש
שבדיוק לזה נועדה התוכנה

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני גולש דרך VPN, אבל הוא מחובר, והוא מגיב כלא מחובר, לא עוזר לנתק ולחבר את הVPN.
התקנה מחדש של החסימה וזה עובד מיד. (כמובן כשהVPN מחובר)

בישהש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הצטרפתי אתמול לנט פרי.
כשאני פותחת אתר עם תמונות האם מספיק לעמוד בדף ואוטומטי בודק התמונות,
או שאני צריכה לגלול עד למטה?
גם כן,
איך מאשרים וידאו?
תודה רבה

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י בישהש;1907577:
הצטרפתי אתמול לנט פרי.
גם כן,
איך מאשרים וידאו?
תודה רבה

1. ברוכה הבאה!
2. אין צורך לגלול עד למטה
3. גם אני מצטרפת לשאלה

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
לא יודע
תעלו לינקים שאתם רוצים שיבדקו

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש אפשרות בכרום שחיפוש ברירת מחדל לא יהיה דרך גוגל, אלא רק אם נכנסים לכתובת שלהם?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י פְרוּט;1907867:
יש אפשרות בכרום שחיפוש ברירת מחדל לא יהיה דרך גוגל, אלא רק אם נכנסים לכתובת שלהם?

כן, בהגדרות אפשר לשנות מנוע חיפוש

Mix

משתמש מקצוען
לגבי שימוש בנט סטיק
אם לפי מה שכתבתם אני יכולה לקחת סים רגיל עם גלישה של פלאפון ולהתקין על המחשב חסימה של נטפרי באופן עצמאי
מדוע בעבר הפנו אותי להתחבר דרך RL הם גובים מחיר גבו יותר?

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י בישהש;1907577:

באתרים כמו אלי אקספרס, שהתמונה לא עולה עד שגוללים למטה,
כן צריך לגלול.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י Mix;1907996:
לגבי שימוש בנט סטיק
אם לפי מה שכתבתם אני יכולה לקחת סים רגיל עם גלישה של פלאפון ולהתקין על המחשב חסימה של נטפרי באופן עצמאי
מדוע בעבר הפנו אותי להתחבר דרך RL הם גובים מחיר גבו יותר?
נועד למי שחושש המעוניין בהגנה הרמטית בלתי מתפשרת.

מיס

משתמש צעיר
מצטרף לבעיה של park, לפעמים הvpn מחובר אך נכתב מתחתיו 'ללא גישה לאינטרנט', וכשמפעילים את התוכנה לא מופיעה תיבת ההסרה שזה בעצם גם מראה שהתוכנה מותקנת וצריך ללחוץ שוב על ה'תקן'

אדרת

עיצוב ספרי קודש
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
נכתב ע"י מיס;1908947:
מצטרף לבעיה של park, לפעמים הvpn מחובר אך נכתב מתחתיו 'ללא גישה לאינטרנט', וכשמפעילים את התוכנה לא מופיעה תיבת ההסרה שזה בעצם גם מראה שהתוכנה מותקנת וצריך ללחוץ שוב על ה'תקן'

הפתרון לכבות את הראוטר ולהפעיל שוב...

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה