netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י MV25;1909136:
הדפסה על שקיות-רוב האתרים לא נבדקו בכלל
https://www.google.co.il/search?rlz...039.3&ei=Nfd8VrnZHsPwaJOOk_gM&emsg=NCSR&noj=1

טונרים לפלוטר -רוב האתרים לא נבדקו בכלל
https://www.google.co.il/search?rlz.....0.0....0...1c.1.64.serp..13.0.0.ZDjFDAKb0YQ
דיברתי על לינקים של יוטיוב
לינקים מהסוג הזה אתה שולח פותח פניה כרגיל על האתרים עצמם ולא על החיפוש שלהם

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י trew;1909202:
דיברתי על לינקים של יוטיוב
לינקים מהסוג הזה אתה שולח פותח פניה כרגיל על האתרים עצמם ולא על החיפוש שלהם

נכון, אבל אם הכל סגור כי הם בכלל לא נבדקו
הזוי שאשרוף את כל הבקשות שלי לחודש הזה בשביל יום אחד חיפוש דפוס לשקיות

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אין מגבלה של מס' הבקשות לפתיחת אתר.

ניתן לבקש אתרים ללא נקודות בלי הגבלה.

הנקודות זה רק בכדי לציין דחיפות

קו ונקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
ב"ה בשבוע שעבר עברתי לנט פרי כי כפי שהבנתי הוא מסונן יותר ונקי יותר לבית ולישראל.
ולפניכם מס' שאלות שאשמח לקבל תשובה מהמשתמשים והנהנים של נטפרי עליהם:
1. מדוע באתרי התמונות החינמיותמוסתרות כמעט כל התמונות ואף אלו שאינן בעייתיות, כגון אלו הקשורות לאתרי בנייה, כלי עבודה וכדו' ? (זה ממש דחוף לי התמונות הללו).
2. ניסיתי להירשם באתר נטפרי ולהלן התשובה לגבי הרישום:
הרישום בוצע בהצלחה
הגדרת חיבור האינטרנט נכשלה
יתכן שמשתמש אחר מחובר לחיבור הזה
או שאינכם מחוברים לספק שתומך בנטפרי.

יש לציין שיש לי ראוטר של בזק שאמרו לי שזה הכי טוב !
מה זה אומר ? מה עלי לעשות כעת ?
אני לא מצליח להוריד שום תמונה משום אתר מה שכן יכולתי לפני המעבר לנטפרי כשהייתי בספר סינון אחר ?
אודה לכם על תשובותיכם היעילות והמקצועיות.
תודה ושבוע טוב.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
התמונות לא נשלחות לבדיקה לא קישרת את חיבור הנט שלך למשתמש בנטפרי.
איך אתה מחובר
RL?
מוגדר במודם?

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
ממליצה לפנות לישי מאר אל

קו ונקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
שוחחתי בשבוע שעבר עם ישי ואמר לי שאחרי שאוריד את התוכנה של הספק הקודם אדבר עם בזק וכך עשיתי. (הספק הקודם בשליטה מרחוק הסיר לי את התוכה שלהם)
הוא אמר לי שאוציא את שקע הראוטר מהחשמל ואחברו בשנית ואז יצוף לי על המסך האתר של נטפרי ואצטרך להקיש סיסמא ושם משתמש כרצוני ואו אז אתחבר אליהם.
ניתקתי את חיבור החשמל וחיברתי שוב אך לא קרה דבר.
מה לעשות כעת ?

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תחזור אליו, היה לי בעיה כזאת שהתחברתי לנטפרי והא סידר לי את זה.

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שאלה

אני התחברתי לא מזמן לנטפרי עם המחשב הנייד
ואני מאוד לא מרוצה
הגלישה א-יט-י-ת להחריד
יש ניתוקים כל כמה דקות
חוץ מזה שהסינון באמת מצוין ולכן אני רוצה להישאר עם זה
אז מה עושים?
כולכם עם הניידים נתקלתם בבעיות הנ"ל??

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
1. תבדוק קודם עם מפעיל התשתית
2. אם שם זה בסדר, תבדוק עם הספק

אני בנייד ומאז נטפרי הכל זז יותר מהר.

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חד וחלק;1910200:
1. תבדוק קודם עם מפעיל התשתית
2. אם שם זה בסדר, תבדוק עם הספק

אני בנייד ומאז נטפרי הכל זז יותר מהר.

מי הם הספק ומפעיל התשתית (יש לי נט סטיק שישי הביא ZTE עם סים של פלאפון)?
אני בורה בענינים הללו,
אך דיברתי עם ישי כמה פעמים ואצלו הכול בסדר,
הוא מדי פעם עושה "רענון" ואני מדמינת שזה קצת יותר טוב,
אבל תכלס המצב רחוק מלהיות כמו בלי נטפרי.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י artline;1910218:
מי הם הספק ומפעיל התשתית (יש לי נט סטיק שישי הביא ZTE עם סים של פלאפון)?
אני בורה בענינים הללו,
אך דיברתי עם ישי כמה פעמים ואצלו הכול בסדר,
הוא מדי פעם עושה "רענון" ואני מדמינת שזה קצת יותר טוב,
אבל תכלס המצב רחוק מלהיות כמו בלי נטפרי.

יכול להיות שנטסטיק זה סיפור אחר.
אין לי נסיון עם זה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני גם עם SIM של פלאפון, לא דרך R.L.
ולא רואה שום שינוי לרעה במהירות הגלישה או בכמות הניתוקים.

(לפני כן הייתי עם VPN של רימון, עכשיו עם VPN של נטפרי)

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מעניין! בכתבה שם מופיע שהם חוסמים תמונות של צלב , ובאליאקספרס ראיתי שזה לא חסום?

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י צמח;1910685:
מעניין! בכתבה שם מופיע שהם חוסמים תמונות של צלב , ובאליאקספרס ראיתי שזה לא חסום?

יש שם הרבה דברים לא נכונים.

לחסום צלב זה הנחייה מאוחרת. יחסית לצוות הבודקות.

רמז

משתמש מקצוען
יש משתמשי נטפרי,צלמי ועורכי וידיאו?
מרוצים???
נשמח לשמוע....
יוטיוב וכד'????

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה