netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

בישהש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מעוניינת להצטרף לנט פרי, עד עכשיו בנתיב
האם האתר all-free-download פתוח למשל?
תודה

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י בישהש;1901657:
מעוניינת להצטרף לנט פרי, עד עכשיו בנתיב
האם האתר all-free-download פתוח למשל?
תודה

כל אתרי התמונות נפתחים ועוברים סינון.

קו ונקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נטפרי נראה לי בכיוון הנכון...

אני כרגע ברימון אך מעוניין לעבור לנטפרי !!
ניסיתי ליצור קשר במס' החדש אך התבלבלתי ולא הגעתי לשום יעד. (אולי לא הבנתי או פעלתי לפי ההוראות ? לא נראה לי).
יש מישהו יכול לכתוב לי בקצרה ובפרוטרוט מה עלי לעשות ?
איך אני מתנתק מרימון ? מה אני צריך לקנות בשביל החיבור החדש (אם בכלל) ? איני יודע מה זה ה.... וירטואל ?!?
פשוט אין לי שום מושג בדברים האלה.

תודה לכולם והמשך הצלחה.

נ.ב. החלטתי לעבור לנטפרי מגיעה לאחר בירור והתעניינות בוועדה למען ביצור חומות הדת.

קו ונקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תודה רבה.
אך האתר (הקישור) הנ"ל חסום לי. :(:mad:
אז מה עושים ?

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י קו ונקי;1902112:
אני כרגע ברימון אך מעוניין לעבור לנטפרי !!
ניסיתי ליצור קשר במס' החדש אך התבלבלתי ולא הגעתי לשום יעד. (אולי לא הבנתי או פעלתי לפי ההוראות ? לא נראה לי).
יש מישהו יכול לכתוב לי בקצרה ובפרוטרוט מה עלי לעשות ?
איך אני מתנתק מרימון ? מה אני צריך לקנות בשביל החיבור החדש (אם בכלל) ? איני יודע מה זה ה.... וירטואל ?!?
פשוט אין לי שום מושג בדברים האלה.

תודה לכולם והמשך הצלחה.

נ.ב. החלטתי לעבור לנטפרי מגיעה לאחר בירור והתעניינות בוועדה למען ביצור חומות הדת.
אפשרות אחת:
להחליף את הספק. כלומר לעבור מרימון לאר-אל (המארחת של נטפרי).

אפשרות שנייה:
[נשארים עם הספק הראשון]. ומתקינים חייגן וי.פי.אן ולאחר מכן מורידים את התוכנה של נטפרי שנועלת את הרשתות ולא נותנת להתחבר לאינטנרנט אלא רק דרך החייגן - לנטפרי.

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י קו ונקי;1902145:
תודה רבה.
אך האתר (הקישור) הנ"ל חסום לי. :(:mad:
אז מה עושים ?

אני מעתיק לך את תוכן האתר.

"

אר אל אינטרנט ורשתות בע"מ (RL) מספקת סינון המותאם למגזר החרדי בשם "נטפרי".

מתחברים דרכינו ונמנעים מתוכן בעייתי בכל מקום ובכל זמן.

כמה עולה?

מנוי ביתי:

המחיר הינו:40 ש"ח כולל מע"מ - עד 100 מגה (עובדים רק עם תשתית בזק וחברת חשמל - ibc)

מנוי premium

1) מה צריך בשביל להתחבר לשירות:

א) ראוטר שמחובר עם תשתית בזק או חברת חשמל - ibc.

ב) במידה וישנם תוכנות חסימה על המחשב כדוגמאת "נתיב" מסירים אותם לפני המעבר.

ג) יוצרים קשר בטלפון: 052-6991723 (במידה ואין מענה ניתן להשאיר הודעה ברורה במוקד הודעות), מייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ד) לאחר החיבור תצטרכו להוריד ולהתקין תעודת אבטחה לאתרים מאובטחים(כדוגמת: גימייל, גוגל, בנקים וכו), נמצא בהמשך העמוד.

ה) נרשמים באתר של נטפרי לשירותי הסינון על מנת שידעו את פרטי הלקוח, ניתן להירשם בקישור כאן

________________________________________________________________________________________________________________________________

2) נטסטיק סלולרי:

א) מחיר:

נטסטיק ב330.5 ש"ח (ניתן לרכוש נטסטיק שהינו תומך ברשת פלאפון, על הלקוח לוודא שהנסטיק תומך ברשת "פלאפון")

במידה ואינך רוכש נטסטיק מאיתנו מחיר הסים הינו 59 ש"ח (חד פעמי).

שליחות לבית הלקוח - 59 ש"ח(חד פעמי)

חבילה חודשית-

2 גיגה - 56.64 ש"ח.

5 גיגה - 81.42 ש"ח

10 גיגה - 129.8 ש"ח

ב) חברה סלולרית: "פלאפון"

* הרכישה והשירות הינם אך ורק מול חברת אר אל אינטרנט ורשתות בע"מ

ג) קיבלת את הסים/ הסטיק והסים, מה עכשיו?

עכשיו תעביר במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> או בטלפון 052-6071528 את המספר של הסים (מספר ארוך מתחיל ב899725)

ד) כמפורט בסעיף 1) ב-ה

__________________________________________________________________________________________________________________________________

תעודת אבטחה לאתרים מאובטחים - להורדה לחץ כאן

"

קו ונקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תודה.
הבנתי.
איך מסירים חסימות של רימון מהמחשב שלי ?
יש לי חסימה של מחלקת גרפיקאים ברימון.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
שימו לב - ה VPN של נטפרי לא עובד כרגע ברימון

קו ונקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
ניסיתי דרך אתר נתק והוא חסום לי.
נו... אוף.
מה עושים ?

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י קו ונקי;1902185:
ניסיתי דרך אתר נתק והוא חסום לי.
נו... אוף.
מה עושים ?
אחרי שתתחבר לנט פרי תתנתק מרימון -לא?

קו ונקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
כן. (כשאראה את מגוון האפשרויות ואת האתרים הפתוחים המותאמים לצרכיי).
אבל עדיין, איך אני מתחבר לנטפרי ?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה