netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י פרפר עריכת;1897173:
ן
התקנת חייגן VPN חינמי של נטפרי
אם רוצים שלא יהיה אפשר לגלוש באופן אחר - אפשר להתקין תכנת נטפרי - גם בחינם, אך הניתוק של התוכנה עולה 100 ש"ח אם רוצים לבטל

ואז צריך להשתמש בנטסטיק או שאין צורך?
החסימה היא על המחשב?
מאיפה לקחת את התוכנה?
מה זה החיגן, ומה זה התוכנה? שני דברים?

VPN זה חיבור וירטואלי
כלומר יש לך תשתית (+ספק) של פלאפון
והVPN זה ספק וירטואלי שיושב על הספק של התשתית
לכן חייבים גם נטסטיק (או חיבור WIFI וכו')
החסימה היא בחייגן, כלומר אם תתחבר בלי החייגן - המחשב לא יהיה חסום
אלא אם כן מתקינים את תכנת NETFREE מהאתר שלהם, שאז לא מתאפשרת שום גלישה אם זה לא נטפרי

פרפר עריכת

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אברהם;1897193:
VPN זה חיבור וירטואלי
כלומר יש לך תשתית (+ספק) של פלאפון
והVPN זה ספק וירטואלי שיושב על הספק של התשתית
לכן חייבים גם נטסטיק (או חיבור WIFI וכו')
החסימה היא בחייגן, כלומר אם תתחבר בלי החייגן - המחשב לא יהיה חסום
אלא אם כן מתקינים את תכנת NETFREE מהאתר שלהם, שאז לא מתאפשרת שום גלישה אם זה לא נטפרי

את התוכנה הבנתי מה לעשות. אבל ה- vpn איך מוסיפים את זה?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי מחשב נייד עם התחברות קווית לאינטרנט. (זאת אומרת החיבור הוא דרך כבל שמתחבר לקופסה של 012...)
יש אפשרות במצב כזה שה -vpn יעבוד?

ואם לא, מה עושים אם אני רוצה לנסות את נטפרי לזמן מסוים כדי לראות אם אני מסתדרת?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י 3012;1897528:
יש לי מחשב נייד עם התחברות קווית לאינטרנט. (זאת אומרת החיבור הוא דרך כבל שמתחבר לקופסה של 012...)
יש אפשרות במצב כזה שה -vpn יעבוד?

ואם לא, מה עושים אם אני רוצה לנסות את נטפרי לזמן מסוים כדי לראות אם אני מסתדרת?
כן אפשר.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L

זורם

משתמש צעיר
תודה רבה לכם!
על מהירות הטיפול של נטפרי!!!
תוך כשעה נפתחו כל המדריכים של אקסס!!!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י זורם;1897948:
תודה רבה לכם!
על מהירות הטיפול של נטפרי!!!
תוך כשעה נפתחו כל המדריכים של אקסס!!!
אני מקווה שלא פתחו הכל
הסרטון הראשון לא צריך להיות מאושר

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה מה שיכתוב לי כשאני עושה התקנה במחשב?
מי יכול לעזור לי בכל מקרה?

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 6.1 · צפיות: 15

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה. עדכנתי אבל יש בעיה אחרת. מישהו יכול לעזור??????????..

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 37 · צפיות: 15

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י משב;1898937:
זה מה שיכתוב לי כשאני עושה התקנה במחשב?
מי יכול לעזור לי בכל מקרה?
(חסר עדכון) כותב לי גם לאחר שזה מעודכן כבר במחשב. מה עוד אפשר לעשות?

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י משב;1900326:
(חסר עדכון) כותב לי גם לאחר שזה מעודכן כבר במחשב. מה עוד אפשר לעשות?
נסו תחלה לעשות כיבוי והדלקה למחשב. ואחר כך נסו להתקין את התוכנה ולראות מה קורה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה