דרוש מידע תנו לי רעיון גזעי

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אין יותר מפנק ממפה יפה לסלון.
שבת / יום חול. תמיד כיף לחדש!
וזה בטח לא ישכחו מהר!

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
חית מחמד, לדוגמא ארנב.
לא יודע כמה זה מכובד, אבל זה ייחודי מאוד. ומה שבטוח... הם לעולם לא ישכחו.

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא
איפה קונים מפות קטיפה יוקרתיות בכל מיני צבעים?
מישהו כתב פה.

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
חולץ פקקים עם וואקום
אחד הדברים המגניבים שיש
גברים מתים על זה

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
אולי זיכוי על טפט יפה לדלת פלדלת(א. נראה לי זה יותר יקר ב. אני לא יודעת כמה זה ידבר אליהם, זה משהו שנועד בעיקר להשוויץ...)

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אנחנו קיבלנו לפסח מתנה מאחד המוסדות - ברכת הדלקת נרות לאשה כסף על עץ,
לא יודע כמה עלה להם, אבל לא נראה יקר מידי.
ונותן תחושה מדהימה מדהימה, אשתי כל שבת שמחה להניח את זה על המזווה ליד הקנדלברה, מרגישה שהסט הושלם.

קיבלנו לפני תקופה פיטום הקטורת על קלף וכתב סופר באריזת עור, ולמרות שאני ליטאי בDNA שלי, זה נמצא בתיק תפילין שלי [אבל עולה הרבה הרבה מעבר ל100]

מארז ברכונים בקופסה מעור וכסף, מאד שימושי לסעודות שבת

והכי חמוד קיבלנו קופת צדקה כסף בשילוב עץ - בסופו של דבר נמצא ליד הנרות, גם יפה וגם כל חודשיים מגיעים לבקש את התרומות :)

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שעון קיר גדול
נמצא על הקיר ורואים אותו כל הזמן

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
טוב....
עודדת אותנו להשתתף ב"תחרות" הזו:
מי שיתן רעיון חזק ונבצע אותו בלי נדר יקבל גם אחד
יש 2 כרכים של ספר טיולים שנקרא "מטיילים" - כרך אחד לאזור הצפון והשני לאזור ירושלים. הוא מיוחד לציבור החרדי (יצא לאור ע"י 2 כותבות חרדיות) ויש בו את כל המידע הנדרש למשפחה חרדית שיוצאת לטיול (אתרים שמתאימים, ציוד, שירותים שונים, טיפים ועוד). ביחד הם עולים בפלדהיים 120 ש"ח - אם קונים בכמות גדולה אולי יעשו לכם הנחה.
ובברכה לכתוב:
לכם הנגידים היקרים, שמאפשרים לנו להתוות דרכים נכונות לבחורים, ומאפשרים לנו להדריכם בטיולים בשבילי התורה הקדושה במתיקות ושפע של חום ואהבה,
נאחל נחת יהודית אמיתית ושתזכו לראות את כל יוצ"ח מטיילים ונהנים רק בשבילי התורה והקדושה

צריך עוד לנסח את זה כמו שצריך אבל זה הרעיון.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה