דרוש מידע תנו לי רעיון גזעי

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!

מניסיון שימושי ביותר!!!! (במקום לחפש גפרורים בכל הבית...)

מצית הפלא להדלקת נרות
שרביט חשמלי נטען באמצעות כבל USB
עם הכיתוב “לכבוד שבת קודש”.
סגר ביטחון למניעת הדלקה אקראית ולשמירה מפני ילדים
יש במגוון דגמים הבאתי כמה:
צפה בקובץ המצורף 1112654
צפה בקובץ המצורף 1112657
צפה בקובץ המצורף 1112658
לא רוצה לקלקל...
אבל יש בזה שיטות שונות שזה לא כ"כ טוב להדלקת נרות שבת מכל מיני סיבות... לא באתי ליכנס לנושא
רק להעיר שלא לכולם זה יהיה שימושי

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
לא רוצה לקלקל...
אבל יש בזה שיטות שונות שזה לא כ"כ טוב להדלקת נרות שבת מכל מיני סיבות... לא באתי ליכנס לנושא
רק להעיר שלא לכולם זה יהיה שימושי
אפשר לשמוע בקצרה? זה ממש חשוב לי.
לשי' שבהדלקת הנרות מקבלים שבת עוד קודם הברכה אסור לכבות את האש, כשמדליקים עם גפרור נותנים לכבות מאליו אבל במצת צריך להסיר את היד מהלחצן וזה נחשב כיבוי.

למשכן התכלת (ויתכן שלעוד) יש מצת שנכבה מאליו ולא ע"י עזיבת הלחצן כדי להימנע משאלה הלכתית זו.

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני צריכה לתת לקבוצה של כ 50 תורמים מתנה בשווי של בערך 100 ש"ח אבל לא המתנות הרגילות של תמונה ממתנאל וכדומה או סט סכום אלא מתנה גזעית שאנשים יזכרו אותך. תודה מראש.
את יכולה אולי לתת מפות. אני מכירה איזה חנות של מפות שמוכרת לפי מטר ויוצא מחיר של 50-100 ש"ח למפה, ויש להם דגמים מאוד יוקרתיים.
לדעתי זה יכול לצאת משהו מאוד מכובד ביחס לתקציב.

שמוחה

משתמש פעיל
ds-3885n-multi-function-digital-clock-with-alarm-black-5152-4639371-1.jpg
לא תמצאי משהו אחר זה עולה רק 70-80 ש"ח ושימושי מאוד מאוד בכל בית

D

Deleted 66182

אורח
קבלתי להוקרה מגש זכוכית דו שכבתי עם בפנים מגזרת לייזר כסופה עם עיטורים לכבוד שבת-מדהים!
מתאים לחלות להגשה ולהדלקת נרות.
ת'אמת אשמח לעוד אחד סט.ממך.

שמוחה

משתמש פעיל
זה שעון שימושי
זה בדיוק בתקציב שלך
ניתן לחרוט
יחזיק שנים ויעשה את העבודה
זה לא גזעי כמו שרצית אבל זה מה שיש ב100 ש"ח גם שמיש ומכובד.

tsivyaf

משתמש פעיל
תקנו להם אוכל מוכן לשבת ותשלחו בחמישי בלילה
לא את האוכל הבסיסי אלא תוספות
סלט או 2 פשטידות
מנה אחרונה וכו'

ילילי

משתמש מקצוען
אני חושבת או מתנה לשולחן שבת או תמונה של אחד הרבנים אמנם את שני ההצעות כבר אמרו אבל מה שמיוחד בזה שזה גם מתנה לאשה וגם לבעל וזה דבר יוקרתי, שעון וכל כלי המטבח זה לא יוקרתי, וכל המוצרים האלקטרונים זה רק לגבר
בהצלחה

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בקבוק ליין מקריסטל עם כוסיות
נרתיק יפה לטלית
סט צלחות או סכו"ם יפה לשבת
ראנר פלוס מפיונים תואמים
מעמד יפה לזמירונים בשילוב כסף
מלחיה יפה
מתקן יפה למפיונים
בובות מכסף לויטרינה של חסידים רוקדים ומנגנים
מארז שוקולדים מפנק
חומש עם תפילות שבת מעור
חפתים יפים פלוס עניבה

אין לי מושג מחירים רק רעיונות

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
חית מחמד, לדוגמא ארנב.
לא יודע כמה זה מכובד, אבל זה ייחודי מאוד. ומה שבטוח... הם לעולם לא ישכחו.
אני הייתי הולכת על כיוון של אקווריום
לא יודעת אם אפשר להשיג צנצנות קטנות וחמודות עם דג או שניים, משהו כזה
זה גם נראה לי יותר "יוקרתי"
ואפשר לקשר את זה לתורה וכו'... אבל באמת אין לי מושג מה המחירים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה