דרוש מידע תנו לי רעיון גזעי

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
לא נראה לי הוא צריך דברים כמו צמיד פנדורה, רמקול וואזה נראה לי הוא מחפש משהו יותר אישי, במיתוג שלהם, לא?

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
לכל העונים והמשיבים היקרים והמקסימים!
בסופו של יום פנה אלינו מיוזמתו תורם שנתן לנו 10 חנוכיות כסף טהור לעשות עליהם הגרלות כך שבשנה זו פתרנו את הבעיה. את האשכול המדהים הזה אשמור היטב קרוב קרוב לליבי לשנה הבאה, ובהחלט אחת מן הצעות שתבחר המציע יקבל מה שמובטח לו...
וכמובן אשתדל לעדכן (אם זה יעניין אתכם שנה הבאה)
חבל שלא הצעתי לעשות הגרלה על חנוכיה מכסף...

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
לכל העונים והמשיבים היקרים והמקסימים!
בסופו של יום פנה אלינו מיוזמתו תורם שנתן לנו 10 חנוכיות כסף טהור לעשות עליהם הגרלות כך שבשנה זו פתרנו את הבעיה. את האשכול המדהים הזה אשמור היטב קרוב קרוב לליבי לשנה הבאה, ובהחלט אחת מן הצעות שתבחר המציע יקבל מה שמובטח לו...
וכמובן אשתדל לעדכן (אם זה יעניין אתכם שנה הבאה)
איך משיגים כזה תורם?????????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה