דרוש מידע תנו לי רעיון גזעי

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
אני חושבת שבשביל לקנות מתנה מכובדת עם לוק טוב
את צריכה להכנס לראש אברכי ליטאי- מה היה מעניין אותו בתור מתנה
אם משהו פרקטי הייתי הולכת על משהו לשבת כמו מפת קטיפה יוקרתית (יש צבעים מאלפים!) וזה גם ארוז מהמם.
או מפית לחלות מעור.
ואם משהו יפה- אז אולי זה- (מנורת לילה) ותכתבו משהו על מנגינת התורה שלא פסקה.....

קבצים מצורפים

• תמונה מנורה גיטרה.jpg
    תמונה מנורה גיטרה.jpg
    KB 88.7 · צפיות: 35

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני כותבת שוב
עוזרת בית נראה לי רעיון מצוין
בפרט שהנשים בגינה יבואו וישויצו שאצלן העוזרת כבר היתה

נופת צופים

משתמש פעיל
אני כותבת שוב
עוזרת בית נראה לי רעיון מצוין
בפרט שהנשים בגינה יבואו וישויצו שאצלן העוזרת כבר היתה
מאיפה אפשר להשיג עוזרות בית בכזה כמות. לעצמי אני לא מוצאת אז אני ימצא לאחרים ??

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
ממש חמוד אבל מידי נדוש
מעניין מה שאתה אומר, אני קיבלתי מתנה את המטען מגנט- ולא אני ולא בעלי הכרנו
וגם בסביבה שלנו לאף אחד אין כזה מטען!
וזה אחד הדברים!! אין בעיות של מגעים וכו' , נכנס בכל הטענה של רכב
לדעתי, אין את זה הרבה

דוּבי

משתמש מקצוען
אני גם חיפשתי מה לתת לתורמים אבל זה היה לפני חג.
לדעתי זה יותר מתאים לתת לפני שבועות.
ערכה של פותחנים של בקבוקי יין בצורת בקבוק יין עם כיתוב יפה ולוגו,
ראיתי את זה בארט ב50 ש"ח (אם אתה מוסד וקח בחשבון שאתה צריך לצרוך בהזמנה 2000 ש"ח)
לעצב בצלופן עם פרלינים וכדו' עם ברכה יפה...
יש גם במקומות אחרים ביותר יקר אבל זה הכי מרשים יחסית למחיר, וכמובן שכולם יזכרו אותך (בול לוויטרינה.)
או כמו @אהבת הים מים אחרונים.
הרעיונות האלו זה מתנות שאף אחד לא נותן בד"כ (ולא קונה) והם בולטים בנוף ושימושיים שתמיד מזכירים שקיבלתי את זה מ............

RAME

משתמש מקצוען
אולי מקרן קיר משהו מחוץ לקופסא
אבל אז ירוצו לתרום זה דבר מגניבבבב!!
ותכתבי משהו כמו כפי שהם זכו להקרין אור ל...
כך הקב"ה יקרין להם אור ושפע
ובהקשר למחיר אולי תנסי לדבר עם מוכר שאם את קונה כמות שיעשה לך מחיר...
בהצלחה

נדיבה

משתמש מקצוען
מקרנצ'יק עולה הרבה יותר ממאה שקל. יש אתר של סט מסורת מתנות יפות מאד מעור. יש שם למשל ערכה למוצ"ש מהממת. ועוד כל מיני דברים יפים. ממש שווה. ממליצה לבדוק שם.

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אותיות מאירות
(זה האתר שלהם: https://otiyot-meirot.co.il/)

מנורת לילה יוקרתית

זוג מגבות יוקרתיות עם ריקמת הלוגו שלכם

כסא משרדי (אני יכולה להשיג לכם בתקציב..)

סיר חשמלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה