"תן לישון, געציל!" - צרחות אושר נשמעות בכל פינה, כי...

מצב
הנושא נעול.

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
וכמובן שגם אני לא מוותר על עותק משלי:)
Untitled-1.jpg

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אתם רוצים להמשיך את מעגלי הפרסום האינסופי של "פרוג " כדאי מאד לנסח משהו קצת וקולע שירוץ במייל
לכל אחת מהאנשים פה יש חברים ומעגלים במייל ...
אם יהיה משהו מעניין קצר וקולע אולי בתוספת אנימציה של געציל הנחמד , בתוספת הסבר פשוט על מה זה הדסטארט ? זה יכול להביא עוד הרבה תומכים ב"ה
יש פה קופירייטרים סופרים אנימטורים ומאיריים -אז קדימה ! צאו לדרך
אני מבטיחה להפיץ ראשונה לחברות -רק שלא יהיה טקסט טרחני ומתחנן;)

נערך לאחרונה ב:

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
וכמובן שגם אני לא מוותר על עותק משלי:)
צפה בקובץ המצורף 388130
זה כבר ממש לא היה צפוי.
כמה פרוייקטים אתם מכירים שהגרפיקאי הלך ורכש מכספו את המוצר? אה?
אני לא מכיר פרוייקטים כאלו.
למעשה, מרגע לרגע אני חושד שיונתן שלנו ממש מגזים.
עמדתי להרים טלפון, לשאול אותו מה עובר עליו, אבל אז הגיע המייל הבא ונאלצתי לאבחן סופית את יונתן ליפשיץ כאדם נדיב מעל המותר.

שימו לב, זה מה שהוא כתב לי:
...היות שהקמפיין ממש חשוב לי, אני תורם לוגו מקצועי חינם אחד, לתומך לפי בחירתך...

!-!-!
-!-!-
--!--

עכשיו, שתבינו. יונתני שלנו לא עובד בחינם, ולא גובה מחירים של סטאז'רים.
יונתן נחשב לאחד מבכירי המעצבים במגזר שלנו, וגובה מחיר כאסח (=ובצדק) על העבודות שלו.
בחור מוכשר, היונתן. איש רב פעלים, ידי זהב, עבודה מדהימה, אדם מחונן.
יש לי הרגשה שיש לו עוד כישורים רבים שממתינים שאחשוף אותם, אולי דייג, אולי צייד, אולי מתכנן מערכות סודי באלתא, אולי צייר ברמה של רמברנדט, אולי מאייר בינלאומי שעוד יקים את אתר רמבר-נט נקודה קום, אולי סוכן מוסד קשוח עם משקפי שמש וכרית ענקית שמוצמדת לפניו ההמומות של מוחמד אל מבחוח באמצע הלילה בדובאי, אולי טייס קרב בר מזל שעושה פעלולים מסוכנים עם הF35, אולי גנרל זקן וקשוח בצבא ארה"ב שמאשר את רכישת המכלול הבא של מטוסי רפטור F22 היעילים, אולי הוא טבח בינאלומי, או שהוא בכלל מיישיב בפונוביז' שעושה לוגואים בבין הסדרים.
בקיצור, האיש מוכשר בצורה מחרידה, עם מגע אומנותי שיכול ללמד את הצרפתים דבר או שניים לגבי אמנות וכל זה.

אמרו נא לי אתם, ידידיי, בכמה לתמחר את הלוגו שלו?
אני חשוב שסכום של 1500 ש"ח יהיה ממש פייר.
מה זה פייר, אפילו מחיר מוזל. יש לי חשד כבד שהמחיר הרגיל של יונתני שלנו ללוגו עומד על הרבה יותר מכל.
@יונתן ליפשיץ = תודה רבה רבה רבה לך המתנה המיוחדת שלך לקמפיין. אין לי מילים.
הייתי מנגב דמעה מההתרגשות אבל אני שומר אותן ליום כיפור וזה.
המדרגה תופיע עוד בהדסטארט, מעניין מי יהיה החכם שיחטוף אותה ראשון.

ואז כל הכסף שבהדסטארט אולי יתאדה...?
שום דבר לא מתאדה, די כבר עם היללות.
אם אתם רוצים להמשיך את מעגלי הפרסום האינסופי של "פרוג " כדאי מאד לנסח משהו קצת וקולע שירוץ במייל
אם יהיה משהו מעניין קצר וקולע אולי בתוספת אנימציה של געציל הנחמד , בתוספת הסבר פשוט על מה זה הדסטארט ? זה יכול להביא עוד הרבה תומכים ב"ה
כבר הכנו טקסט כזה, והוא נחמד. הודות ל@רפְקִי
כאן
https://www.prog.co.il/threads/הספר...ותחות-וחלוקת-השלל.383491/page-12#post-5792381

נערך לאחרונה ב:

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זה הטקסט המלא.

ספר חדש. משתפת + פרקים ראשונים להורדה חינם

משתפת בפרוייקט הדסטארט שונה, מיוחד, ופרוייקט שכדאי לתמוך בו.
הפרוייקט הוא ספר הומוריסטי ועליז בשם 'תן לישון, געציל!' מאת נתן גלנט, חרדי שהוא גם חסיד ברסלב וגם אדריכל.

בספר מתאר 'געציל' את קורותיו במסעו לבלגיה, בליוויו הנאמן של 'נחמן מרכוס', צלם אמן וקשקשן מבריק ומקורי.

הספר שונה מאוד בנוף הספרותי הנוכחי, כתיבה שנונה וחדה, צינית, מלאת הומור חד עם תיאוריות פרובוקטיביות למדיי.

הספר מעניק זווית חייכנית, חדשה ורעננה מנקודת מבטו של צעיר חרדי עליז. הבדיחות השחורות שבתוך המגזר, הלעג העצמי חסר גבולות, הסטיות שוב ושוב מקו עלילה ברור מוגדר.
ניתן לומר שזהו השלושה בסירה אחת החרדי הראשון.

--
"הוצאתי את היומן, כתבתי בו תובנה חדשה: הצרפתים תמיד הפסידו בכל קרב, והם לא יודעים לנצֵח בשום מצב. זה נכון, אבל.
במשהו אחד הם הצליחו, הלוזרים האלו. יש להם נשק סודי ומיוחד. לאחר מאות שנות ניסוי ותהיה הם הצליחו לפתח את הנשק המושלם: חיוך משובב נפש, זוהר ומסנוור, ההפך המושלם מהחיוך הבריטי השנוא.
החיוך הצרפתי ממיס כל לב, מיידית, בלי קרב. אי אפשר לסרב לאדם המיטיב לחייך חיוך צרפתי חלקלק. אין בעולם אדם המסוגל לעמוד איתן מול חיוך צרפתי, אולי רק היטלר, ימח שמו וזכרו.

ניסיתי להתאמן על העניין ולחייך לעצמי חיוך צרפתי. כנראה שלא ממש הייתי בכיוון, כי נחמן צילם אותי בקליק רועם ומלמל בקול ענוג: איזו תמונה אומנותית. הפְרֵיים המושלם של חסיד עָצֵב הסובל מצרבות..."

הספר כמעט מוכן, לדברי היוצר, ועכשיו כל מה שצריך הוא לתת את התמיכה הכספית שלנו כדי שזה יקרה. בואו להציץ ולתמוך,
וגם להוריד כמה פרקים ראשונים, לטעום :)
https://headstart.co.il/project/45291

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

קבצים מצורפים

• 1234 געציל.zip
    6.6 MB · צפיות: 91

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
...וזרם ההפתעות לא מפסיק לרגע!
@נקודת מחשבה המדהים (שהוספד פה לא מעט.. איזה יהודי מתוק!) מוסיף את מתנתו המגניבה לקמפיין:
חמשת הראשונים שתומכים בקמפיין מעל 370 ש"ח יקבלו מתנה את הפונט "בזוקה" על כל משקליו (5 משקלים יש לו...)

אין מילים.
מתנה נהדרת!
רץ להדסטארט להוסיף את זה.
אח, למה הידיות פה תופסות את הצעיף. הוא כמעט נקרע.
אני צריך צעיף חדש.
וגם עניבה.
עדיף פפיון.
וגם נעלי לק, וגם טוקסידו,
וגם סנדלר פרטי, וחייט פרטי, וכמובן - מקום ליד שולחן הממשלה, הכי קרוב שאפשר לצלחת הבורקסים.

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אייי אייי @נתן גלנט אני מתפלאה מעוצמת משיכת תשומת הלב של משתמשים אליך. בעצם אין פלא

אם היה לי איזה כרטיס אשראי הייתי מתנדבת להוציא כמה עשרות שקלים אבל מי אני כולה בחורה ללא כרטיס אשראי שאין לה כח לשכנע את ההורים שממילא לא יבינו מה זה... (על זה נא' הספר הזה מתאים ל'המבין יבין')

למי שעדיין לא הבין הכל היה בהומור בהשראת ר' נתן גלנט עם מאמריו המחכימים וההומוריסטים

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@נתן גלנט שלחתי את זה ל'המעניינים שמקבלים במייל, כמה אלפי משתמשים! לך תדע אולי יפרסמו שם.

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
@יונתן ליפשיץ = תודה רבה רבה רבה לך המתנה המיוחדת שלך לקמפיין. אין לי מילים.

אני חושב שכולנו כבר באותה הסירה ולכן זה גם מאוד טבעי לי להשתתף עם תרומה צנועה זו.

איזו סירה?
זו שמפליגה לה לאטה אל המים החדשים של יצירה חרדית רעננה!
בואו איתנו להפלגה

ומי שיצטרף להפלגה בכרטיס שאני תורם
אעצב עבורו לוגו מכל הלב כיאה לחבר בצי המלכותי.

נערך לאחרונה ב:

איציק ש

משתמש רשום
שלום לכולם!
אני לא חדש כאן בפרוג, כבר למעלה משנתיים,
אבל לא ראיתי צורך להגיב עד היום, למה? כי נחמד לי להסתובב ברחבי הפורום,
ללמוד, להכיר תחומים חדשים, להנות מיצירתיות וחדשניות בכל התחומים,
אבל לא היה לי כ"כ מה להוסיף, אז שתקתי...
לאחרונה שמתי לב לתופעה מעניינת כאן בפורום, קוראים לה געציל, (מכירים?...)
- הרי מי לא מכיר את רבי האמנים, השמות הכי לוהטים בתחומם בפרוג:
@אבימי - הצייר האגדי, המנהל המוכשר, מגדולי הציירים החרדים היום,
@יואל ארלנגר - מאסטר הצילום והכתיבה, תותח על,
@יונתן ליפשיץ - הזוכה המיתולוגי בכל האתגרים של עיצוב גרפי, ולא בכדי...
@נקודת מחשבה - טיפוגרף ענק, שמפציץ כל פעם מחדש,
@עיצובים2 - מעצבת מודעות יצירתית ומהמוכשרות בפרוג,

אז תמהתי לעצמי, מה מביא את כל החברה האלופים האלו, להתגייס לקמפיין של @נתן גלנט
לתרום מזמנם ומיצירותיהם המשובחות לתומכים בספר, מה למען השם הולך כאן?
בהתחלה חשבתי, אולי הוא משלם להם, אבל במחשבה שניה, אם הוא ישלם לכל הענקיים האלו,
הוא עוד ישאר בגירעון אפי' אחרי שהוא יגיע ליעד...
אחר כך חשבתי, אולי הם חברים שלו, אבל בעצם, מי מפרגן ככה לחברים, ועוד כל כך הרבה, לא נראה לי
יש חברים כאלו, ואם כן הלוואי עלי...

עד שנפל לי האסימון... המשותף בין כולם כאן, זה שהם אמנים, אפי' אמנים מעולים,
ואמן טוב, מריח אמנות טובה מרחוק, ואמן אמיתי, אוהב אמנות מכל הלב,
וכנראה, שכולם כאן זיהו אמנות חדשה, יצירתיות כובשת, ז'אנר שעדיין לא נראה במחוזותינו,
משהו טוב שהולך לקרוא כאן, משהו פורץ דרך, משעשע ומרתק כאחד.
ולזה נרתמו כולם, כי הם רוצים את זה, רוצים להחזיק את הספר ביד ולהתענג עליו,
רוצים להיות חלק מהדבר החדש והמפליא הזה, ולכן הם מתגייסים בכל כוחם,
וכשנפל לי האסימון הזה, רצתי ותמכתי, כן, גם אני לא רוצה להישאר מאחור,
כן גם אני רוצה את זה אצלי,
והחלטתי לשתף אותכם בתחושה שלי, ולשמוע את דעתכם בעניין...

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@איציק ש תודה על התמיכה הנלבבת.

אגב, עוד 139 שקלים ואנחנו חוצים את סף עשרת אלפים השקלים לתמיכה בקמפיין...
מעניין מי יטול את הזכות הקדושה הזו, סגולה בדוקה ומנוסה ל - נתקעתי, אין לי מושג. עזרו לי, אנשים טובים.
לְמה באמת?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
ספר אתם יכולים להוציא. עלון של קופת XYZ ממש לא.. שם זה זורם להם בשלוף.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
ואמן טוב, מריח אמנות טובה מרחוק, ואמן אמיתי, אוהב אמנות מכל הלב,
אני בסדר... אבל חוש ריח יש לי, זה נכון:)
ושמתקשרים על אותו הגל אז הכל נראה אחרת.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה