דרוש מידע תמיכה לנערות נושרות סמויות

מצב
הנושא נעול.

זהבית87

משתמש מקצוען
ממליצה להתייעץ עם גב' בתיה רובין
היא מנחה מורות ומנהלות, מכשירה נשים בנושא
וגם מעבירה קורסים בסמינרים
היא בחופשת לידה עכשו
אולי כדאי שהיא תפנה למישהי מתאימה

נייד שלה אמסור באישי

מיט א פרישקייט!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני יש לי כזה חבר אבל אחרת מימך לא עזבתי אתו לרגע עד עכשיו ברוך השם איתרס לפני תקופה עם אחת כמהוא אני אוחז שאני ההית הבן אדם היחיד שקיבלתי אתו אייך שהוא במצב שלו אני גם כמובן יעדתי הכול וסיפר לי הכול בלי לפחד ההיתי איש אמון שלו היחיד חוץ מארוסתה וזה רק עזר לו ליתקדם אני לא אומר שתמיד זה טוב יש בזה הרבה סיכונים אבל כך הוליכו אותי משמיים בעזרת השם שיחזור בקרוב לגמרה ביחד עם ארוסתו ברוך הם הוא רק מתייצב
יפה שלא עזבת!
האמת היא שגם אני לא חיפשתי לעזוב. וגם לא היה לי בעיה עם השאלות הרוחניות שלה.
הביעה שלי היתה מבחינה רגשית. שמעתי אותה הרבה זמן [לא עזבתי אותה גם כשהיא אמרה לי שהיא לא באמת איך שהיא נראית וכו' וכו'...]
באיזשהו שלב ראיתי שכל הזמן הזה שמעתי רק אותה בלי להקשיב לעצמי. [מדובר פה גם על משהיא שהיתה קצת... נפש מבולגנת:( ]
לא יודעת באיזה שלב הבנתי שזה לא מתאים לי רגשית, לא יכולתי לראות אותה פשוט היה לי בחילות [שתסלח לי באמת!]
אז ניתקתי. לא פחות קשה לי עכשיו. אני מפחדת מקפידות ועל מי שיהיה איתה...

כל הכבוד שהצלחת לנתק את הרגש האישי שלך בסיפור הזה ולהמשיך להיות איתו כשהוא באמת צריך אותך.

שלא נדע..

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
אפשר להביא את זה לפה?
מדובר על עזרה למדובר או לכולם מסביב איך להתנהג?
בעקרון כל ההיקף, אבל מכיוון שבניגוד לכתבות עם סלבריטאים או כל הקשקושים הרגילים שיש בעיתוני החג, זו כתבה חשובה בנושא חשוב, רפרפתי והנחתי אותה לעיון הגון בזמן שיתפנה, אז אין לי תשובות מדויקות.

להעלות אותה לכאן זה רעיון מצוין, אולי אפשר אחרי שכבר עבר החג? @dvory

שרי די

משתמש רשום
הדברות- מנסיוני פחות מתעסקים בתמיכה לנוער חרדי נושר. יותר בתמיכה להורים.
את יודעת אם ידיד נפש מתעסקים ספציפית בנושא הזה??
כלומר, אם יש להם נשות מקצוע שמבינות בזה??
ואם מי שעונה לא בדיוק מתמחת בנושא הזה דווקא???
את ניסית לדבר איתם? כי אני מחודשיים האחרונים נעזרתי בהם בשביל חברה שלי שהיא חרדית!

שרי די

משתמש רשום
יש פה באתר עוד אשכול שאולי יכול לעזור לך אבל אני לא יודעת איך אני מצרפת אותו לפה קוראים לו "עזרה במימון טיפול רגשי ליתומים ויתומות?" מה שרשום שם הוא לא רק ליתומים.

bnoya

משתמש מקצוען
יש את לב אל הנשמה של הרב נח פלאי, יש את תלם ובינו.
מציעה לך לפנות לעיתון משפחה או ל @dvory הכתבה בבתוך המשפחה היתה סופר מפורטת ומאמינה שיש להם פרטים של אנשי קשר

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אחרי תקופה קצרה ניתקתי קשר.
לא יכולתי לראות מן פיצול אישיות כזאת.
תאמינו לי יש לי נקיפות מצפון נוראיות אפילו שזה כבר קרה נורא מזמן.......
אין מה להכות על חטא.
לא כל אחד יכול, ולא בכל מצב.
צריך תנאים מתאימים כדי להצליח בחברות כזאת.
ולא בטוח שהיית עכשיו ללא נקיפות מצפון, אם היית כן מנסה לעזור, ונשארת חברה שלה.

אינסוף

משתמש מקצוען
זה האתר של "תובנות" בהובלת בתיה רובין
קבוצות חוסן בסמינרים חרדיים מצויינים
יש שם אפשרות יצירת קשר

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה