דרוש מידע תמיכה לנערות נושרות סמויות

מצב
הנושא נעול.

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
תשמעו: התיאורים פה נוראים. כאילו אני מתחילה כבר לחשוד בכל מיני קרובות משפחה שלי שהם קצת ככה ככה, לא הכי בצניעות, ולא הכי בשמירת הלכה וכו', שמי יודע מה הם כבר מסתירות ומה הם כבר בתוך תוכן... דייי, בלי גוזמאות!!!

אינסוף

משתמש מקצוען
ממש ממש לא אך כמו שכתבו למעלה הרבה מהמקרים האילו סמויים...
אני מוחה.
ב"ה זה לא המצב
למרות שיש נשירה סמויה
ברב הסמינרים הטובים יש חוסן רוחני גבוה
והבנות ב"ה במקום אחר
אבל לא אתווכח כאן על המציאות
בכל אופן לפותחת האשכול-
נראה שפנינה לשם או בתיה רובין הן נשות מקצוע מעולות ובעלות נסיון רב ומתאימות לנ"ל.
בהצלחה ובשורות טובות!

2bsmile

משתמש פעיל
משהו יודע על עמותה שנותנת תמיכה ויעוץ
לבחורות נושרות שעדיין נמצאות במסגרת ולא רואים חיצונית עדיין?
באיזה עיר..?
יש לי חברה שמתעסקת בתחום ויכולה גם להפנות אותך לאנשים המתאימים
פרטים באישי..

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תשמעו: התיאורים פה נוראים. כאילו אני מתחילה כבר לחשוד בכל מיני קרובות משפחה שלי שהם קצת ככה ככה, לא הכי בצניעות, ולא הכי בשמירת הלכה וכו', שמי יודע מה הם כבר מסתירות ומה הם כבר בתוך תוכן... דייי, בלי גוזמאות!!!
התיאורים הם נוראיים כי המציאות נוראה (מכירה מקרוב, אולי מידי מקרוב, אני לא כ"כ רחוקה מהסמינר וב"ה יש לי חברות במגוון גילאים)
לחשוד? עד כאן, לכל אחד יש נסיונות - בשביל זה באנו לפה וחוץ מזה, לא חושבת שיועיל אם תחשדי, אם את חושדת במישהי פשוט תתפללי עליה.
אני מוחה.
ב"ה זה לא המצב
למרות שיש נשירה סמויה
ברב הסמינרים הטובים יש חוסן רוחני גבוה
והבנות ב"ה במקום אחר
כתבתי למעלה שתלוי באופי המוסד
אבל לצערי מסמינרים שאני תמיד הערצתי וידעתי ששם זאת חממה והבנות שלומדות שם באות ממשפחות מצוינות ועשות רושם כ"כ טוב חיצונית ולצערי...
יצא לי לדבר שיחות ארוכות עם בנות מכמה סמינרים כאלה בירושלים ובביתר ונחרדתי...
ושוב אני לא כ"כ רחוקה מהתיכון

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
התיאורים הם נוראיים כי המציאות נוראה (מכירה מקרוב, אולי מידי מקרוב, אני לא כ"כ רחוקה מהסמינר וב"ה יש לי חברות במגוון גילאים)
לחשוד? עד כאן, לכל אחד יש נסיונות - בשביל זה באנו לפה וחוץ מזה, לא חושבת שיועיל אם תחשדי, אם את חושדת במישהי פשוט תתפללי עליה.
אני גם לא רחוקה מהסמינר ויש לי חברות במגוון גילאים ולא שמעתי אפילו רמז לכל מה שרמזת פה סורי

אינסוף

משתמש מקצוען

אבל לצערי מסמינרים שאני תמיד הערצתי וידעתי ששם זאת חממה והבנות שלומדות שם באות ממשפחות מצוינות ועשות רושם כ"כ טוב חיצונית ולצערי...
תלוי מי החברות שלך...
פח זבל יש בכל מקום
וכמה שזה קלישאתי זה נכון.
מכירה הרבה מאד בנות שהקב"ה יכול להיות גאה בהם!!!
ולדעתי רב הבנות של סמינרים בית יעקב רחוקות מאד מאד מהתאורים שלך
למרות שלצערנו הרב
יש גם בנות כמו שתארת. ובכל מקום.
גם בחממות השמורות ביותר

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תלוי מי החברות שלך...
פח זבל יש בכל מקום
למרות שלצערנו הרב
גם בחממות השמורות ביותר
יש לי המון חברות מכל הסוגים וסגנונות
אבל יכול להיות שאני שמה דגש על המקרים העצובים
בכל מקרה, אימהות, תהיינה ערניות לשינויים.
וה' ישמור על עם ישראל

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
אולי נדבקות אליי רק הבעייתיות?
לא יודעת.
לכן כתבתי לך שאני מתחילה לחשוד בכל אחת מי יודע מה היא מסתירה, כי לא הגיוני שדווקא אליך ידבקו הבעייתיות, אולי את יותר פתוחה איתם ולכן את יודעת עליהם דברים, אני באמת לא פתוחה מי יודע מה עם כל החברות ולכן הגיוני שאינני יודעת על מצבם הרוחניי וכדו'

שושנה שרה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
בסמינרים שמורים וטובים מאוד- המקרים הקיצוניים קיימים, אבל באחוזים נמוכים!!!
ובאמת צריך לפתוח עין ולשים לב לנורות אזהרה- שקיימות גם במקים הסמויים ביותר!

שרי די

משתמש רשום
אני כל כך מזדהה עם כל מילה שרשמת לצערינו זה המצב היום.
זה הנסיון של הדור ולכן אני חושבת שצריך להכניס לכל הסמינרים סדרה חזקה של הרצאות בנושא הזה להעלות את המודעות של סכנה של כל הטכנולוגיה שהיא בדר"כ גורמת לכל הנשירה הזאת
גם בנות שהם לא תמימות בכלל מעידות כל כך שבם לא ידעו שזה יכול להביא אותם לאן שהם היום וכל זה מחוסר מודעות!!!

מתכנתת+

משתמש מקצוען
ממש ממש לא אך כמו שכתבו למעלה הרבה מהמקרים האילו סמויים...
אין הרבה בנות שמחללות שבת בסתר בקשר עם בנים וממש נושרות
יש אחוז גבוה של בנות (גם כאלו שנחשבות טובות מאוד) שבשלב מסוים נופלות בסתר ברשת, מתקררות ברוחניות, אבל רובן מרגישות גרוע מאוד עם זה ואחרי תקופה תופסות את עצמן לבד ועולות על דרך המלך
הזוי שהסמינרים לא מודעים לזה

שרי די

משתמש רשום
תלוי מי החברות שלך...
פח זבל יש בכל מקום
למרות שלצערנו הרב
גם בחממות השמורות ביותר
פח זבל יש בכל מקום אבל היום זה ממש לא בנות שהם פח זבל זה בנות מעולות!!!
זה פשוט לא עניין של בנות לא טובות זה קשור לזה שזה נסיון וזה נסיון מאוד לא קל!!

שושנה שרה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני כל כך מזדהה עם כל מילה שרשמת לצערינו זה המצב היום.
זה הנסיון של הדור ולכן אני חושבת שצריך להכניס לכל הסמינרים סדרה חזקה של הרצאות בנושא הזה להעלות את המודעות של סכנה של כל הטכנולוגיה שהיא בדר"כ גורמת לכל הנשירה הזאת
גם בנות שהם לא תמימות בכלל מעידות כל כך שבם לא ידעו שזה יכול להביא אותם לאן שהם היום וכל זה מחוסר מודעות!!!
יש תוכנית מדהימה של שיעורי מודעות לפגעי הטכנולוגיה בשם "הנני"
ואני יודעת שהכניסו את זה כבר לרוב הסמינרים בארץ
זאת תוכנית שכוללת גם קו טלפוני ועלונים
יבורכו היוזמים!! לדעתי התוכנית מצילה ממש הרבה בנות ישראל מלפול ברשת.
כי באמת הרבה מאוד נופלות מחוסר מודעות לאן זה מוביל.

הבעיה שזה נועד לכיתות י"ג י"ד ולפעמים זה לצעריינו כבר ממש מאוחר...

הזוי שהסמינרים לא מודעים לזה
הם דווקא מודעים לזה מאוד...

מתכנתת+

משתמש מקצוען
פח זבל יש בכל מקום אבל היום זה ממש לא בנות שהם פח זבל זה בנות מעולות!!!
זה פשוט לא עניין של בנות לא טובות זה קשור לזה שזה נסיון וזה נסיון מאוד לא קל!!
הסמינרים הכי הכי טובים ושמורים
בנות שנחשבות מהעידית ומהטופ

שרי די

משתמש רשום
יש תוכנית מדהימה של שיעורי מודעות לפגעי הטכנולוגיה בשם "הנני"
ואני יודעת שהכניסו את זה כבר לרוב הסמינרים בארץ
זאת תוכנית שכוללת גם קו טלפוני ועלונים
יבורכו היוזמים!! לדעתי התוכנית מצילה ממש הרבה בנות ישראל מלפול ברשת.
כי באמת הרבה מאוד נופלות מחוסר מודעות לאן זה מוביל.

הבעיה שזה נועד לכיתות י"ג י"ד ולפעמים זה לצעריינו כבר ממש מאוחר...

הם דווקא מודעים לזה מאוד...
אכן המיזם הזה הוא מבורך והוא קיים גם בכיתות י"ב אבל זה שיעור אחד בשבוע שבקושי מספיקים ללמוד בו משהו
אני חושבת שצריך משהו שהוא יותר אינטנסיבי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה