דרוש מידע תמיכה לנערות נושרות סמויות

מצב
הנושא נעול.

שושנה שרה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
זה האתר של "תובנות" בהובלת בתיה רובין
קבוצות חוסן בסמינרים חרדיים מצויינים
יש שם אפשרות יצירת קשר
יישר כח!!
עזרת לי מאוד!!

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

קבצים מצורפים

• הבת החמישית (4).pdf
    2.7 MB · צפיות: 361

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בלת"ק
לא יודעת אם כתבו
יש את "תבונות"
שהיא בדיוק שם לזמנים האלה ואפילו פועלת בסמינרים
קוראים לה -בתיה רובין
אם תרצי אוכל לברר אצל כאלה שעובדות שם

ניק 5598

משתמש רשום
זה האתר של "תובנות" בהובלת בתיה רובין
קבוצות חוסן בסמינרים חרדיים מצויינים
יש שם אפשרות יצירת קשר
תובנות מיועד למנוע נשירה,
לא לעצור נשירה שכבר קיימת.
מיועד לבנות שמורות מהבתים הכי שמורים שימשיכו וישארו כך...

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צודקת 100 אחוז כי אם מנסים לעצור ולא נותנים לזה להתפרץ באיזה שלב זה יצאה עוד פעם החוצה עם לא מטפלים באופן מקצועי עניין זה לפחות לשמור על סביבה למנוע שאחרים ילמדו ממנה

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צודקת 100 אחוז כי אם מנסים לעצור ולא נותנים לזה להתפרץ באיזה שלב זה יצאה עוד פעם החוצה עם לא מטפלים באופן מקצועי עניין זה לפחות לשמור על סביבה למנוע שאחרים ילמדו ממנה
שאחרים לא ילמדו ממנה

אינסוף

משתמש מקצוען
נכון.
אבל בתיה רובין מומחית לנערות בסיכון.
בקשו טלפון שלה ולא רציתי לתת בבמה ציבורית
אז הפניתי לצור קשר של תובנות

הלואי

משתמש חדש
יש עוד כמה נשות מקצוע שנכנסו לנישה הזו של בנות שלא התקלקלו (עדיין) כלומר הן לא בשלב של אחרי שריפת גשרים וחציית קווים. ושינוי מראה חיצוני. ומה שהן צריכות זה דמות שתשב איתן אחד על אחד ותמשוך אותן מהבוץ. זה בהנחייה של אחת הרבנים החשובים מערכים. ואם תרצי יש לי טלפונים. באישי.

מטרות

משתמש פעיל
מקווה שאני עשה נכון :
מכירה ממש מבפנים מקום כזה שמתיימר לצוד את הבנות שבסיכון מתוך סמינרים רגילים וטובים
המקום עם תדמית נפלאה
יוזם מפגשים עם העיריות, צוותי ההנהלה וכו'
אבל תכלס'
קשה עד בלתי אפשרי להגיע לבנות האלה
במיוחד שהם אלופות "המשחק הכפול" -גם אם זה בניצניו....וגם אם לא ברצון,
במיוחד שאלה שעובדות במקומות כאלה רובם הרבה פעמים לא למדו מעולם את הנושא לעומק (וכמובן שללא הסמכה מתאימה לנושא רגיש כ"כ.)
אז נכון הם מקבלות הדרכות והנחיות ומפגשים
אבל בואו, מכאן ועד עזרה אמיתית
המצב רחוקקקקקקקקקק רחוקקק ומנותק.

כואב....
ד' יעזור שלא נדע ושאם נדע
נפנה למקומות הנכונים.

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם לא אכפת לכם,
תרשו לי לומר (לכתוב) שהיום (פחות או יותר תלוי באופי המוסד) 90% הן נושרות סמויות בצורה זו או אחרת (כמובן כל אחת לפי מה שהיא הייתה עד היום ומה שהיא נהיית)
מה שהולך היום בתיכון ובסמינר זה נורא, בנות נחשפות מרצונן או שלא לתכנים כאילו ואחרים ורובן ממשיכות לחקור כדי "להחכים" ומשם הדרך היא מאוד קצרה למה שקוראים נשירה סמויה
צר לי אבל נראה לי ששיעורי חברה הם קבוצת חוסן בדיוק לנושרות סמויות אם כי בכל כיתה יש את הכמה שלא נסחפו...

כבקרת רועה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אם לא אכפת לכם,
תרשו לי לומר (לכתוב) שהיום (פחות או יותר תלוי באופי המוסד) 90% הן נושרות סמויות בצורה זו או אחרת (כמובן כל אחת לפי מה שהיא הייתה עד היום ומה שהיא נהיית)
נשמע מוגזם

ואם כן אולי עדיף להשאיר בבית ולא לשלוח לסמינר

אסתי בראון

משתמש מקצוען
אשמח שתכתבי מייל.

הדברות- מנסיוני פחות מתעסקים בתמיכה לנוער חרדי נושר. יותר בתמיכה להורים.
את יודעת אם ידיד נפש מתעסקים ספציפית בנושא הזה??
כלומר, אם יש להם נשות מקצוע שמבינות בזה??
ואם מי שעונה לא בדיוק מתמחת בנושא הזה דווקא???
אני עובדת בשת"פ עם מערך הטיפול של הידברות. יש להם אנשי ונשות מקצוע בכל רחבי הארץ שהם מפנים אליהם לטיפול.

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נשמע מוגזם

ואם כן אולי עדיף להשאיר בבית ולא לשלוח לסמינר
זה גם בישיבות רק בישיבות הבוחרים יותר מסוגלים להכיל את זה בחרות כול דבר פותח אותם בצורה יותר דרסטית כמובן אלה שלא בניות מספיק אבל כן זה המצב היום לא סתם נלחמים ברישום של חידרים ישיבות ביית ספר סמינרים כי קלטו פשוט שבכמה שנים אחרונת יש נזק עצום ומנסיים כמה שיותר למנוע כמה זה עוזר לא יודע איין מה לעשות זה עולם חדש שגם אני וגם כולם בתכו צריך לנסות הכי שיכולים לשרוד זה מלחמה תמידית מלחמת הישרדות

בן עמרם

משתמש פעיל
"תובנות" נותן מענה לבנות מתוך הסמינרים הכי שמורים בארץ, בירושלים, ב''ב, בית שמש וביתר וכו'.
בתיה רובין הכשירה ומכשירה מנחות - נשים שיכולות ללוות בנות הנמצאות במצב של נשירה סמויה או גלויה,
בתיה עצמה כרגע בחל''ד אבל אפשר ליצור איתה קשר כדי לקבל המלצה על מישהי מתאימה שיכולה ללוות את הנערה באזור מגוריה.
בהצלחה!!
(אפשר לקבל את הטלפון והמייל שלה באישי.)

שושנה שרה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אם לא אכפת לכם,
מה שהולך היום בתיכון ובסמינר זה נורא, בנות נחשפות מרצונן או שלא לתכנים כאילו ואחרים ורובן ממשיכות לחקור כדי "להחכים" ומשם הדרך היא מאוד קצרה למה שקוראים נשירה סמויה
צר לי אבל נראה לי ששיעורי חברה הם קבוצת חוסן בדיוק לנושרות סמויות אם כי בכל כיתה יש את הכמה שלא נסחפו...
מסכימה...
פשוט עצוב!!
אבל יש רמות: רוב הנושרות הסמויות הן כאלה שהרוחניות שלהם בדאון מסיבות מסוימות אבל עדיין זה בשליטה והן פשוט עושות שטויות של גיל הטיפש עשרה.
ובשלב כלשהו הן עולות על דרך המלך עם/בלי עזרה חיצונית.

אני מדברת על נערה שממש עברה את כל הקווים האדומים (שירים, עיתונים, הופעות, סרטים- חילוניים. טלוויזיה, קשר עם גברים, כשרות, שבת וכו' רח"ל)
אבל אף אחד לא יודע!!!!
חיצונית היא נשארה אותו דבר!!!
הכל בסתר!!!

היא סיפרה את זה לשכנה טובה ברגע משבר- וזו בקשה ממני סיוע.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה