מידע שימושי תלבושת לבנים - הגיע הזמן!!!

מצב
הנושא נעול.

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
אוי נו החולצה המשובצת חמודה ממש!!!!
מקפלים שרוולים עד הברכיים. עם מכנסיים צרות ונעליים סניקרס הם גם לא מוזנחים. וזה עושה אותם גבר כזה....
אני ביאנרית וזה כל כך חמוד וכיף! הלוואי שיכנס אצל כל החיידרים.....
כאחת עם נסיון
מה עשית בחופש? הילדים המשיכו ללבוש תלבושת או שיש לך קולקציה נוספת לימי חופש וחול המועד?

חורף ואביב

משתמש רשום
קונים 3-4 סטים לימי חופש.
אחרי ניסיון של כמעט שנה הסטריה של הילדים וההורים כאחד, הכל הכל בראש ! תפתחו אותו מתרגלים וזה מצוין!!!!!!!
חוסך הרבה בלאגן וכאב ראש בפרט בגלאי 10+ שיש קושי רב למצוא חולצות שרוול ארוך.
הייתי שמחה אם לא היו מחייבים כבר מגיל 5 אלא מחכים לגיל 7 , אבל עדין מדובר במהלך חיובי ממש!

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לכו"ע מדובר במהלך חיובי, השאלה היא העניין של ההרגל!...

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
קונים 3-4 סטים לימי חופש.
אחרי ניסיון של כמעט שנה הסטריה של הילדים וההורים כאחד, הכל הכל בראש ! תפתחו אותו מתרגלים וזה מצוין!!!!!!!
חוסך הרבה בלאגן וכאב ראש בפרט בגלאי 10+ שיש קושי רב למצוא חולצות שרוול ארוך.
הייתי שמחה אם לא היו מחייבים כבר מגיל 5 אלא מחכים לגיל 7 , אבל עדין מדובר במהלך חיובי ממש!
זה הבעיה
שמתחיל מגיל קטן
אם היה מתחיל מגיל 9 אני ממש זורמת

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אצלנו בהרצאה על מוגנות דיברו על תלבושת.
כדי למנוע מכנסים צמודים וחולצות קצרות שמתרוממות.

לבוש מכובד תמיד חשוב שיהיה, אבל למעשה לא נמצא קשר בין לבוש של ילדים (וילדות) ובין מוגנות.

יש מאפיינים אחרים שעלולים לגרום לילד להיות פגיע יותר או פחות. צניעות הלבוש אינה ביניהם.

NAN.

משתמש חדש
מנוי פרימיום
אצל הבנות זה היה מהלך חיובי ובמקום, אצל הבנים... לא חושבת, אמהות נהנות להלביש את הילדים שלהם בצורה יפה.
מה הבעיה בזה?
ומכנסיים צמודים וכו דורשים אכיפה נקודתית ולא מהלכים גרנדיוזיים.
ובואו נזכור שהילדים לא שייכים לחיידר, הם נולדו להורים שלהם, וצריך שיהיה להורים איזו אמירה בעניין

ניק 8502

משתמש חדש
אצל הבנות זה היה מהלך חיובי ובמקום, אצל הבנים... לא חושבת, אמהות נהנות להלביש את הילדים שלהם בצורה יפה.
מתישהו בהיסטוריה אימהות אהבו גם להלביש את הבנות שלהן לפי טעמן, אבל זה הסתיים והתרגלנו

ברטה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לבוש מכובד תמיד חשוב שיהיה, אבל למעשה לא נמצא קשר בין לבוש של ילדים (וילדות) ובין מוגנות.

יש מאפיינים אחרים שעלולים לגרום לילד להיות פגיע יותר או פחות. צניעות הלבוש אינה ביניהם.
למרות שזו סטיה מנושא האשכול, אבל זו טעות מארץ הטעויות.
יש קשר מ א ד גדול.
וחבל שזה לא המקום להתדיין ע"ז (-לפחות מבחינתי).

שליש

משתמש פעיל
אז אצלינו זה כבר קיים והבנים שלי כבר חצי שנה עם תלבושת.(הם לא לומדים באף חיידר שהוזכר כאן וזה גם לא משנה איפה)
יש מעלות ויש חסרונות. רק שלדעתי החסרונות גוברים..
אני לדוגמא קונה להם ביגוד מהמם ובזול מאד!!!
שומרת מילד לילד דברים טובים וגם מקבלת.
כרגע המצב הוא שילד בן 8 וילד בן 5 לא יכולים לשמור בגד מיום אחד למחרת, מה שיוצר מצב שקניתי לכל אחד 5 חולצות תלבושת ו3 זוגות מכנסי תלבושת ועדיין אני במירוץ כביסות כל יום שיהיה להם מכובס ומגוהץ..
ולא חסכתי קנית בגדים רגילים. כי יש חול המועד וחופשות ואירועים משפחתיים.
רוצים לדעת מה המחיר של תלבושת??
תחזיקו חזק-
חולצה 50
מכנס 80
סוודר 65
לא הזוי???
תחשבו כמה יצא לי לילד ותבינו למה החסרונות גוברים.
תמיד קניתי מכנס בנקסט מאד יפה וממש לא גרביון ב45 שקל. מדובר על ילדים שמשתוללים וקורעים מכנסיים בקצב, העלות מטורפת. ממש.
ולא נדבר על הגזרה שלהן. שה' ישמור... עשיתי תיקון ממש יקר לכל מכנס ועדיין זה נראה כמו שבחיים לא הייתי מלבישה.
ועכשיו הכי חשוב-
נכון שיש ביקורת על הענין והרבה חסרונות
אבללללל
זה שווה את זה!!!! כי אני יודעת שהחיידר מצוין ממש ובסה"כ רוצה לשמור על רמה רוחנית טובה. כי מה שקרה שם לאחרונה בביגוד באמת חרג גבולות. וכמה שאותי זה מרגיז ומקומם אני מבינה לחלוטין את מה שעומד מאחורה!
מי שלא טוב לו-יש אופציות אחרות.
ובאמת יש ילדים שעברו מקום לימודים בעקבות כך.
וסתם הערת אגב-
זה כל כך מתוק לראות חיידר שלם בהפסקה אותו דבר. זה מדהיםםםםםםם

צוציקית:-)

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
@צוציקית:-) גם אצלכם דרשו מצוות החיידר לאכוף את התלבושת שלא יקנו חיקויים?
גם אם אני נורא ואיום אחפש לא נראלי שאני אמצא משהו בסגנון בום חנות ביקום. ככה שחבל להם להתאמץ.
ובטח שקונים עוד ארבע חמש סטים חמודים לחופש או סתם לצאת איתם.....

נהג גרפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מתישהו בהיסטוריה אימהות אהבו גם להלביש את הבנות שלהן לפי טעמן, אבל זה הסתיים והתרגלנו
וזה לא אומר שזה לא עולה להורים הרבה מאד כסף, וחבל!
תחשבו שלכל ילדה 2 בגדים ביום!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה