מידע שימושי תינוק שלא מפסיק לבכות, מותר למטפלת לדרוש עליו יותר כסף?

הנדימן

משתמש פעיל
ואפשר לעשות את זה באמצע שנה, אחרי שמסכמים על שנה? להראות להם הדלת החוצה בלי למצוא פתרון חלופי?
תשאלו רב בד"כ יש אפשרות של הועה מראש חודש או חודשיים (מנסיון אגב)
גם בכיתה יש לפעמים ילד שדורש יותר אנרגיות מהמורים והצוות, אז מה? ידרשו מההורים לשלם יותר?
זה לא דומה
אבל לצורך העניין ילד שבגללו אפשר לאכלס פחות בכיתה זה סיפור אחר...
השאלה כמובן אחרי שסיכמו על שנה ועל מחיר.
כנ"ל
(ולאו דווקא אם מותר על פי ההלכה
?!
השאלה איך אנשים מקבלים את זה?
תלוי איך תגישו את הדברים...

הנדימן

משתמש פעיל
לא ככ מבינה מה יעזור לה סכום נוסף
אם היא לא מסתדרת איתו והוא צורח כל הזמן מה יעזור הכסף?
וגם אם יש לה קצת ילדים היא לא יכולה לטפל בהם כמו שצריך..
זה לא הוגן כלפי שאר הילדים

המטופל טוענת שבפועל היא לא יכולה לקבל יותר ילדים בגללו.

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
אולי זה מוצדק אבל לא נשמע טוב
הבכי? נכון
לא יודעת איך אפשר להיות רגועה ולעבוד תקין כשאני יודעת שהתינוק שלי בוכה.
תינוק לא בוכה סתם. תסתובבו בכל העולם עד שתמצאו מזור בשבילו.

לא מאשימה חלילה אבל חשוב לשים את סדר העדיפויות שלנו בצורה נכונה. בריאות ורווחת הילדים - הרבה לפני הפרנסה..

יהודי חושב

משתמש פעיל
לא ככ מבינה מה יעזור לה סכום נוסף
אם היא לא מסתדרת איתו והוא צורח כל הזמן מה יעזור הכסף?
וגם אם יש לה קצת ילדים היא לא יכולה לטפל בהם כמו שצריך..
זה לא הוגן כלפי שאר הילדים
יש תינוקות קטנים שלא בשלים להיות אצל מטפלת של קבוצה
מדברת מניסיון..
יכול להיות שיש תינוקות שלא מתאימים להיות אצל מטפלת, אבל יש גם משהו באמצע, כאלה שאפשר להרגיע אותם, אבל דורש הרבה תשומת לב, מה שמקשה על המטפלת ומגביל אותה לקחת עוד ילדים

אבקת אפיה

משתמש מקצוען
אני ממש מתפלאת איך אף אחת עוד לא העלתה את האופציה של מחסור בברזל??
מניסיון שלי כמטפלת זה הגורם הראשון לבכי אצל תינוקות!!!
ילד חסר ברזל=ילד רעב=ילד חלש=ילד שלרוצה רק את אמא וגם אצלה הוא לא רגוע בכלל...
והאמא משכנעת את עצמה שהוא מוציא שיניים.... או שהוא סתם מפונק....
דבר ראשון תעשו בדיקת דם ואחר כך תראו מה הלאה.
בהצלחה לכל המטפלות בפתיחת שנת לימודים חדשה!!!!

. net

משתמש צעיר
יש ילדים שלוקחים כוח יום מכל הילדים האחרים ,ויותר ולא מפסיקים לצרוח זה נורא

יהודי אנ

משתמש פעיל
את 2 הילדים שלי המטפלות גם פיטרו ולכן אני לוקחת חופשת לידה של שנה- כמובן מחוסר ברירה
אחרי גיל שנה כששמתי אותם בגנון הם היו הילדות הכי טובות בגן

הנדימן

משתמש פעיל
אני לא מבינה איך יתכן שזאת אופציה מבחינתך
לתת לתינוק לבכות בלי סוף??
תקראי שוב מה היא כתבה...
זה מה שאני עשיתי פעם.
להוציא את הילד מהגן - כמו שכתבו בהודעה שהיא ציטטה!
ולמה היא הוציאה כי היו לה 2 ברירות
כי זה או לטפל בתינוק הבוכה כל הזמן ולהזניח את שאר הלדים, או לתת לו לבכות בלי סוף ולטפל בשאר הילדים בעצבים תוך שמיעת בכי קורע.
ובגלל ששתי האופציות לא באות בחשבון הוא הוציאה את הילד...

לזה קוראים הבנת הנקרא!!!

sl disign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם את משלמת יותר, חשוב לודא שהמטפלת אכן מטפלת בו יותר.
לא משאירה אותו לבכות.
(כי לכאורה זה מה שמטפלת עושה מחוסר ברירה)
מסכימה ממש עם מה @yudb כתבה.
תעשו את המאמץ הזה. כשהתינוק בוכה אצל המטפלת, אנחנו ההורים לא שומעים את הבכיות.
לפעמים אחרי שחווים את זה מקרוב יום או יומיים מבינים כמה אי אפשר לקבל את זה כמו שזה. ולהרים ידיים.
הילד מספר לנו בדרך היחידה שיש לו שהוא צריך עזרה.
אופציות לבדיקה:
1. תחנה ראשונה רופא ילדים- לשלול בעיות רפואיות. לשון קשורה ועוד. ביצוע ההפניות שלו אפילו שזה מתיש ומעיק.
2. רפואה משלימה- רפלקסולוגיה, אוסטיאופט, מומחיות בתחום יכולות לחולל שינוי משמעותי.
3. ריפוי בעיסוק- בחלק מהערים יש מרפאות בעיסוק שנמצאות בטיפת חלב. מומלץ ממש לגשת להדרכ הולשלול קושי בויסות חושי.
4. מומחית שינה- לפעמים יש כאן גלגל שנוצר מקושי של שינה, הילד לא ישן, עייף כל ההזמן, ולכן לא מצליח להרדם. (יש לשלול דום נשימה בשינה- שאופייני לאברי נשימה צרים / לא מפותחים)
כל הדברים הנ"ל אמורים להיות כל הזמן לא רק אצל המטפלת,
אם בבית התינוק בוכה, אז יש ענין לבדוק,
אבל אם רק אצל המטפלת למה לחשוב על הצדדים האלו?

nechami21

משתמש מקצוען
כל הדברים הנ"ל אמורים להיות כל הזמן לא רק אצל המטפלת,
אם בבית התינוק בוכה, אז יש ענין לבדוק,
אבל אם רק אצל המטפלת למה לחשוב על הצדדים האלו?
בבית לכאורה ההורים יותר זמינים להחזיק את הילד שעות ארוכות לנענע וכו'. (לתת לילדים גדולים להחזיק/ לשעשע/ לטייל) כל עוד לא שומעים את הבכי מתנגן באוזן 60 דקות בשעה לא תמיד הצורך בבדיקה יסודית ברור.
למטפלת יש רק 2 ידיים ולפחות עוד 4 תינוקות. לכן כשהיא תטפל באחרים התינוק יבכה, ויבכה, ויבכה.

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מדובר בתינוק שבוכה באופן קבוע, ודורש
הרבה יותר עבודה ואנרגיה.
המטופל טוענת שבפועל היא לא יכולה לקבל יותר ילדים בגללו.
מה אתם אומרים? הגיוני? מוסרי?
לא מדובר בסכום קטן!
רק התחילה השנה, מנין למטפלת שהוא צרחן ולא קשיי הסתגלות נורמליים? את כותבת "תינוק שבוכה באופן קבוע ודורש הרבה יותר עבודה ואנרגיה" נראה שאת מכירה את ילדך...
רק להיזהר לא להחליט עליו שהוא כזה וכך ישאר, לפעמים תינוקות נרגעים...
אני הייתי מחפשת מה קשה לילד- רפואי ורגשי , יש תינוקות שתפוס להם אזור שלם בגוף- מה שגורם להם להיות לא רגועים חודשים ושנים, בקיצור המון דברים יכולים להיות
עם זאת הייתי מצ'פרת את המטפלת ולא עושה מזה ענין עסקי ועם זה משתפת אותה במאמצים להביא אותו לרגיעה

יהודי חושב

משתמש פעיל
רק התחילה השנה, מנין למטפלת שהוא צרחן ולא קשיי הסתגלות נורמליים? את כותבת "תינוק שבוכה באופן קבוע ודורש הרבה יותר עבודה ואנרגיה" נראה שאת מכירה את ילדך...
אני כתבתי את זה, בגלל שמטפלת שאלה אותי על העניין, מתוך ניסיון והתמודדות בשנים עברו.
אם זה נכון להתנות עם ההורים, שאם הילד קשה לטפל בו, אז רוצים לשנות את התנאים, או המחירים, אז רצוי להתנות את זה דוקא בתחילת שנה, לא כך?
מתוך התגובות שקיבלתי למעלה, כן ראיתי שיש מקום להתנות בפתיחת השנה שבהתחלה זה רק כניסיון, ואם התינוק קשה לטיפול, פשוט להסביר בצורה יפה, שבמצב כזה, זה על חשבון הילדים האחרים, ואי אפשר להמשיך ככה.

עריק-בג"ץ

משתמש צעיר
מי אומר שתפקידה של המטפלת, זה להתמודד עם ילדים רגועים,
אולי תפקידה להתמודד עם ילדים צרחניים, וכל ילד שהוא לא כזה הוא בונוס.
והאמא צריכה לקבל החזר..

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
והאמא צריכה לקבל החזר..
אם האמא שולחת למטפלת פרטית אז זה נכון, היא צריכה להתמודד איתו גם אם הוא צרחן המדינה
והמחיר גם בהתאם...
אם האמא שולחת למטפלת עם קבוצה של 5-6 תינוקים אז התפקיד שלה זה להתמודד עם תינוקים שלפעמים רגועים יותר ולפעמים פחות בגדר הסביר והנורמלי. אחרת זה לא פייר כלפי שאר התינוקים.

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
והאמא צריכה לקבל החזר..
מצחיק
המטפלת היא בעצם כמו כל נותן שירות ומותר לה להחליט באילו תנאים והלקוחות בוחרים אם לקבל את שירותיה.
ועכשיו לגופו של עניין-
מטפלת שלא רוצה לקבל ילד צרחן במיוחד, בעצם מצהירה בזה שהיא רוצה לתת יחס וטיפול לכל הילדים ולא להתמקד בילד אחד תובעני על חשבון האחרונים.
כמטפלת שנים רבות (בעבר) הוצאתי פעמיים תינוקות שהיו בכיינים באופן קיצוני, כמובן לאחר השקעה של נסיונות יצירתיים ורגילים מכל הסוגים לגרום לתינוק להיות שמח ורגוע.
ומשחלף זמן סביר (כחודש) של נסיונות, בישתי מהאמא לחפש מטפלת אחרת.
כמטפלת, כשכמה תינוקות צריכים אותך, כגון טיטול, אוכל, שינה וכד' את רצה מתינוק לתינוק למלא את רצונו שלא יבכה יותר ממינימום.
אם את מתעכבת על תינוק 1 שעות!!! מה לדעתך אמורים התינוקות האחרים לעשות???
לחכות שעות לאוכל/שינה/טיטול???
או לתת לתינוק המסכן הזה לקרוע את מיתרי הקול שלו, ולרופף את עצבי המטפלת שרוצה בכל מאודה לטפל ברוגע ובאהבה בתינוקות האחרים....
מטפלת שמחזיקה תינוק כזה, באחריות! נותנת לו לבכות כאוות נפשו, ואינני יכולה לשאת את הצער לחשוב על התינוק הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה