בריאות תינוק לאחר ברית

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שינויי תזונה לתינוק אחרי ברית זה דבר נורמלי לגמרי..., יש תינוקות שאוכלים יותר ויש תינוקות שאוכלים פחות,
אני גם אומר וגם כותב זאת מפורש להורים,
תינוק שאוכל כמות פחותה ולא שלגמרי מפסיק לאכול בדרך כלל לא יתייבש, תמיד ניתן לתת לו מעט מים רתוחים עם מעט סוכר ענבים,
אני תמיד אומר להורים שאני זמין 24 שעות, גם על מה שנראה להם שאינו דחוף, והנה לנו מקרה שההורים הלכו למיון,
אחיות בקופת חולים המון פעמים אומרים ללכת למיון, הם גם לא ראו אותו וגם לא רוצים לקחת אחריות, ובמיון תמיד יתנו נוזלים ליתר ביטחון, וכמובן כח דהיתרא עדיף, גם משרד הבריאות אומרים שבמקרה שתינוק כבר הגיע למיון מחמת דימום אחרי ברית, שהמוהל יגיע לבית חולים כי הוא מבין בזה הרבה יותר מהרופאים,
בכל מקרה בפרשה שלנו כתוב את הנחת שהיה לה' מבריתו של אאע"ה, גם בימים של אחרי הברית, שעדיין הרגיש את ייסורי הברית, והרבה מן המפרשים מסבירים שזה הסיבה שנראה אליו ה',
אני תמיד אומר להורים שאומרים לי היה כ"כ מהר, והוא לא בכה, ולא הספקנו להתפלל בשעת הבכי, שאם כן קרה וביום שאחרי הברית היה מעט מיוסר זה עת רצון להעלות התפילות,
יהי רצון שכשם שנכנס לברית כן יכנס (ובהרבה יותר קלות :)) לתורה לחופה ולמעשים טובים ותרוו ממנו רוב נחת דקדושה.
תודה!
אמן ואמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה