עזרה תיכנון דירה

יוגורט

משתמש מקצוען
זה לפי השינויים שהמלצת @nori

upload_2018-10-22_15-52-3.png

קבצים מצורפים

• upload_2018-10-22_15-50-28.png
    upload_2018-10-22_15-50-28.png
    KB 439 · צפיות: 32

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דירה2.jpg
הקיר הזה יוצר פרוזדור צר וארוך, אם את רוצה מטבח פתוח בשביל מה הקיר?

הילה י

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חייבת גם להוסיף-
כדאי לך מאד מאד ללכת למעצבת מקצועית וותיקה.
היא תדע להגיד לך מה האילוצים במדויק-ולא מה הקבלן אומר
הידע והניסיון יחסכו לך הרבה עוגמת נפש.
להשקיע כסף במקום הנכון ולא אח''כ לתיקונים ושינויים.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
בחדר שינה, אם מעבירים את הארון לצד השני של החדר, ניתן יהיה להגדיל עוד את הסלון, במקום המקום המבוזבז כרגע על מסדרון, שזה ככה גם בגרסה של @nori
לגבי המסתור כביסה, אם לא דחוף לכם ניתן להוציא את המתלים החוצה, וכן את הדוד שמש, [רק אחרי שמקבלים טופס 4] ואז או שאתם מגדילים את המרפסת שירות, או מגדילים את המטבח או לחילופין עושים שם מטבח פסח קטן.
בעניין הקיר בין המטבח למסדרון, לדעתי כדאי מאד להשאירו, המטבח כבר מספיק גדול, והקיר יוצר סדר, וגישה נורמלית לחדרים, ולא מתוך המטבח, ובמטבח טוב שיש גם קירות, אם לארונות, ואם בשביל שיאכלו במטבח ולא ישבו בתוך החדרים.
אם את בכל אופן חושבת שהמסדרון לשני החדרים הוא מבוזבז, אז המלצתי היא להגדיל את חדר השינה על חשבון המסדרון, מה שייתן לך חדר גדול, וכן לעשות כניסה לממ"ד מהמטבח, ולבטל כליל את כל המסדרון הזה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אם את בכל אופן חושבת שהמסדרון לשני החדרים הוא מבוזבז, אז המלצתי היא להגדיל את חדר השינה על חשבון המסדרון, מה שייתן לך חדר גדול, וכן לעשות כניסה לממ"ד מהמטבח, ולבטל כליל את כל המסדרון הזה.
אני רואה עכשיו, שככה זה בתכנון המקורי, וכנראה את לא מעוניינת בכניסה מהמטבח לממ"ד.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא התכוונתי להוריד את כולו אלא רק את חלקו. הוא יוצר יותר מידי פרוזדור צר ןארוך.

חולמנית

משתמש מקצוען
היי חברות
אתן עונות כאן כ"כ יפה אולי תעזרו גם לי?
יש לי כאן דירה שמתוכננת ל-3 חדרים (כי הקבלן היה חייב לבנות מכסה של דירות 3 חדרים) אבל היא ענקית, מהסלון- האם נראה לכן שיש לי מספיק גודל להוציא מהסלון יחידת דיור קטנה?
ומה אני צריכה לדאוג שיהיה בשביל זה בתשתיות? האם אפשר בשביל נקודת מים- לשרותים נוספים או מטבחון להתחבר לקולטן שבשרותים הקטן?
תסתכלו על הדירה שמתחתי
מה עוד אתן ממליצות?
תודה

קבצים מצורפים

• הדירה שלי.pdf
    KB 183.8 · צפיות: 80
  • הדירה שמתחתי.pdf
    KB 178.1 · צפיות: 65

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
היי חברות
יש לי כאן דירה שמתוכננת ל-3 חדרים (כי הקבלן היה חייב לבנות מכסה של דירות 3 חדרים) אבל היא ענקית, מהסלון- האם נראה לכן שיש לי מספיק גודל להוציא מהסלון יחידת דיור קטנה?
ומה אני צריכה לדאוג שיהיה בשביל זה בתשתיות? האם אפשר בשביל נקודת מים- לשרותים נוספים או מטבחון להתחבר לקולטן שבשרותים הקטן?
תסתכלו על הדירה שמתחתי
מה עוד אתן ממליצות?
תודה
לא נראה אפשרי על חשבון הסלון,
מה שכן אולי על חשבון המטבח והממ"ד, ואז תעשי חדר בסלון, איפה שבדירה מתחת עשו חדר, ואת המטבח תעשי ג"כ בסלון שלך, ויהיה סלון מטבח מחוברים, אפשרות שניה לעשות את המטבח איפה שהחדר בסלון בדירה מתחת, ולהוסיף חדר על חשבון המרפסת כמו בדירה מתחת.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
למה א"א?
לחתוך מהסלון זה יצא קטן מדי?
לעשות יחי"ד צריך מינימום 20 מ"ר, ואם תקחי אותם מהסלון לא יישאר כמעט כלום מהסלון, שלא נדבר על הכניסה לבית, שלא כ"כ מסתדר שם בצורה נורמלית.
מאיפה יהיה לי נקודת מים למטבח מהסלון?
אולי מהחדר אמבטיה? אבל את לא צריכה להתעסק בזה, את רק צריכה לבקש שיעשו לך תשתית מים איפה שאת רוצה, והם כבר יסתדרו.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היי חברות
תסתכלו על הדירה שמתחתי
מה עוד אתן ממליצות?
תודה

למען הסדר הטוב - ממליצה לך לפתוח אשכול נפרד לשאלה שלך, אחרת יהיה כאן מבלבל, ולא ממש יתן חשק לענות לאף אחת מכן.
ומצטרפת להמלצות לקחת מישהי מקצועית שתוציא את המקסימום מהדירה שהשקעת בה כל כך הרבה...

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
התכונתי כך, אבל זה לא מושלם.. תשקלי בכל אופן יעוץ מקצועי.
upload_2018-10-23_7-27-26.png

לגבי מה שאמרתי לך בהתחלה על החדר האמצעי, הכונה שלי לקרב את הדלת של החדר לחדר הורים. כדי שיהיה קל לשמוע יותר ולקום בלילה.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
היי חברות
תסתכלו על הדירה שמתחתי
מה עוד אתן ממליצות?
תודה
לצערי אני לא יכולה לענות בלי עוד מידע ממך (על מה אתם מוכנים להתפשר בשביל לקבל יחידה) ובלי בדיקה מעמיקה. אין אפשרות לענות בצורה אחראית על שאלה כזו בפורום.
אבל משהו שקפץ לי לעיניים. אין בידוד אקוסטי למעלית. וזה לא תקני. מקובל להוסיף קיר בלוקים של 10 ס"מ בנוסף לבטון של המעלית. (או פתרון אקוסטי אחר)
את יכולה עכשיו לדרוש מהם שיוסיפו בבניה וזה יקטין לך את החללים הסמוכים קצת (היה עדיף אם היה לך את התקן הרלונטי, אין לי אותו לצערי אבל זו הנחיה חד משמעית של יועצי אקוסטיקה וזה מחיב בבניני מגורים) או לוותר על זה (אם אתם לא רגישים לרעשים ובגלל שזה בחלק הציבורי של הבית) ולדרוש פיצוי, דבר כזה מגיע לבית משפט זה המון המון כסף, בעיקר שזה לא רק אתם אלא גם השכנים מלמעלה ומלמטה.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שחבל שאת לא לוקחת מעצבת.
סיפור של כמה אלפים, אבל זה משפיע לאורך שנים.
דירה מעצבנת היא מעצבנת גם אחרי שנים.
השאלה היא כמה את רוצה להשקיע בשיפוצים בדירה.
לא צרפת איך הדירה עכשיו, ומה בעצם שיניתם, זה נראה שמטבח חדש אתם בכל מקרה עושים, נכון?
ד"א הקבלן משתתף בהוצאות הפנימיות?

רציתי לשאול מי אמר שחיבים לתחום, אבל חשבתי שאני אקבל כל כך הרבה תגובות שחיבים להחביא את המטבח וגם בגלל שהדעה כל כך רווחת בטח גם את חושבת כך. אבל אני רואה שטעיתי לגבייך..
לא חיבים לתחום. לא לכולם זה מפריע ולא לכולם יש כלים בכיור. מסוג הדברים שרק את יודעת איך נח לכם.
אני דוקא מאוד אוהבת אופן ספייס, בין המטבח לסלון.
אבל המטבח עצמו שהוא פתוח ככה למי שעומד בדלת זה חיסרון אחר.
תחשבי שאת יושבת לאכול ארוחת ערב עם בעלך ומישהו דופק.
הוא רואה בדיוק מה אתם אוכלים וכל ביס שאת אוכלת תוך כדי שבעלך מדבר איתו.. או ההפך.
מטבח זה מקום סופר מרכזי, שאנחנו הכי הרבה מבלים בו, ולא תמיד נראים במצב שמתאים למישהו שעומד בדלת.
אין מצב להזיז את דלת הכניסה בחדר מדרגות, כך שתיפתח לסלון?

יוגורט

משתמש מקצוען
חייבת גם להוסיף-
כדאי לך מאד מאד ללכת למעצבת מקצועית וותיקה.
היא תדע להגיד לך מה האילוצים במדויק-ולא מה הקבלן אומר
הידע והניסיון יחסכו לך הרבה עוגמת נפש.
להשקיע כסף במקום הנכון ולא אח''כ לתיקונים ושינויים.
כמה תעלה לי מעצבת מקצועית?
גם אם אין אילוצים באמת , כל שינוי חריג יעלה לי כסף והרבה, ואין לי כ"כ הרבה זמן (גם כסף...) , אני חייבת לסגור את העניין ממש בשבוע שבועיים הקרובים, לפני שמתחילים את הפנים, אז אני מנסה להפיק את המיטב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה