תחרות הקלידנים

מצב
הנושא נעול.

אלי פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
דוייטש הוא בעל ביטחון עצמי בכמות גבוהה... ולכן גם יש לו ערוץ יוטיוב.... הוא כבר בטוח שהוא יזכה
ונראה לי שהוא יבוא לתחרות עם כל התומכים שלו, ממש כמו נתניהו במשפטו...., אבל אם נדבר רק מקצועיות שניהם סופר מקצועיים כל אחד בתחומו, אחרי הכל מוישי מנדלסון מרים את כולנו בהדלקות במירון, ואבי דרור רק בחתונות של ליטאים וספרדים, איתמר הוא בול כמו מוישי מנדלסון
בתור אחד שאוהב את הנגינה של מנדלסון היטבת להגדיר את זה בצורה הכי מדוייקת
ואני יוסיף שכל השוק החסידי מושרש/מבוסס על הסגנון הנגינה של מאיר אדלר שזה פחות מקצועיות מדוייקת
אבל גאונות וזריזות . ומי שמכיר מבין מה שכתבתי
ןלכן יש מצב שדויטש הוא אולי יותר גאון מוזיקאלי במובן המקצועי
אבל קלידן ולאו דווקא חתונות אלא שמחות בית השואבה הכנסות ספר תורה ל''ג בעומר וכד' וכד' שמבוסס על הסגנון הזה את זה יש לשטיין ובגדול !!!!!!

נערך לאחרונה ב:

ארי סטאר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מחילה אבל ריקודים זה לא הכל באירוע ואם יש לי קלידן שמקפיץ אש ובאוכל שם לי דיסק של יאני זה נותן טעם לפגם, דויטש יכול לנגן לך מה שבא לו (ולך) וזה יתרון גדול! אני אישית לא אהבתי איך ששטיין ניגן את אבא, כאילו היה חמוד והכל אבל לא משהו שהעיף לי את הסכך, עלה קטן של דויטש היה תענוג כל תו!

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אני אישית לא אהבתי איך ששטיין ניגן את אבא, כאילו היה חמוד והכל אבל לא משהו שהעיף לי את הסכך
עדי נתנאלי ולייבלה אמרו דווקא ששטיין נתן הרבה דברים יפים בשיר השקט...

ארי סטאר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
וחוץ מזה יש תזמורות שמנגנים באוכל...
בדיוק הנקודה! יש גם קלידנים שמנגנים באוכל, אבל בשביל לנגן כל מיני קלאסיקות ומוזיקת עולם צריך להיות ברמה מוסיקלית גבוהה

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
בדיוק הנקודה! יש גם קלידנים שמנגנים באוכל, אבל בשביל לנגן כל מיני קלאסיקות ומוזיקת עולם צריך להיות ברמה מוסיקלית גבוהה
אני לא חושב שתחרות הקלידנים מנגנים יאני או רוזנפלד...

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
תלמדו מטוקר איך עושים רייטינג..
הנה לכם סטטוס שטוקר העלה עכשיו...
Screenshot_20200526-204155.png

דוּבי

משתמש מקצוען
חברה' הוא בן 17.5 הוא ישתפשף עוד המון...ממה שקלטתי אצלו זה שהוא טוב פחות בקלאסיקה אבל שהוא יוזמן לאירוע והוא יעבוד על זה תראו שהוא יפתיע גם שם ובגדול....(עד עכשיו הוא ניגן כתחביב, אז הוא עבד על טכניקה באיצבוע וכל הטראקים ושאר הדברים האלה.) כשהוא יראה את זה כעובדה מוגמרת, הוא יתן גם בקלאס חזק.....

aad

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חברה' הוא בן 17.5 הוא ישתפשף עוד המון...ממה שקלטתי אצלו זה שהוא טוב פחות בקלאסיקה אבל שהוא יוזמן לאירוע והוא יעבוד על זה תראו שהוא יפתיע גם שם ובגדול....(עד עכשיו הוא ניגן כתחביב, אז הוא עבד על טכניקה באיצבוע וכל הטראקים ושאר הדברים האלה.) כשהוא יראה את זה כעובדה מוגמרת, הוא יתן גם בקלאס חזק.....
אמןןן הגיוני בהחלט כי הוא כישרון פסיכי

נערך לאחרונה ב:

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מה שמדהים בשטיין זה שהוא רק בן 17...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה