דרוש מידע תחליף לשוקו בבוקר

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
מה טוב בשוקו על הבוקר
חלב ? אפשר חלב לבד
קקאו? זה קפאין
סוכר? אפשר פרי או עוגיה
בהנחה שהכי טעים ונח על הבוקר זה שוקו.
האם באמת עוגיה יותר טובה ממנו? כמה גרוע הקופאין שבקקאו (פחות מקפה)

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
היא אמרה למה הם ממליצים שוקו? בגלל איזה רכיב?
היא אמרה שיש בזה כל מה שהגוף צריך בשביל להתחיל את הבוקר, פרקטי ונח.
אם יש לך אפשרות לתת דייסת קווקר בבוקר, אולי זה עדיף- אני לא יודעת.
אני באופן אישי לא בבית בבוקר, חיפשנו משהו שקל לעשות אותו, ולא עכשיו להתחיל להושיב את הילדים.
אבל קיבלנו כזאת המלצה- כנראה שזה לא גרוע
כפית סוכר בטח אין שם נוכח העובדה ששמים כפית של שוקולית- ומסתבר שבכפית יש עוד דברים חוץ מסוכר.

שרה 2020

משתמש פעיל
אצלי אוכלים רק פירות
הילדים שלי לא יודעים מה זה שוקו על הבוקר
ובכללי לא שותים שוקו
לא חושבת שזה בריא
אם משהו קורא לשוקו בריא ככל הנראה הכוונה שלהם זה לקקאו מסוים ולא לאבקת שוקו

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מביאה חלב חם בלי סוכר
ובסקוויטים לדרך
לתת בבוקר רק מים? נראה לי הגוף צריך קצת אנרגיה כדי להתעורר
ככה שאני מבינה את השוקו בבוקר, לילדים נורמלים אין בעיה עם יכול של כפית סוכר ,
גם אם את מביאה להם שוקו, עדיף שישתו לפני זה כוס מים.
(גם לגוף, גם לאנרגיות וגם לשיניים)

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לכם לא חסר משהו חם על הבוקר?
לדעתי כוס שוקו גם קצת משביע
הכל עניין של הרגל
כמו שכתבתי אני נותנת עוגיה ומים ואם רוצים אז עוד עוגיה ואם רוצים עוד משהו אז פרי או ירק...זה לדעתי משביע

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לכם לא חסר משהו חם על הבוקר?
לדעתי כוס שוקו גם קצת משביע
מי שישמע, פתאום נתקעים על הכפית סוכר של השוקו
הילדים שלכם לא אוכלים בכלל סוכר כל היום?
רק בחורף אני שותה תה, ואז אני גם אציע לילדים אבל זה תה ללא סוכר כי מתוק מידי מגעיל אותי.
ובבוקר במיוחד חשוב לי שיאכלו בריא כי זה הפתיח של היום.

אגב שוקו לא שותים אצלי לא מקטע של בריאות אלא פששוט אני לא התרגלתי לשוקו אז זה לא היה לי ברשימת קניות :)

ורדלין

משתמש חדש
מה עדיף?
אבקת שוקו מהחנות
או תעבורת שאני מכינה בבית של קקאו וסוכר?

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
מצד השיניים - לא נותנים בבקבוק שום דבר שהוא לא מים.
(גם תמ"ל גרוע לשיניים, אז אם היא מקבלת, כדאי מאד לצחצח שיניים אחרי בקבוק ולפני השינה, ולא לתת לה לשתות בקבוק במשך שעות)
אם כוס רגילה עדיין לא באה בחשבון, אפשר גם כוס עם מכסה, אבל מהסוג ששותים ממנו מהר ולא מוצצים לאט לאט כמו בקבוק. מה שמזיק לשיניים זה לא כוס שוקו שושתים בבת אחת, אלא שוקו סביב השיניים במשך הרבה זמן.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הבנתי את הקטע שזה מזיק לשיניים. זה מזיק יותר מסתם אוכל או חטיף שאוכלים במשך היום ??
כן
שתיה מתוקה/אוכל מתוק ודביק על הבוקר לפני ששטפו את החיידקים בפה ועל השיניים ומערכת העיכול מזיקה יותר מאשר בשאר היום.
בקבוק תמיד מזיק יותר מכוס.

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
אין צורך להאמין:)
זאת הייתה המציאות.

יש שוקו שעולה כ 70 בסופר פארם, הבת שלי ממש לא אהבה אותו
אבל הוא בריא ממש. כבר לא זוכרת איך קוראים לו.

אז בהוראתה התחלנו להביא שוקו רגיל.
ילדה שזקוקה להשלמה תזונתית ודיאטנית אמרה לתת לה פדיאשור, זו לא ילדה שאפשר להסיק ממנה מסקנות לגבי מה שבריא לילדים באופן כללי.
פדיאשור ודומיו זה לא "בריא ממש". זו השלמה קלורית לילדים שצריכים אותה. ילדים שלא צריכים השלמה קלורית, זה לא בריא להם להעמיס קלוריות בצורת נוזל. זה לא הרגל טוב. זה כמו להאכיל ילד במטרנה.
ג"נ: יש לי ילד שמקבל פדיאשור

נ.ב: אם הילדה לא אהבה פדיאשור, תנסו נוטרן ג'וניור. הדיאטנית שלנו טענה שהוא טעים יותר. כדי לקנות בהנחה בקופה צריך מרשם ואישור דיאטנית אבל אפשר לקנות יחידה בודדת גם בלי מרשם כדי לטעום. אפשר גם לקנות פדיאשור נוזלי או להכין את האבקה על בסיס חלב ולא מים.

Esti designs

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש לי תינוקת בת שנה וחצי שמקבלת בבוקר בקבוק שוקו
אמרו לי שזה הורס את השיניים ולא בריא
מה אפשר לתת במקום?
(לא כוס חלב ולא דייסה)
ולא רק בגיל שנה וחצי
בכל גיל
מה אתם נותנות לילדים שלכם לשתות כשהם קמים?
מחכה לרעיונות
הבן שלי בן שנה וחצי אני מביאה לו על הבוקר בקבוק עם חלב, מים רותחים וכמה כפיות של דייסה (תערובת דגנים).

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אצלנו הילדים שותים כוס חלב בבוקר, ובחורף אני מוסיפה להם קצת מים חמים לזה

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
ככה שאני מבינה את השוקו בבוקר, לילדים נורמלים אין בעיה עם יכול של כפית סוכר ,
מי שישמע, פתאום נתקעים על הכפית סוכר של השוקו
הילדים שלכם לא אוכלים בכלל סוכר כל היום?
אין בעיה עם כפית סוכר לילדים.
יש בעיה עם כפית סוכר ועוד כפית סוכר...
ההמלצה היא לא לתת לילדים יותר מ-3 כפיות סוכר ליום, או מקסימום 6 לפי המלצה מקלה יותר. זה כולל את כל הסוכר שהם אוכלים, כולל כל הסוכרים שמתחבאים בכל מיני מאכלים (לא כולל פירות שלמים).
רוב הילדים מגיעים בקלות רבה ליותר מ-6 כפיות ביום, עוד לפני אירועים "חריגים" שמתרחשים כל יומיים ובהם כמויות הסוכר עוד יותר גדולות.

ילדים קטנים לא רגילים עדיין לרמת מתיקות שמבוגרים התרגלו אליה. הם מוכנים בשמחה לשתות שוקו לא ממותק. נסו ותופתעו. אחרי שמקלקלים אותם קשה להם לשתות פחות מתוק, אבל אפשר להוריד בהדרגה סוכר עד שחוזרים למצב מתוקן.
מצד הקפאין, אפשר לשים כמות קטנה מאד של קקאו כדי שזה יחשב "שוקו". למיטב ידיעתי אין בזה נזק בריאותי. מה שכן, יש ילדים שגם כמות קפאין מזערית תגרום להם להרטיב הרבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה