תח"צ תחבורת מודיעין עילית - חברת קווים

מצב
הנושא נעול.

פרידא

משתמש מקצוען
אז בשביל מה הגשתם תלונה?
הם הראו נכונות לטפל בנהג הסורר אז למה לא באתם להעיד?
מדובר באירוע שקרה לבת שלי בת 19
היא הייתה אמורה להגיע לתל אביב
אני אפסיד יום עבודה (אני לא אתן לה לנסוע לשם לבד..)
היא תפסיד יום לימודים
אין לי רכב. ולהגיע לתל אביב... לפחות 3 אוטובוסים לכל כיוון
לא שווה לי..
גם לה לא התחשק כל הארוע הזה. של העדות לפני אין לי מושג מי. קצת הלחיץ אותה
למה התלוננתי? שיבררו עם הנהג או מישהו אחר מה קרה. או שפשוט יאמינו לי
לא חשבתי שיקראו לי לבא להעיד
(מכירה משהו שקראו לו לבא להעיד כי היה עד לתאונה
שילמו לו ולאשתו, לכל אחד מהם 500 ש"ח על הפסד יום עבודה)

יהודי פושט

משתמש פעיל
מדובר באירוע שקרה לבת שלי בת 19
היא הייתה אמורה להגיע לתל אביב
אני אפסיד יום עבודה (אני לא אתן לה לנסוע לשם לבד..)
היא תפסיד יום לימודים
אין לי רכב. ולהגיע לתל אביב... לפחות 3 אוטובוסים לכל כיוון
לא שווה לי..
גם לה לא התחשק כל הארוע הזה. של העדות לפני אין לי מושג מי. קצת הלחיץ אותה
למה התלוננתי? שיבררו עם הנהג או מישהו אחר מה קרה. או שפשוט יאמינו לי
לא חשבתי שיקראו לי לבא להעיד
(מכירה משהו שקראו לו לבא להעיד כי היה עד לתאונה
שילמו לו ולאשתו, לכל אחד מהם 500 ש"ח על הפסד יום עבודה)
ייתכן שזה חלק משיטה להוריד מאלפי התלונות...

נתן G

משתמש רשום
חיכיתי אתמול בבית שמש לקו 885 אחרי שהאוטובוס של של 8 לא עבר בתחנה וחיכיתי שעה לאוטובוס הבא,
הגיע אוטובוס והנהג פתח רק את הדלת האחורית, ואחרי שאשה אחת עלה הוא פשוט התחיל בנסיעה,
תוך כדי שאני וחברי עולים והיה בחור אחד שהיה כולו מחוץ לאוטובוס ואז הוא ניסה לסגור את הדלת.
ואז הוא הבין שכל מי שחיכה בתחנה עלה, ואז הוא בלם בפתאומיות, וקם והתחיל לצעוק שלא אכפת לו, והוא לא נוסע עד שכולם יושבים והוא חשב שאין מספיק מקומות באוטובוס, והוא לא טרח לבדוק האם זה נכון.
ואז התברר למעשה שלכולם יש מקומות ויש גם מקומות פנויים.

ההתנהגות הביריונית הזאת היא לא נורמאלית!!!!
אנחנו במדינת עולם שלישי שהנהג נוסע עם דלת פתוחה תוך כדי שעולים כי הוא חשב שאין מקום????

זה היה יכול להיגמר בפציעה חמורה...
למעשה התקשרתי לחברה והנציג שמע את התלונה ואמר לי בסוגריים שאני אגיד תודה שהוא עצר בתחנה בכלל כי בתחנות הקודמות הוא בכלל לא עצר.

יש לי עוד מלא חוויות מהחברה הזאת...
דיי נמאס לנו כבר!!!!

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ואמר לי בסוגריים שאני אגיד תודה שהוא עצר בתחנה בכלל כי בתחנות הקודמות הוא בכלל לא עצר.
זה עוד יותר מקומם, נציג של החברה שאומר לך בפה מלא שבעצם בכלל אין אוטובוסים ותגיד תודה

רפ

משתמש סופר מקצוען
אנחנו במדינת עולם שלישי שהנהג נוסע עם דלת פתוחה תוך כדי שעולים כי הוא חשב שאין מקום????
רוב הנהגים בתחבורה הציבורית במודיעין עילית הם טרוריסטים. אין לזה שום הגדרה אחרת. ומי שחווה - יודע.
הבעיה שאין ברירה.
בעיר הזאת הרבה פעמים גם מרחקים קטנים מצריכים אוטובוס בגלל העליות והירידות.

כהן אמיתי

משתמש פעיל
חיכיתי אתמול בבית שמש לקו 885 אחרי שהאוטובוס של של 8 לא עבר בתחנה וחיכיתי שעה לאוטובוס הבא,
הגיע אוטובוס והנהג פתח רק את הדלת האחורית, ואחרי שאשה אחת עלה הוא פשוט התחיל בנסיעה,
תוך כדי שאני וחברי עולים והיה בחור אחד שהיה כולו מחוץ לאוטובוס ואז הוא ניסה לסגור את הדלת.
ואז הוא הבין שכל מי שחיכה בתחנה עלה, ואז הוא בלם בפתאומיות, וקם והתחיל לצעוק שלא אכפת לו, והוא לא נוסע עד שכולם יושבים והוא חשב שאין מספיק מקומות באוטובוס, והוא לא טרח לבדוק האם זה נכון.
ואז התברר למעשה שלכולם יש מקומות ויש גם מקומות פנויים.

זה היה יכול להיגמר בפציעה חמורה...
למעשה התקשרתי לחברה והנציג שמע את התלונה ואמר לי בסוגריים שאני אגיד תודה שהוא עצר בתחנה בכלל כי בתחנות הקודמות הוא בכלל לא עצר.

יש לי עוד מלא חוויות מהחברה הזאת...
דיי נמאס לנו כבר!!!!
יש עכשו קמפין בעיתון המוקמי של בית שמש על הקו הנ''ל
תשלח להם מכתב עם הסיפור שלך רק עם קצת עריכה נוספת
זה המייל של העיתון ‫bs9991234*gmail.com‬

קבצים מצורפים

• חדש1.JPG
    חדש1.JPG
    KB 191.6 · צפיות: 44
  • חדש2.JPG
    חדש2.JPG
    KB 144.7 · צפיות: 51

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק

תלונות לחברה ובעיקר למשרד התחבורה זה דבר קריטי לשינוי
1. על מקרה שנשלחה עליו תלונה שנמצאת מוצדקת החברה נקנסת ב-150 ש"ח (כך זכור לי מקווה שאני מדייק), וזה מעבר לקנס שהם מקבלים באופן אוטומטי על מקרים כמו אי יציאה שהמערכת מזהה לבד.
2. אם רוצים שאנשים כמו הרב מקלב וכו' יטפלו בזה, צריך לעזור להם ולתת להם "בשר". אם לא יתלוננו הם ידברו באוויר והגורמים הרלוונטיים יגידו (עם קצת היגיון) "תוכיחו לנו שהמצב כל כך קשה". ככל ויהיו יותר תלונות יהיה לרב מקלב עם מה לעבוד.
אז קדימה:

HP מעצבת

משתמש מקצוען
לגבי מה שכתבו כאן על התלונות, דברתי עם אחד שגר בבית שמש במתחרדים לטענתו האוטבוסים לאזורים חילונים יוצאים בזמן גם אם הם ריקים ולחרדים לא רק שלא יוצאים אלא עושים תרגילים מכוערים (כגון שהאוטובוס יוצא לתחנה אחת וחוזר כדי שזה ירשם במשרד התחבורה) ולטענתו הוא בדק שעל כל תלונה החברה מקבלת דו"ח והנהג מפסיד את היומית, ובגלל שאצל החילונים לא מתלוננים הם משחקים אצלם, ולאחר שהקימו מערכת טלפונית לתלונות ברמה ג' ירדו שם פספוסי האוטובוס פלאים, (עד שבית המשפט קבע שתלונה טלפונית לא חוקית, והחברה חזרה לחגוג)
כנ"ל באשדוד.
הקווים החילוניים לירושלים יוצאים בזמן ובאוטובוסים מסודרים ורשמיים של אגד, ככה שניתן לדעת איפה הם נמצאים ע"י קל-קו.
לעומת זאת הקווים החרדיים אם הם יוצאים צריך להגיד תודה רבה, האוטובוסים ישנים ומוזנחים מכל מיני חברות, ואי אפשר לדעת איפה הם נמצאים, רק לסמוך על הנס.

כהן אמיתי

משתמש פעיל
כנ"ל באשדוד.
הקווים החילוניים לירושלים יוצאים בזמן ובאוטובוסים מסודרים ורשמיים של אגד, ככה שניתן לדעת איפה הם נמצאים ע"י קל-קו.
לעומת זאת הקווים החרדיים אם הם יוצאים צריך להגיד תודה רבה, האוטובוסים ישנים ומוזנחים מכל מיני חברות, ואי אפשר לדעת איפה הם נמצאים, רק לסמוך על הנס.
ההבדל הגדול שלאשדוד יש את עיתון המודיע הלוחם למענם
למודיעין עילית אין שום עיתון שלוחם למענם אפילו החינמונים המקומיים משעובדים לקווים

הגולם החולם

משתמש מקצוען
כנ"ל באשדוד.
אין כל כך קשר בין הנס המצופה, לאיפה האוטובוס נמצא......, אם הוא נמצא ולא כל כך משנה איפה הוא נמצא זה הנס, לדעת איפה הוא זה כבר בונוס......

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אין כל כך קשר בין הנס המצופה, לאיפה האוטובוס נמצא......, אם הוא נמצא ולא כל כך משנה איפה הוא נמצא זה הנס, לדעת איפה הוא זה כבר בונוס......
כשמחכים יותר משעה לכמה אוטובסים וכסוף סוף שומעים בקל-קו איפה האוטובוס זה אכן נס.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
ההבדל הגדול שלאשדוד יש את עיתון המודיע הלוחם למענם
למודיעין עילית אין שום עיתון שלוחם למענם אפילו החינמונים המקומיים משעובדים לקווים
המודיע???
שום עיתון ואף אחד לא נלחם למעננו, ואנחנו סובלים מאוטובוסים שלא עוצרים מרוב עומס גם לא בשעות הביקוש,
ואוטובוסים ישנים ומוזנחים.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
דיברתי היום עם אחד שיושב ב"ועדת התחבורה" במו"ע והוא טוען שמשרד התחבורה מטרפד כל יוזמה להוספת קו במו"ע!!!!
הם רצו להוסיף קו 250/350 (גן הדסים וכו') ולא אישרו, הזמינו 12 אוטובוסים מפרקיים (אקורדיון) ומשרד התחבורה לא מאשר להם להכניס אותם לשירות ולפתוח את קו 7
בקיצור נראה שיש שם מישהו שמתנכל לציבור החרדי ולמקלב אין השפעה עליו

חבובצ'יק

משתמש פעיל
דיברתי היום עם אחד שיושב ב"ועדת התחבורה" במו"ע והוא טוען שמשרד התחבורה מטרפד כל יוזמה להוספת קו במו"ע!!!!
הם רצו להוסיף קו 250/350 (גן הדסים וכו') ולא אישרו, הזמינו 12 אוטובוסים מפרקיים (אקורדיון) ומשרד התחבורה לא מאשר להם להכניס אותם לשירות ולפתוח את קו 7
זה שאין למקלב השפעה עליו לא תקין בכלל אבל ניחא.
אבל שיפרסם את השם שלו שנוכל לארגן לו איזה הפגנה או משהו כזה.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
הם יכולים לשפר את הלו"ז הקיים?
מדוע את זה לא עושים?
מה הענין להוסיף קו ולעשות לו לו"ז חגיגי כשהאוטובוסים יוצאים כהמלצה בלבד?

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה התירוץ שלהם?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
באלעד ראש העיר דאג להחליף את חברת קווים,
כאן אין בחירות, וזו התוצאה.
לא יודע מה היתה המעורבות של ראש עיריית אלעד בהחלפת קווים
מה שברור הוא שכדי להחליף את קווים, כלומר לא להאריך להם את הזכיינות (זוכים לתקופה וישנה אפשרות להאריך פעמיים) צריך שיהיו טענות מוכחות.
כשיבוא ראש עיר ויתעקש מול משרד התחבורה לצאת למכרז חדש הוא צריך להוכיח את הטענות. אם הוא יגיד להם "אני מסתובב בעיר והחבר'ה לא מרוצים" זה לא מספיק.
ולכן ככל שיהיו יותר תלונות זה נותן כח לראשי ערים ושאר פעילים לדפוק על השולחן ולהזיז דברים.

sk1203

משתמש מקצוען
לא יודע מה היתה המעורבות של ראש עיריית אלעד בהחלפת קווים
מה שברור הוא שכדי להחליף את קווים, כלומר לא להאריך להם את הזכיינות (זוכים לתקופה וישנה אפשרות להאריך פעמיים) צריך שיהיו טענות מוכחות.
כשיבוא ראש עיר ויתעקש מול משרד התחבורה לצאת למכרז חדש הוא צריך להוכיח את הטענות. אם הוא יגיד להם "אני מסתובב בעיר והחבר'ה לא מרוצים" זה לא מספיק.
ולכן ככל שיהיו יותר תלונות זה נותן כח לראשי ערים ושאר פעילים לדפוק על השולחן ולהזיז דברים.
אם הם יהיו מעוניינים לעשות את זה...

בינתיים לא נראה שזה יותר מדי מעניין אותם

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה