תח"צ תחבורת מודיעין עילית - חברת קווים

מצב
הנושא נעול.

יש אומר

משתמש רשום
גם אני הגשתי תלונה
לאחר חדשים של המתנה קיבלתי הודעה שיקחו את זה לתשומת ליבם......
נ.ב. מישהו מכאן פנה אל מקלב?

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אני הגשתי פעם תלונה לחברת קווים על אוטובוס חצי ריק שסימן לי עם היד שהוא לא עוצר וכו' וכו'
אחרי תקופה קיבלתי מכתב סליחה הנהג לא התכוון אישית
אנחנו מצטערים
רק חסר לו לנהג שזה היה גם אישי...
בכל אופן, זה לא באמת פתרון שהנהגים ידלגו ויכתבו מכתבי סליחה אח"כ.

sk1203

משתמש מקצוען
כן אבל זה לא אותו דבר
לא אמרתי שאותו דבר, אני מאלה שסובלים במודיעין עילית ובאמת אני לא יודעת אם אפשר לסבול מתחבורה ציבורית יותר ממה שסובלים במודיעין עילית,
תגובתי הייתה למי שכתב בביתר עילית התחבורה הציבורית היא דבש

לוי D

משתמש רשום
אני גם ממודעין עילית וכל יום עולה לי העצבים מחדש אני כבר כמעט לא נוסע כבר באוטובוס

לוי D

משתמש רשום
כן אבל זה לא קל .
אבל במודיעין עילית יותר מהר ללכת ברגל :ROFLMAO: :ROFLMAO:

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
לגבי מה שכתבו כאן על התלונות, דברתי עם אחד שגר בבית שמש במתחרדים לטענתו האוטבוסים לאזורים חילונים יוצאים בזמן גם אם הם ריקים ולחרדים לא רק שלא יוצאים אלא עושים תרגילים מכוערים (כגון שהאוטובוס יוצא לתחנה אחת וחוזר כדי שזה ירשם במשרד התחבורה) ולטענתו הוא בדק שעל כל תלונה החברה מקבלת דו"ח והנהג מפסיד את היומית, ובגלל שאצל החילונים לא מתלוננים הם משחקים אצלם, ולאחר שהקימו מערכת טלפונית לתלונות ברמה ג' ירדו שם פספוסי האוטובוס פלאים, (עד שבית המשפט קבע שתלונה טלפונית לא חוקית, והחברה חזרה לחגוג)

פרידא

משתמש מקצוען
אני הגשתי פעם תלונה לחברת קווים על אוטובוס חצי ריק שסימן לי עם היד שהוא לא עוצר וכו' וכו'
אחרי תקופה קיבלתי מכתב סליחה הנהג לא התכוון אישית
אנחנו מצטערים
דווקא אנחנו התלוננו
אח"כ קיבלנו טלפון שנבוא להעיד נגד הנהג
ניסיתי להתחמק, אמרתי שאחשוב על זה
התקשרו אלי עוד כמה פעמים עד שאמרתי להם שאני לא רוצה

יהודי פושט

משתמש פעיל
דווקא אנחנו התלוננו
אח"כ קיבלנו טלפון שנבוא להעיד נגד הנהג
ניסיתי להתחמק, אמרתי שאחשוב על זה
התקשרו אלי עוד כמה פעמים עד שאמרתי להם שאני לא רוצה
אז בשביל מה הגשתם תלונה?
הם הראו נכונות לטפל בנהג הסורר אז למה לא באתם להעיד?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה