Elementor תוסף לניהול ניוזלטרים + תוסף לAFFILIATE

• פותח הנושא miryd
  • פורסם בתאריך

miryd

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מחפשת המלצות לשני תוספים :
1- תוסף טוב לניהול ניוזלטרים לאתר ווקומירס ( אפשר לעצב את הבאנר של הזמנה התקבלה, לתת הנחות לנרשמים חדשים וכדו')

2- תוסף טוב לAFFILIATE (ניהול שותפים)- תוסף שיתן אופציה שלכל שותף יהיה את הדשבורד שלו, וכמובן לייצר לינק לבד וכד'...

תודה רבה!‎

see me

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לתוסף לניוזלטרים יצא לי להשתמש בmailpoet
הוא מתמשק יפה לווקומרס, תוסף בעברית...
בקיצור שווה בדיקה

miryd

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתם יודעים להגיד לי איך אפשר להגדיר בתוסף הזה שמשתמש חדש שנרשם מקבל באופן חד פעמי קופון הנחה לקניה הבאה?
כי אין לו פיצר כזה לפי מה שבדקתי

miryd

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שנרשם לניוזלטר , לא לאתר

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
1. הייתי ממליץ על Mailchimp
2. אינני ממליץ על כך בוורדפרס פעולות אלה יכולות להיות כבדות מאוד והגבול הדק עבורך בין אחסון שיתופי לשרתים וירטואליים מרובי ליבות.

בברכה,
דין - MyHost אחסון אתרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה