התייעצות תומכת לידה תותחית ללידה לאחר ניתוח קיסרי.

ד' תודה!

משתמש צעיר
לי היה 2 ניתוחים בלי לידות רגילות לפני כן ונתנו לי ללכת ללידה רגילה
זה משתנה לפי כל מיני פרמטרים, גם בבי"ח שבדר"כ מאפשרים - לא תמיד זה אפשרי, תלוי בנתונים אישיים.
צריך התיעצות עם רופא מומחה שיבדוק את כל הפרטים...

פרוזן

משתמש מקצוען
אני ברוך ה' ילדתי אחרי ניתוח קיסרי לידה רגילה בלי רופא או דולה וכו'.. רק עם בורא עולם ומיילדת רגילה שהייתה ממש טובה גם מבחינה נפשית היא כל הזמן הרגיעה ותמכה (שזה גם סיעתא דשמייא כי בלידה אחרת הייתה לי מיילדת ממש לא נחמדה. כשקראתי לה אפילו התעצבנה)
השאלה, אחרי 2 ניתוחים? אין סיכוי בכלל ללידה רגילה? או שאפשרי עם רופא?
פלוטקין משערי צדק מעולה לזה!

mesyka

משתמש חדש
צהרים טובים,
מחפשת באזור ירושלים תומכת לידה ללידה לאחר לידה של ניתוח קיסרי.
המליצו לי על תומכת שלוקחת 6000 ש"ח וזה מוגזם לי קצת המחיר.
אודה להמלצות!
יוכבד ציונה גולדשטיין - אלופה ממש 053-2224763 היא גם דוברת אנגלית וצרפתית - היתה בעבר נהגת אמבולנס - יש לה המון ידע רפואי - ומומחית - שווה ביותר - אם היא זמינה ....

mesyka

משתמש חדש
יוכבד ציונה גולדשטיין - אלופה ממש 053-2224763 היא גם דוברת אנגלית וצרפתית - היתה בעבר נהגת אמבולנס - יש לה המון ידע רפואי - ומומחית - שווה ביותר - אם היא זמינה ....
אני עברתע ניתוח לידה מס' 7 והיא ליוותה אותי ללידה מס' 8 עם תינוק גדול - ובס"ד זכיתי ללדת לידה טבעית למרות מיעוט הסיכויים שנתנו לי בשערי צדק... ילדתי בלניאדו - והיה שווה

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צהרים טובים,
מחפשת באזור ירושלים תומכת לידה ללידה לאחר לידה של ניתוח קיסרי.
המליצו לי על תומכת שלוקחת 6000 ש"ח וזה מוגזם לי קצת המחיר.
אודה להמלצות!
@נטלי505

ב"ה ילדתי לפני שבוע בלידה קצת מוקדמת.
אמא שלי הצדיקה שלא יכלה להיות איתי בלידה מסיבות טכניות שלחה לי כמו מלאך משמים דולה נדירה!
כל כך לא הייתי בעד דולה ולא הבנתי את הרעיון עד שהיא פשוט הפציעה לי לחדר לידה תוך חמש דק' מהשיחה עם אמא שלי(השעה הייתה לפנות בוקר) ופשוט הצילה לי את הלידה!
חני גרינבאום- 0524207569
כל כך נהנתי!
הייתה מלאת טקט, נעימה בטירוף, חיונית, מקצועית ברמות שפשוט הרגישו את זה על הידיים שלה!
למרות ששלטה בלידה ביד רמה- עשתה את הכל בשקט, נתנה את המקום המכובד לבעל, למיילדת, לכולם. פעלה בכל כך הרבה צניעות ומקצועיות שפשוט השתלבה שם ולא גמרה להועיל.
ממש ממליצה!
(נדמה לי שהיא לוקחת באיזור 2500 ש"ח אבל היה שווה בעייני כל שקל)

שיהיה לידה קלה!

פלמינגו.

משתמש מקצוען
@נטלי505

ב"ה ילדתי לפני שבוע בלידה קצת מוקדמת.
אמא שלי הצדיקה שלא יכלה להיות איתי בלידה מסיבות טכניות שלחה לי כמו מלאך משמים דולה נדירה!
כל כך לא הייתי בעד דולה ולא הבנתי את הרעיון עד שהיא פשוט הפציעה לי לחדר לידה תוך חמש דק' מהשיחה עם אמא שלי(השעה הייתה לפנות בוקר) ופשוט הצילה לי את הלידה!
חני גרינבאום- 0524207569
כל כך נהנתי!
הייתה מלאת טקט, נעימה בטירוף, חיונית, מקצועית ברמות שפשוט הרגישו את זה על הידיים שלה!
למרות ששלטה בלידה ביד רמה- עשתה את הכל בשקט, נתנה את המקום המכובד לבעל, למיילדת, לכולם. פעלה בכל כך הרבה צניעות ומקצועיות שפשוט השתלבה שם ולא גמרה להועיל.
ממש ממליצה!
(נדמה לי שהיא לוקחת באיזור 2500 ש"ח אבל היה שווה בעייני כל שקל)

שיהיה לידה קלה!
מזל טוב!
מדובר בלידה ראשונה או לא?

אות ומופת

משתמש פעיל
בחזרה לנושא שנידון באשכול הזה - דולה או מיילדת פרטית -
כדולה בעצמי, אני בפירוש חושבת שאמנם דולה טובה יכולה פעמים רבות למנוע ניתוח, אך למיילדת פרטית יש הרבה יותר אפשרויות לעזור - כפי שכתבו פה, מדובר בשני מקצועות שונים, ומיילדת פרטית כיום היא למעשה אישה שמשלבת את הכלים של הדולה (שאינם נלמדים בלימודי המיילדות האקדמיים), יחד עם כלים מקצועיים וסמכויות של מיילדת.
פעמים רבות לדולה לא מתאפשר ליישם את מה שהיא יודעת לטובת היולדת, מהסיבה שאין לה את הסמכות ואת הרשות לכך מצד המיילדת.

מתי חשוב להשקיע במיילדת ואף ברופא פרטי? זו החלטה אישית כמובן, והיא גם תלויה בשאלה האם בכלל מאפשרים מיילדת פרטית בביה"ח הרצוי. אך במקרה של ויב"ק, אפשר לתת מספר נקודות למחשבה שיעזרו לשיקול הדעת של סיכון (ממוני?) מול סיכוי:
- האם היו לידות רגילות לפני הניתוח?
- האם הסיבה לניתוח עשויה לחזור על עצמה בלידה הקרובה? (כגון, ירידות דופק, לידה שלא מתפתחת) או שזו היתה סיבה שרלוונטית רק לפעם הקודמת.
- האם ישנם גורמי סיכון נוספים בהריון הזה?
- האם צפויות, בע"ה, לידות רבות נוספות ליולדת, או שהיא כבר בגיל מתקדם?
- האם ביה"ח שמאפשר מיילדת פרטית - הוא ביה"ח המומלץ ללידה כזו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה